Apollo lietošanas noteikumi

1. Vispārīgie lietošanas noteikumi

1.1. Apollo portāla — www.apollo.lv (turpmāk — Apollo portāls) lietošanas noteikumi nosaka Apollo portālā pieejamo pakalpojumu lietošanas noteikumus, nosacījumus, ierobežojumus, kas ir saistoši visiem tā lietotājiem, kā arī sankcijas šo noteikumu neievērošanas gadījumā.

1.2. Apollo portāls piedāvā visiem interneta lietotājiem plašu satura un pakalpojumu klāstu, tai skaitā tādus pakalpojumus kā — pieeja jaunākajiem un aktuālākajiem ziņu un tematiskajiem rakstiem, iespēju piedalīties diskusijās un komentāros par publicētajām ziņām un rakstiem, informācijas brīva apmaiņa, publicēto materiālu arhīva izmantošana, uzziņu informācijas iegūšana, spēļu spēlēšana tīklā, video sižetu un klipu skatīšanās, blogu veidošana u.c. pakalpojumi.

1.3. Jebkuram interneta lietotājam ir tiesības saņemt šajos Apollo portāla noteikumos minētos pakalpojumus, ja tādējādi netiek skartas citu personu tiesības.

1.4. Portālā Apollo iespējams reģistrēties, izmantojot sociālo tīklu un e-pasta servisu pases. Tas ļauj pie komentāriem pievienot savu attēlu, kā arī redzēt savu komentāru statistiku.

1.5. Apollo patur tiesības izdarīt grozījumus Apollo portāla lietošanas noteikumos, tos publicējot šādā interneta adresē: apollo.tvnet.lv/about/legal. Interneta lietotājiem ir pienākums iepazīties un ievērot Apollo portāla lietošanas noteikumus.

2. Autortiesības, informācijas un satura materiālu publicēšana

2.1. Apollo aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un Apollo ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.

2.2. portāla apollo komentāros aizliegts izvietot reklāmas saites.

2.3. Apollo interneta lietotāji apzinās, ka Apollo portāls ir pasaules datu tīmeklis un masu medijs, tādēļ iesūtot vai publicējot jebkāda veida informāciju, tai skaitā, intelektuālā īpašuma objektus, portālā Apollo, šai informācijai nav piemērojami Autortiesību likuma noteikumi. Apollo portāla redakcijai ir tiesības iesūtīto informāciju izmantot un publicēt, pievienojot tai autora vārdu, ja tāds ir uzrādīts. Informācijas iesūtītājiem nav tiesību pieprasīt jebkādu autora vai citu atlīdzību no Apollo par iesūtītās informācijas izmantošanu portālā. Interneta lietotājs atbild par jebkurām darbībām Apollo portālā, ja to veikšanas rezultātā tas aizskar vai var aizskart citu personu iegūtas autortiesības.

2.4. Apollo portāls neuzņemas jebkādu atbildību par lietotāja pārpublicēto informāciju no citiem materiāliem.

2.5. Apollo portālā ievietotie materiāli ir aizsargāti saskaņā ar LR Autortiesību likumu. Jebkura Apollo portālā publicēto materiālu pārpublicēšana ir kategoriski aizliegta bez Apollo portāla redakcijas atļaujas.

2.6. Apollo portāla lietotāji piedāvātos satura ievietošanas pakalpojumus var izmantot tikai nekomerciālos nolūkos.

2.7. Materiāla ievietotājs Apollo portālā ar materiāla ievietošanas faktu apstiprina, ka tas ir ievietotā materiāla autors vai ka tam ir nepieciešamā autora atļauja ievietot materiālus.

2.8. Apollo portāla lietotāji apņemas neievietot materiālus, kas neatbilst normatīvajiem aktiem un sabiedrībā vispārpieņemtajām morāles un ētikas normām (piemēram, pornogrāfiska satura materiālus, vardarbību saturošus materiālus, materiālus, kas propagandē alkohola, narkotiku u.c. apreibinošu vielu lietošanu, u.c.). Materiālus aizliegts ievietot reklāmas vai komerciālā nolūkā.

2.9. Apollo portāla lietotājs, kas materiālus ievietojis, atbild par materiālos attēloto personu pretenzijām par materiālu ievietošanu un pretenzijām saistībā ar autortiesību un blakustiesību pārkāpumiem.

2.10. Apollo portāls patur tiesības nepieciešamības gadījumā dzēst portālā ievietotos materiālus bez iepriekšēja brīdinājuma.

2.11. Apollo nav atbildīgs par zaudējumiem, ja lietotāja konts un saturs, tai skaitā lietotāja ievietotie faili Apollo portālā tiek izdzēsts vai daļēji bojāts Apollo netīšas darbības rezultātā vai trešo personu ļaunprātīgas vai prettiesiskas rīcības gadījumā.

Ienākt apollo.lv