Arhīvs

Septiņas svarīgas sievietes zinātnieka Alberta Einšteina dzīvē (2)

Ģeniālais XX gs. fiziķis Alberts Einšteins bijis mūždien ziņkārīgs, seksuāli uzlādēts un bezkaunīgs dumpinieks, kas sacēlās pret esošajām autoritātēm. «Einšteins nebija klasisks intelektuāls introverts. Viņš mīlēja dabu un mūziku. Viņu aizrāva sievietes un māksla. Albertam patika sarunāties gan ar māksliniekiem un arhitektiem, gan ar matemātiķiem. Viņš mīlēja pilnasinīgu dzīvi,» atzīst režisors Rons Hovards, kura veidotais seriāls «Ģēnijs» no 30.aprīļa būs skatāms «National Geographic». 

Video: Ar «Hyundai» līdz dienvidpolam un atpakaļ (0) Attēlu galerija

Atzīmējot īru izcelsmes britu polārpētnieka sera Ernesta Šekltona pēdējās - trešās - ekspedīcijas simtgadi, pagājušā gada nogalē Hyundai noorganizēja pirmo braucienu ar automašīnu pāri Antarktīdai. Ekspedīcijā no Vienotības nometnes (Union camp) uz Makmurdo (McMurdo) staciju un atpakaļ, tās dalībnieki atzīmējās arī dienvidpolā, kam Šekltons bija samērā tuvu, taču tā arī nespēja sasniegt.

100 dabas brīnumi: #18 Randu pļavas – vieta, kur aug katra trešā Latvijas puķe (1) Attēlu galerija

Gatavojoties Latvijas simtgadei, mēs, «25 Wolves» komanda, esam apņēmušies ik nedēļu pastāstīt un parādīt kādu no Latvijas dabas brīnumiem. Pēdējo gadu laikā esam centušies katru brīvu brīdi pavadīt Latvijas mežos, pļavās un purvos. Esam sakrājuši milzum daudz stāstu, bilžu un video par piedzīvoto, un vienubrīd sāka šķist, ka tā būtu laba ideja – padalīties ar tiem, kam tas varētu būt interesanti.

Laika ziņas

Vairāk

Lasītākie raksti

Jaunākie raksti

Ienākt apollo.lv