Iespējams, ka noklusē par bojāgājušajiem zolitūdes traģēdijā.

Apollo
1 komentārs

Man no paziņām ir ienācis info, ka zolitūdes traģēdijā gāja bojā vairāki bērni, bet visi ir nolēmuši neko par to neteikt sabiedrībai. Tam varētu arī būt diezgan nopietns iemesls jo, kā izrādās ir tāda lieta, ka Upuru drīkst būt ne vairāk par 60, tad iestājas cits negadījuma klasificējums ar lielāku pasaules uzmanības pievēršanu negadījumam un starptautisku izmeklēšanu, tāpēc tiks darīts viss,lai to nepieļautu.

Lūgums,


Ja kādam ir informācija, ka tajā maximā gāja bojā kāds bērns, kāda informācija, kas nesakrīt ar to, ko raksta medijos tad lūdzu sazinies ar mani.

Epasts - noklusee@inbox.lv

Es meklēju jebkādu uzskatāmu pierādijumu tam, ka upuru skaits varētu būt 60 vai vairāk.

Ceru, ka pēc iespējas vairāk cilvēki iesaistīsies šo faktu noskaidrošanā, nodos šo informāciju tālāk, lai, ja ir noklusēts par kaut vai vienu bojāgājušo, lai sabiedrība par to uzzinātu.

viens no faktiem - BBC mājaslapā bija rakstīts, ka pie tās maximas 21. novembrī tika taujāta viena meitene, kuras 18. gadus vecā māsīca esot mirusi tajā maximā, bet oficiālajā bojāgājušo sarakstā nav neviens jaunāks par 23 gadiem.

Nearby a teenage girl told me that her 18-year-old cousin was killed here. She had come to the supermarket to buy champagne to celebrate the one-year-anniversary of the relationship with her boyfriend. (BBC) ''http://www.bbc.co.uk/news/world-europe-25045879''

No LNT videomateriāliem: Šajā video 12.minūtē meitene Dana vēl gaida savu mammu, kaut gan ir jau paziņots par 54 upuriem (vecākā no 3 māsām, vidējā bija kopā ar mammu veikalā un tika izglābta). http://www.lnt.lv/video/#/video/0333953 KĀPĒC ? No kasjauns: Par Zolitūdes traģēdijā mirušo datu izpaušanu atstādināts Mārtiņš Šics Šics gan apstiprināja, ka ir sniedzis NMPD rīcībā esošo informāciju par Zolitūdes traģēdijā bojāgājušajiem tīmekļa vietnes "nekropole.info" vadībai, lai tā varētu salīdzināt savā rīcībā esošos datus, kas iegūti no notikuma vietā esošajiem cilvēkiem, un informēt sabiedrību par bojā gājušajiem.
Šics savā rīcībā pārkāpumus nesaskata.
Vaicāts, cik detalizēta informācija tika nodota tīmekļa vietnes veidotājiem, Šics teica, ka nekādu slepenu informāciju neesot nodevis, bet tikai tik daudz, lai cilvēki varētu pārliecināties, vai viņu tuvinieki ir vai nav gājuši bojā traģēdijā. Viņš uzskata, ka ir nepieļaujami, ka cilvēki stundām ilgi nevar uzzināt, vai viņu tuvinieks nav gājis bojā ! http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/137019/par-zolitudes-tragedija-miruso-datu-izpausanu-atstadinats-nmpd-direktora-vietnieks-sics Kāpēc atstādināja Mārtiņu Šicu ? No laikraksta "Diena": Šics bojāgājušo sarakstu būtu nopludinājis arī ja zinātu, ka pret viņu sāks dienesta izmeklēšanu Šics portālam Diena.lv apstiprina, ka no sava amata uz izmeklēšanas laiku ir atstādināts un atklāj, ka viņa kabineta durvis NMPD Rīgas reģionālajā centrā ir aizzīmogotas, un ka atsavināts viņa dators un dienesta mobilais tālrunis.
Viņš atzīst, ka neoficiālo informāciju nosūtīja profesionāliem juristiem un būtu darījis to arī tad, ja zinātu, ka pret viņu sāks dienesta izmeklēšanu. "Esmu pieredzējis pietiekami daudz birokrātijas, un tobrīd rīkojos saskaņā ar pasaulē pieņemto praksi, lai kliedētu satraukto iedzīvotāju neziņu. Ja būtu uzskatījis, ka tas, ko daru, ir nelikumīgi, es šo sarakstu nebūtu sūtījis no sava dienesta e-pasta, bet piesēstos pie kāda cita datora un izmantotu anonīmu e-pastu." http://www.diena.lv/latvija/zinas/sics-bojagajuso-sarakstu-butu-nopludinajis-ari-ja-zinatu-ka-pret-vinu-saks-dienesta-izmeklesanu-14034288 Padomājiet, kāpēc tik daudz cietušo, bet vienīgais reāli atstādinātais, kura durvis ir noplombētas ir Mārtiņš Šics ? Kāpēc ne Maximas direktors, būvdarbu vadītājs, galvenais arhitekts, projektetajs, konstruktors, apsardzes dienesta vadītājs, būvvaldes direktors, Rīgas mērs, ekonomikas ministrs un tā pakļautībā esošais būvniecības departaments, vai premjers ... ?
Jūs spējat man atbildēt, kāpēc atstādina Mārtiņu Šicu - katastrofas likvidētāju, nevis katastrofas pieļāvejus, izraisītājus vainīgās un līdzvainīgās personas ? Jautāju visiem, kurš šo lasīs: "Ja Maximas nogruvuma laika nav gājuši bojā bērni, tad, vai Jūs varat man izskaidrot, kāpēc pie maksimas, ar puķēm un svecītēm ir tik daudz bērnu bildes, mīkstās mantiņas, bērnu zīmējumi ? Kas un kapēc tās tur liek ? Vai 62 gadīga ome savai pieaugušajai meitai liktu gumijas pīlīti ? Vai krievu tautības cilvēkiem ir parast likt sava dzīvā bērna fotogrāfijas mirušo piemiņas vietās ? Dīvaini liekas arī tas, ka tad, kad vienību skaits 54 tika pasludināts par galējo, bija diezgan prāvs skaits cilvēku, kuri vēl mekleja savus tuviniekus ... ? Kur viņi palika ? Vai trīs meiteņu mamma atradās sveika un vesela ..., vai padzīvojušais pāris atrada savu vedeklu un dēlu ...? No TV3 "Nekā personīgi" videomateriāla, glabējs pēdējās videorullīša minūtēs saka vārdus: "Vistrakākais ir tad, kad ir bērni ! Par laimi tie nebija parak daudz !" http://www.tv3play.lv/play/334084?autostart=true

Noskaidrosim patiesību, kaut vai tādēļ lai piemiņas vietā neieraksta skaitli 54

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Horoskopi

Vairāk
16

2017. gada 16. decembris

Vārda dienas

AlvīneZolija, Zira, Zola, Alvīns, Alvīna, Alvins, Alvinija, Alvine, Alvina

Valūtu kursi

16.12.2017

Dienas skaistuma deva

Vairāk

Mēneša lasītākie raksti

Ienākt apollo.lv