Arhīvs

Mīlgrāvī šķirts pāris sarīko skandālu, bet viņu bērni tikmēr staigā ar alus skārdenēm (15)

6. decembrī neilgi pirms pulksten 22.00 Rīgas pašvaldības policijas Ziemeļu pārvaldes darbinieki devās uz izsaukumu Mīlgrāvī, kur kāds bērnu tēvs ziņoja par bijušo dzīvesbiedri alkohola reibumā ar abu kopīgajiem bērniem. Izsaucējs skaidroja, ka notikuma dienā devies pie sievietes, lai satiktos ar bērniem. Pāris bija nesen izšķīries un sieviete ar bērniem devusies dzīvot krīzes centrā, taču viņa bez brīdinājuma bija pametusi sociālās palīdzības iestādi un aizbraukusi pie draugiem.

TVNET Ziemassvētku akcija: Iepriecini bērnu ar īpašām vajadzībām! (5)

Ziemassvētki ir laiks, kuru neatkārtojamu dara mūsu mazo ķiparu nemiers un ziņkārība, verot vaļā saņemtās dāvanas. Īpaši, ja tās ir tik ļoti gaidītas, bet, kā jau zinām, Ziemassvētku vecītim šajā laikā ir ļoti daudz darba, tāpēc TVNET vēlas viņam palīdzēt Auces bērnu invalīdu biedrības «Māriņa» bērnu vēlmju piepildīšanā. Tomēr tas nav iespējams, ja nesniegsi palīdzīgu roku arī tu, TVNET lasītāj! Kopā mēs varam dāvāt prieku bērniem ar īpašām vajadzībām, kuriem tas ļoti nepieciešams...

Vērienīgā operācijā aiztur grupējumu ar lielu daudzumu nelegālā alkohola (32)

Kriminālprocesa ietvaros, veicot virkni izmeklēšanas darbību, Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Jūrmalas iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas policisti realizēja vairāk nekā desmit sankcionētās kratīšanas. Kratīšanu laikā likumsargi izņēmuši divus tūkstošus litru nelegālā alkohola, vairākus simtus tūkstošus nelegālo cigarešu, TT pistoles patronas un medību bises patronas. Kopumā aizturētas četras personas – viens piegādātājs un trīs realizētāji.

Nosaukti balvas «Platīna pele 2017» ieguvēji (7)

Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācijas (LIKTA) 19. gadskārtējās konferences ietvaros nosaukti Latvijā labākie informācijas un komunikācijas tehnoloģiju (IKT) risinājumi un Latvijā labākais e-skolotājs. Laureāti saņēma prestižo nozares balvu «Platīna pele 2017», kas tiek piešķirta jau vienpadsmito gadu, un vairākas speciālbalvas. Konferences galvenais partneris ir SIA «Latvijas Mobilais Telefons».

«Žēlsirdības mājas» bijušajam darbiniekam par seksuālu uzmākšanos klientiem - 12 gadu cietumsods (22)

Ventspils alternatīvās aprūpes centra «Žēlsirdības māja» bijušajam darbiniekam, kurš atzīts par vainīgu centra klientu seksuālā izmantošanā, Kurzemes apgabaltiesa piespriedusi brīvības atņemšanu uz 12 gadiem, pilnībā atceļot pirmās instances Ventspils tiesas spriedumu, kas paredzēja vīrieti sodīt ar brīvības atņemšanu uz septiņiem gadiem, informēja tiesas pārstāve Baiba Andersone.

80% Latvijas iedzīvotāju 2016. gadā regulāri izmantojuši internetu (14)

Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācijas (LIKTA) 19. gadskārtējā konferencē eksperti diskutēja par inovatīviem uzņēmējdarbības modeļiem un digitālo transformāciju Latvijā, kā arī veiksmes stāstiem biznesā, publiskajā sektorā un sabiedrībā, tostarp datu apstrādes izaicinājumiem, atvērtiem datiem un to nozīmi uzņēmējdarbības vides sakārtošanā, kā arī IKT izglītības nozīmi.

Ziemeļīrijas trauslais miers un «Brexit» robeža (14)

Lielbritānijai mēģinot saprast, kā veidot valsts attiecības ar Eiropu pēc gaidāmā «Brexit», Ziemeļīrijas robeža ar Īriju, kas drīzumā kļūs par Lielbritānijas robežu ar Eiropu, ir kļuvusi par vienu no nozīmīgākajiem jautājumiem Lielbritānijas un Eiropas attiecību pārvērtēšanas kontekstā. Belfāstas Karalienes universitātes socioloģijas lektore Keitija Hejvarda (Katy Hayward) sagatavojusi ziņojumu «Robežojoties ar Brexit» («Bordering on Brexit»). Tajā Hejvarda mēģinājusi noskaidrot, ko pierobežas iedzīvotāji Ziemeļīrijā un Īrijā domā par gaidāmajām izmaiņām. Par saviem novērojumiem viņa pastāstījusi Vācijas medijam DW.

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

15.12.2017

Lasītākie raksti

Jaunākie raksti

Ienākt apollo.lv