Ieva Kravale

Bloga autors: Ieva Kravale

Helovīni – Halovīni 2013

viss par helovīniem – tērpi, tradīcijas, pasākumi

Spēles bērniem

Apollo
1 komentārs

Kuros svētkos gan nespēlē spēles? Protams, ka arī Helovīnos ir dažādas atrakcijas kā izklaidēt publiku, bērnus un vienkārši uzlabot garstāvokli. Lai gan Helovīni nav no tiem svētkiem, kuros tiek spēlētas spēles (pārsvarā visi nododas tērpiem un izjokošanai), tomēr, ja esi radošs tad vienmēr var izdomāt, ko jautrības pilnu. Tad nu mūsu 3 versijas jeb ieteikumi, kādas spēles var spēlēt Helovīnu vakarā un naktī.

Pirmā – Medījam spokus.

Spēli var spēlēt nenoteikts skaits cilvēku (turpmāk, bērnu). Viena daļa saģērbjas spoku kostīmos, par piemēru, baltās spilvendrānās vai palagos, kuros ir izgriezti caurumiņi. Šie spēles gaitā būs spoki. Otra daļa bērnu, kuri nepārģērbās būs tie, kas medīs spokus. Spēlē līdzīgi kā „Sasaldēts, atsaldēts”. Ja spoks tiek noķerts, maigi uzsists pa plecu, tam jāsastingst, šajā brīdi kāds no citiem spokiem var sasaldēto jeb noķerto atbrīvot, tieši tā pat uzsitot pa plecu. Spēle beidzās tad, kad visi spoki tiek nomedīti.

Otrā – Ķegļi un ķirbis.

Tātad šī spēle prasīs nelielas investīcijas, jo būs jāiegādājas boulinga komplekts vai atsevišķi ķegļi, ja ir vēlēšanās, var arī aiziet uz boulinga centru. Tas, protams, prasīs naudu, un, ja Helovīnu vakarā tās nav, tad palīdzēs kredīts, vēlams ātrais, jo izmaksas nav tik dārgas, lai pie nākošās algas dienas to atmaksātu. Tātad izvietojam ķegļus kā īstā boulinga spēlē un bumbas vietā izmantojam ķirbi. Īstenībā, ja esiet radoši interesanti var būt arī ķegļus aizvietojot ar kādām pudelēm, piemēram, plastmasas puslitrīgajām, kuras var piepildīt ar kādu šķidrumu, lai smagākas. Uzvar tas, kurš nogāž vairāk pudeles jeb Helovīnu ķegļus. Parasti spēlē komandās.

Trešā – Sportiskais Helovīns.

Šajā spēlē var iekļaut dažādas sportiskas atrakcijas. Piemēram stafetes. Bērni sadalās divās komandās un sastājas blakus, stāvot viens aiz otra. Stafetes otrā galapunktā novieto vienu ķirbi katrai komandai. Pēc starta, pirmie dalībnieki skrien uz otru galu un paņem ķirbi, pēc tam skrien atpakaļ līdz nākošajam komandas biedram un iedod ķirbi tam. Tas savukārt skrien uz otru galu un novieto ķirbi atpakaļ, speciāli tam paredzētajā vietā. Tad skrien atpakaļ pie nākošā komandas biedra un uzsitot pa plecu nodod stafeti tālāk, kurš atkal skrien pēc ķirbja. Lai stafete būtu interesantāka var sadalīties komandās – zēni un meitenes. Var veidot arī dažādus šķersļus, piemēram, meitenes ietērpt raganu kostīmos un ķirbim pakaļ jālec ar slotu starp kājām.

Tie, kas saprot angļu valodu nedaudz informācijas var saņemt arī noskatoties video, par Helovīnu spēļu un ēdienu idejām.

v/ABlA6IxLZjs

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

Ienākt apollo.lv