Arhīvs

100 dabas brīnumi: #50 Daudas romantiķu ūdenskritums (3) Attēlu galerija

Gatavojoties Latvijas simtgadei, mēs, «25 Wolves» komanda, esam apņēmušies ik nedēļu pastāstīt un parādīt kādu no Latvijas dabas brīnumiem. Pēdējo gadu laikā esam centušies katru brīvu brīdi pavadīt Latvijas mežos, pļavās un purvos. Esam sakrājuši milzum daudz stāstu, bilžu un video par piedzīvoto, un vienubrīd sāka šķist, ka tā būtu laba ideja – padalīties ar tiem, kam tas varētu būt interesanti.

«Caur ērkšķiem uz..» Linda: Kam es tāda esmu vajadzīga? Komentē Arturs Šulcs. (51)

Jau šovakar pie «STV Pirmā!» skatītājiem nonāks jaunākā šokējoši atklātā sociālā raidījuma «Caur ērkšķiem uz…» sērijā, kurā līdzās dāmu attiecību peripetijām un raibajiem piedzīvojumiem, Lindu gaidīs tikšanās ar seksologu un pārmaiņu treneri Arturu Šulcu, kurš regulāri ikdienas praksē strādā ar cilvēkiem, kuriem ir grūtības pieņemt savu seksuālo orientāciju vai problēmas ar sava dzimuma apzināšanos. Nav noslēpums, ka Linda ir transseksuālis – viņa piedzimusi kā vīrietis, taču šajā ķermenī vienmēr jutusies slikti, tāpēc sievietes kvēlākais sapnis ir veikt dzimuma maiņas operāciju. Linda neslēps, ka pēdējā laikā ir «nolaidusi rokas» un vairs nav interesējusies par iespēju to īstenot: «Kāds man labums interesēties, ja es zinu, ka naudas man tāpat nav un dabūt to man nav kur? Latvijā šādi cilvēki kā es - ir ne šis, ne tas – pēc dokumentiem viens dzimums, pēc izskata – otrs. Un tu nekam neesi vajadzīga. Kādi nodokļi? Valsts vienkārši mūs uztur uz paneļa. Kam es tāda vajadzīga?» sakāpinātās emocijas neslēps Linda.

BATL apsver iespēju lūgt apturēt elektrifikācijas projektu (96)

Biedrības «Baltijas asociācija - transports un loģistika» (BATL) prezidente Inga Antāne pēc valdības šīs nedēļas lēmuma virzīt tālāk vienu no dārgākajiem Latvijas vēsturē projektiem – dzelzceļa elektrifikāciju – apsver iespēju vērsties Centrālajā finanšu un līgumu aģentūrā (CFLA) ar lūgumu uz laiku apturēt šī gandrīz pus miljarda vērtā projekta īstenošanu, kamēr valdība spēs nodrošināt tā pilnīgu caurspīdīgumu un piedāvāt stratēģiskus risinājumus dzelzceļa kravu krituma apturēšanai. Pretējā gadījumā šī projekta īstenošana ir pielīdzināma dārga, jaudīga sniega tīrītāja izmantošanai vasarā, kam nebūs reāla pielietojuma.

«Laimas» jaunās ražotnes būvniecība Ādažos sāksies vasarā (31)

6. decembrī konditorejas uzņēmums «Orkla Confectionery & Snacks Latvija» ar «Colliers International» starpniecību noslēdzis līgumu par zemes iegādi Ādažos «Laimas» ražotnes būvniecībai. Vienlaikus ir izstrādāts jaunās «Laimas» ražotnes būvprojekts, kas ir iesniegts Ādažu novada domē, un ir saņemta būvatļauja, lai varētu turpināt detalizētāka tehniskā projekta izstrādi. Būvprojektu pilnībā paredzēts pabeigt nākamā gada maijā, savukārt ražotnes celtniecību plānots sākt 2018. gada vasarā un pabeigt līdz 2019. gada pirmajam ceturksnim, lai 2019. gada nogalē varētu sākt pilnvērtīgu ražošanu jaunajā ēkā.

Elina Dobele: bez degsmes neviens bizness neaizies! Padomi, sākot savu biznesu. (7) Video

Latvijas iedzīvotājos «snauž» vairāk nekā miljons neīstenotu biznesa ideju*, turklāt daļai nepieciešams tikai neliels atspēriena punkts vai atbalsts, un tās varētu tikt īstenotas. Lai palīdzētu vēl šaubīgajiem drošāk spert pirmos soļus uzņēmējdarbībā, vairāki veiksmīgi Latvijas uzņēmēji un eAkademija.lv eksperti stāsta, kādu padomu ar šodienas pieredzi viņi sniegtu sev, sākot biznesu.

Žurnālists Jānis Vingris - pazudis mežā (109)

Lenčupes ieteka Gaujā, 2017. gada novembra beigas. Daļēji mākoņains, gaisa temperatūra ap 2 grādiem virs nulles, prognoze temperatūrai naktī - mīnus 2 grādi, ūdens temperatūra 3 grādi. Uz piknika koka galdiņa divi cilvēki izkrāmē savu somu saturu. No vienas tiek izvilktas divas filmēšanas kameras, LED lukturis, divi banāni un divas Snickers šokolādītes. No otras somas - kompass, katliņš, guļammaiss, salokāmais zāģītis, cirvītis, nazis ar kramu un citas pārgājienam noderīgas lietas.

Par Simtgades filmām rekordliela skatītāju interese (1)

2017. gadā pirmizrādi piedzīvojušas trīs no sešpadsmit filmām, kas top kā īpaša Latvijas filmu nozares dāvana valsts iedzīvotājiem Nacionālā Kino centra filmu programmā «Latvijas filmas Latvijas simtgadei»; pārējās trīspadsmit filmas vēl top un sasniegs savu skatītājus 2018. gadā. Divas nedēļas pēc trešās Simtgades pirmizrādes apkopota informācija par filmu līdzšinējām gaitām, apliecinot, ka skatītāji šo programmu uzņem ar lielu interesi un atsaucību.

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

15.12.2017

Lasītākie raksti

Jaunākie raksti

Ienākt apollo.lv