Par Apollo

12 gadu pastāvēšanas laikā esam kļuvuši par sesto populārāko interneta mājas lapu Latvijā. Katru dienu portālu apollo.lv vidēji apmeklē 136 tūkstoši cilvēki, savukārt mēnesī tie ir vairāk nekā 450 tūkstoši lietotāju (real users, Gemius dati).

Šo gadu gaitā ir mainījusies arī apollo.lv loma. Pašos pirmsākumos - 1997. gadā tā bija web lapa, kas atbalstīja interneta pakalpojumu attīstību, jo tieši izmantojot Apollo zīmolu, sākumā tika piedāvāti interneta pieslēgumi.2000. gadā apollo.lv pārtapa par ziņu portālu, saglabājot sākotnējo misiju – caur interneta satura veidošanu, veicināt kopējo interneta attīstību valstī.

Taču jau šajā laikā Apollo izstrādāja un ieviesa jaunas satura lietas. Apollo.lv bija pirmais portāls, kas interneta lietotājiem piedāvāja vēl nebijušu iespēju – labā kvalitātē skatīties TV. Šī tehnoloģiskā bāze kalpoja par pamatu Lattelecom TV pakalpojumu attīstībai.

2006. gadā apollo.lv kļuva tikai un vienīgi par mediju. Šajā laikā daudz darba veltījām tieši satura un vizuālā koncepta izstrādei, par pamatu ņemot lietotāju vajadzību izpēti un pasaules tendences.

Līdz 2011. gada novembrim portāls Apollo piederēja SIA Lattelecom uzņēmumu grupai, no 2011. gada novembra līdz 2014. gada aprīlim portāls bija Somijas mediju uzņēmumu koncerna Sanoma news sastāvā.

Kopš 2014. gada aprīļa portāls pieder sia TVNET. Tas devis vēl plašākas iespējas satura kvalitātes un citu pakalpojumu kvalitātes paaugstināšanai.

Kopš 2012. gada marta portāls Apollo ir lasāms arī krievu valodā: Rus.Apollo.lv.

Ienāc un atrodi kaut ko sev - www.apollo.lv

Apollo logo
  • PANTONE 187 C
  • CMYK 0/100/79/20
  • HEX #CC1622
  • RGB 204/22/34
Ienākt apollo.lv