Horoskopi

Auns21.03 - 19.04
Dienas horoskops:
Tavas ausis neparko nevēlēsies dzirdēt kritiku, taču šoreiz zvaigznes iesaka ieklausīties apkārtējo viedoklī. Zīmīgāks brīdis Auniem, kuri ir saistīti ar politiku, lielo biznesu.
Vērsis20.04 - 20.05
Dienas horoskops:
Svarīgi būs samierināties, ar ikdienišķām nebūšanām un saglabāt skaidru mērķa apziņu. Iespējams, kāds no kolēģiem spēs sniegt tev tik nepieciešamo morālo atbalstu, padomu.
Dvīņi21.05 - 21.06
Dienas horoskops:
Centīsies ieviest skaidrību gan domās, gan attiecībās, ar apkārtējiem. Liela nozīme būs tam, cik atsaucīgi pret taviem ierosinājumiem būs līdzcilvēki. Nenolaid rokas, pie pirmajām grūtībām.
Vēzis22.06 - 22.07
Dienas horoskops:
Tu patiesi godprātīgi pildīsi savus pienākumus attiecībā pret ģimeni, tomēr apņēmību var mazināt mīļotā cilvēka piekasīgums nebūtiskām lietām. Esi pacietīgs, drīz viss iesies vēlamajās sliedēs!
Lauva23.07 - 22.08
Dienas horoskops:
Būsi ļoti enerģisks, pratīsi pārsteigt apkārtējos, ar savu šarmu un darbaspējām. Kādai Lauvai var izdoties pakāpties augstāk pa karjeras kāpnēm, savukārt cita kaldinās atvaļinājuma plānus.
Jaunava23.08 - 22.09
Dienas horoskops:
Neuztver apkārt notiekošo tik nopietni, centies pasmaidīt, ja arī sanāk saskarties, ar kādiem šķēršļiem. Esiet diplomātiskāks, kontaktējoties ar kolēģiem. Vakarā ļauj sev kā nākas atpūsties.
Svari23.09 - 23.10
Dienas horoskops:
Ja, kā nākas izplānosi paredzēto darbu kārtību, spēsi izvairīties no sarežģījumiem. Tev piemītošās diplomāta dotības un patīkamā āriene, draudzīgums ļaus iegūt jaunus kontaktus, uzlabos tavu sabiedrisko tēlu.
Skorpions24.10 - 21.11
Dienas horoskops:
Pateicoties analītiskai pieejai, pārliecinoši pārvarēsi grūtības, kuras radīsies tavā ceļā. Zīmīga diena Skorpioniem, kuri saistīti ar zinātnes, politikas, jurisprudences un finanšu jomu.
Strēlnieks22.11 - 21.12
Dienas horoskops:
Darbs nesīs gandarījumu, pie nosacījuma, ka apkārtējie tevi neapgrūtinās, ar saviem pārgudrajiem padomiem. Esi apdomīgās ar naudu, labāk atturies no lielākiem pirkumiem.
Mežāzis22.12 - 19.01
Dienas horoskops:
Zvaigznes iesaka atturēties no juridisku, lietišķu jautājumu risināšanai. Dokumentācijas kārtošanā var rasties jūtami sarežģījumi. Labāk pievērsies pavisam ikdienišķiem, labi zināmiem darbiem.
Ūdensvīrs20.01 - 18.02
Dienas horoskops:
Atbilstoša diena jaunu iespaidu gūšanai. Variet eksperimentēt un ieviest izmaiņas personīgajā dzīvē. Ja būsiet atklāts pret iemīļoto cilvēku, kopā baudīsiet neaizmirstamus mirkļus.
Zivis19.02 - 20.03
Dienas horoskops:
Būsi neapmierināts un īgns, jo darbi neies kā cerēts. Necenties kaut ko sasteigt, labāk paveic tikai vienu lietu, bet kvalitatīvi! Vakars varētu paiet ļoti draudzīgā, bezrūpīgā noskaņojumā.

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

Apollo spēles

More

Izklaide & Kultūra

Vairāk
05

2016. gada 5. maijs

Vārda dienas

Ģirts, ĢedertsRašids, Raksana, Rahmats, Otārs, Otars, Omārs, Omars, Keits, Keisija, Kalins, Kaliksts

Valūtu kursi

05.05.2016
Ienākt apollo.lv