Arhīvs

Eksperti: Izcilu restorānu viesmīļiem ar valodu prasmēm vien nepietiek (3)

Četru gadu laikā, kamēr norisinās «Ekselence 30 labākie restorāni Latvijā» saraksta veidošana, Latvijā viesojušies vairāk kā četrdesmit ārvalstu šefpavāri un teju 500 reižu apmeklējuši un cītīgi vērtējuši visdažādāko Latvijas restorānu piedāvājumu. Viņu pieredze bijusi dažāda, taču uzslavas visbiežāk tikušas veltītas tieši servisa kvalitātei, it īpaši mūsu vadošajos restorānos. Plašāk ar saviem novērojumiem par Latvijas restorānu servisu dalās Sonja Frūzammera – pirmā «Michelin» šefpavāra zvaigzni ieguvusī sieviete Berlīnē, Zviedrijas restorāna «Gastrologik» šefpavārs Antons Bjūrs, kā arī Latvijas viesmīlības eksperte Inese Vīcupa.

Minikleitas, uzpleči un krokas: Melānijas Trampas agrāko tērpu mode (3) Attēlu galerija

Piektdienā, 20.janvārī ASV prezidenta amatā stāsies Donalds Tramps, bet par valsts pirmo lēdiju kļūs viņa sieva - Melānija Trampa. Agrāk ASV topošā pirmā lēdija darbojās kā uzņēmēja un arī modele, tāpēc Trampu pāris nereti kopīgi apmeklēja dažādus sabiedriskus pasākumus, kā arī pozēja fotogrāfiem uz sarkanā paklāja. Lai arī šobrīd Melānijas stils ir daudz elegantāks, piedāvājam aplūkot, kā viņa tērpās agrāk - minikleitas, uzpleči un neskaitāmas krokas. Aplūko foto!

Asiņainais janvāris: Zemiski okupantu meli un noziegumi, kas nesalauza Latvijas iedzīvotājus (61) Attēlu galerija

Laika periods no 13.-27.janvāra Latvijā ir ļoti īpašs. Šajā laikā norisinās dažādi atceres pasākumi par godu visiem, kuri piedalījās un krita Barikādēs - cīnoties par Latvijas neatkarības saglabāšanu. 1991.gadā PSRS praktiski «gruva pa visām šuvēm», un par to lielākoties jāpasakās Perestroikas periodam. Cenšoties vēl saglābt to, kas vēl glābjams, PSRS vadība «aizmirsa» par demokrātiskajiem procesiem PSRS un sāka uzbrukumus Baltijas valstīm cerībā, ka tās atgriezīsies totalitārās valsts sastāvā. 

Ienākt apollo.lv