Arhīvs

ĀM: Tālākajā «Brexit» procesā svarīgi saglabāt visu ES dalībvalstu vienotību (12)

Tālākajā «Brexit» procesā ir svarīgi saglabāt visu 27 ES dalībvalstu vienotību, vēršot uzmanību uz galvenajiem izaicinājumiem, ar ko Eiropas Savienības (ES) 27 dalībvalstīm būs jāsaskaras turpmākajā «Brexit» procesā, Briselē notiekošajā Vispārējo lietu padomes (VLP) un VLP 50.panta formāta sanāksmē sacīja Ārlietu ministrijas (ĀM) parlamentārā sekretāre Zanda Kalniņa-Lukaševica.

Daugavpils Lāčplēsis intervijā stāsta par konkurentiem un miljonus vērtām kļūdām (5)

Daugavpils bijušais domes priekšsēdētājs, pašreizējais domes deputāts Jānis Lāčplēsis (Latgales partija), kuru liela daļa Daugavpils sabiedrības joprojām uzskata par cilvēku, kuram aizvien ir būtiska ietekme uz politiskajiem procesiem Latvijas otrā lielākajā pilsētā, intervijā portāla TVNET krievu valodas versijai komentējis pēdējos skandālus Daugavpilī, kuros iesaistītas pilsētas amatpersonas, kā arī pastāstījis par attiecībām ar Daugavpils domes opozīciju, kuru viņš kritizē par nopietnām kļūdām un nespēju organizēt pašvaldības darbību.

Korupcija un kontrabanda joprojām steidzami risināmas problēmas (26)

Jaunākie dati liecina, ka noziedzīgu līdzekļu legalizācijas riski Latvijā ir būtiski mazinājušies, ko lielā mērā ietekmēja Latvijas sagatavošanās dalībai Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizācijā (OECD), kā arī starptautisko organizāciju rekomendāciju ieviešana, secināts Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) pētījumā par neuzskaitīto ekonomiku, korupciju publiskajā sektorā un noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizāciju Latvijā.

Ņujorkas uzbrucējs iedvesmojies no «Islāma valsts» (14)

27 gadus vecais Ajakeds Ulla izmeklētājiem atklājis, ka neveiksmīgais terorakta mēģinājums Manhetenas autoostā esot bijusi atriebība par ASV uzbrukumiem teroristu grupējumam «Islāma valsts» Sīrijā un citviet, vēsta raidorganizācija BBC. Ulla pirmdienas rītā detonēja paštaisītu spridzekli, taču uzbrukums bija neveiksmīgs. Ulla guva apdegumus, bet vēl trīs cilvēki tika nogādāti slimnīcā, jo sūdzējās par galvassāpēm un zvanīšanu ausīs.

Sirsnīgi: Kimmels ar asarām acīs ēterā samīļo savu sirds operāciju pārcietušo dēliņu (4) Video

TV ekrānos mēs esam sapucēti, vienmēr smaidoši, glītās drēbēs un, šķiet, ka mūsu dzīve ir tik saulaina, cik iespējams. Esam veiksminieki. Tomēr šīs video parāda, ka arī slaveni TV raidījuma vadītāji un komiķi aizkadrā raud un cīnās ar likteņa pavērsieniem. Stāsts ir par populārās pārraides Džimija Kimmela privāto dzīvi, kur nesen pārdzīvot astoņus mēnešus vecā dēliņa sirds operācija. Džimijs ir gatavs dalīties publiski ar prieku un laimi, ka viss izdevies labi!

Kas jauns hokejā? Runā Matulis: Ko darīt ar Indraši? (14)

Kā? Ko darīt ar Indraši? Lai spēlē un ir Rīgas «Dinamo» vismaz kāds, kurš ar savu spēli spēj priecēt vēl atlikušos hokeja fanus. Principā arī es kā skatītājs vēlētos, lai Miks visu savu karjeru aizvada mājās, jo citā komandā spēlējošs latvietis vismaz dažas reizes sezonā mums ir pretinieks. Kā Kaspars Daugaviņš vai Mārtiņš Karsums. Nu gan laiki ir mazliet mainījušies un pretinieku nometnē spēlējošs savējais netiek uztverts kā ienaidnieks. Kā savulaik Maskavas dinamietis Juris Repsis, kad, ierodoties maskaviešiem Rīgā, visa Sporta pils bļāva: «Rep-sī! Rep-sī» It kā sauktu mājās suni... Daugaviņu, Karsumu, Oskaru Bārtuli, Kristapu Sotnieku un Artūru Kuldu kā pretinieku Rīgā vairs neviens nenorej.

Pirmā mīlestība - cietumnieks, grūtniecība 16 gados un jaundzimušais ar diagnozi HIV pozitīvs (32)

16 gadu veca meitene no sociālā riska ģimenes, kas bijusi pie ginekologa profilaktiskā vizītē, ir liels retums. Pusaudži zināšanas par savu ķermeni un veselību iegūst «v tuaļetno-koridornom obrazovaņije*», saka sociālā darbiniece Dace Augustiņa. Reproduktīvās veselības jautājumi skolā netiek mācīti, tāpēc ekspertus nepārsteidz Latvijas līderība HIV izplatības ziņā.

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

12.12.2017

Lasītākie raksti

Jaunākie raksti

Ienākt apollo.lv