Arhīvs

Teroristi apgalvo, ka sarīkojuši sprādzienu Krievijas un Sīrijas bruņoto spēku kolonnā (326)

Jabhat Fateh al-Sham teroristiskā organizācija, kas pazīstama arī kā «Levantes iekarošanas fronte», apgalvo, ka sarīkojusi sprādzienu Krievijas un Sīrijas bruņoto spēku kolonnā, izmantojot ar sprāgstvielām piepildītu automašīnu, tā ziņo Libānas aģentūra Al Masdar News. Vēlāk šīs ziņas savā Twitter kontā apstiprinājusi arī izmeklētāju grupa Conflict Intelligence Team.

Fakti, kas tev ir jāzina: Latvijas neatkarību izcīnīja Latvijas iedzīvotāji ar ieročiem rokās (430)

Sestdien visā Latvijā tiek atzīmēta Lāčplēša diena – kritušo karavīru piemiņas diena. Pirms teju simts gadiem – 1919. gada 11. novembrī - pēc smagām kaujām no Rīgas tika padzīti bermontieši un šis datums kļuva par Latvijas Neatkarības kara simbolu. Latvijas Kara muzeja Starpkaru vēstures nodaļas vadītāja Barba Ekmane stāsta – par spīti tam, ka Neatkarības kara periods ir sarežģīts laiks mūsu valsts vēsturē, Latvijas iedzīvotāji pierādīja, ka ir gatavi cīnīties par savu valsti.

Darba tirgus tendences: kas kopīgs IT speciālistiem un celtniekiem? (29)

Darba tirgū, šķiet, jau vairākus gadus īpaši nekas daudz nemainās - trūkst labu IT un finanšu, kā arī pārdošanas speciālistu. Taču aptaujātie personālvadības eksperti norāda, ka arvien vairāk trūkst arī fiziska darba veicēju. Nemainīgi jau vairākus gadus augstākā vidējā neto darba samaksa vērojama tādās biznesa nozarēs kā IT, bankas un finanses, farmācija, telekomunikācijas. Arī izglītības kvalitāte «buksē», sagatavojot speciālistus ar labu teorētisko bāzi, bet nesniedzot iespējas studiju laikā iegūt praktiskas iemaņas. Lai gan valstī kopumā atalgojuma līmenis turpina pieaugt, ir vērojamas lielas darba samaksas atšķirības Rīgā un reģionos.

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

24.11.2017

Lasītākie raksti

Jaunākie raksti

Ienākt apollo.lv