Horoskopi

Auns21.03 - 19.04
Dienas horoskops:
Lai arī tavas zināšanas būs pilnībā pietiekamas, tomēr mocīs šaubas vai esi gana kompetents jautājumos, ar kuriem šodien būs jāsaskaras. Vairāk pārliecības un uzdrīkstēšanās!
Vērsis20.04 - 20.05
Dienas horoskops:
Neklausies tajā ko par tevi runā nelabvēļi, labāk velti vairāk laika sevis pilnveidošanai. Vari doties komandējumā vai tālākā atpūtas braucienā. Dzīvesprieku sniegs atrašanās dabā, pie jūras.
Dvīņi21.05 - 21.06
Dienas horoskops:
Nevēlēsies slīgt ikdienišķos, pelēcīgos pienākumos. Tieksies daudzveidot savu dzīvi. Ražīgs laiks radošajiem zīmes pārstāvjiem. Vari pievērsties sava mājokļa izdaiļošanai.
Vēzis22.06 - 22.07
Dienas horoskops:
Paļaujoties uz savu intuīciju, nebūsi kļūdījies. Labāk veiksies individuāls darbs. Vari veikt dažādus aprēķinus, kārtot naudas lietas. Attiecībās ar apkārtējiem valdīs princips es tev - tu man.
Lauva23.07 - 22.08
Dienas horoskops:
Veiksies kontaktu dibināšana ar ārzemju partneriem. Labs laiks, ja darbojies ar jurisprudenci saistītās jomās. Mācēsi samierināt visai kaujinieciski noskaņotus cilvēkus, ar diametrāli pretējiem uzskatiem.
Jaunava23.08 - 22.09
Dienas horoskops:
Daudz kas būs atkarīgs tieši no tava garastāvokļa. Lielu nozīmi spēlēs arī attiecības ģimenē. Profesionālajā ziņā būs iestājies zināms paguruma brīdis, taču nebēdā, tas drīz pāries!
Svari23.09 - 23.10
Dienas horoskops:
Labāk necenties izmantot aizmuguriskas darbības, lai sasniegtu savu mērķi. Var nedaudz saasināties cīņa ar konkurentiem. Izvairies no visa veida avantūrām un atceries dotos solījumus.
Skorpions24.10 - 21.11
Dienas horoskops:
Lai arī pret savu gribu, iespējams, tomēr nāksies uzņemties papildus pienākumus. Neatliec neko uz vēlāku laiku, jo citādi darāmā sakrāsies pārāk daudz. Vakarā vēlēsies rast laiku, lai pabūtu vienatnē.
Strēlnieks22.11 - 21.12
Dienas horoskops:
Dominēs vēlme piesaistīt sev uzmanību, iekarot apkārtējo simpātijas. Pierādīsi sevi kā lielisks aktieris ne tikai uz skatuves, bet arī sadzīvē. Uzlabosies attiecības ar pretējo dzimumu.
Mežāzis22.12 - 19.01
Dienas horoskops:
Labs laiks, lai kārtotu jautājumus, kas saistīti ar valsts iestādēm. Saskaroties ar ikdienišķām nejēdzībām, vari zaudēt pacietību, tāpēc esi savaldīgāks un vairāk koncentrējies uz darāmo.
Ūdensvīrs20.01 - 18.02
Dienas horoskops:
Ļoti emocionāla diena. Iespējams, tavi vai atvasīšu panākumi sniegs neizsakāmu gandarījumu un lepnumu. Labi spēsi saprasties ar dažāda vecuma cilvēkiem.
Zivis19.02 - 20.03
Dienas horoskops:
Labi izpratīsi notiekošo, spēsi prognozēt iespējamo lietu attīstību. Labs laiks, lai pievērstos jautājumiem, kas skar investīcijas un apdrošināšanas sfēru. Mīļotais cilvēks tieksies pēc tavas sabiedrības.

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

Apollo spēles

More

Izklaide

Vairāk

Laika ziņas

Vairāk
Apmācies, mērens lietus
Rīga pašreiz +17 ℃
Apmācies, mērens lietus

Vējš: 6 m/s

Saule lec: 05:17
Saule riet: 21:43
Dienas ilgums: 16:26
29

2015. gada 29. jūlijs

Vārda dienas

Vidmants, Edžus, EdmundsAsmunds, Raigards, Raigo, Raija, Vidmands, Vidmunds, Raiens, Raiena, Ausmunds, Edmonda, Edmonds, Edmons, Edmunts, Raida, Raiders, Raido, Dzīlis

Valūtu kursi

29.07.2015
Ienākt apollo.lv