Horoskopi

Auns21.03 - 19.04
Dienas horoskops:
Veiksmīga diena, lai nodarbotos ar naudas lietām. Sarunā ar kolēģi var atklāties, ka esi tīši maldināts, sniegtā informācija ir bijusi nepatiesa. Lai atgūtos no uztraukumiem, vēlēsies otrās pusītes sabiedrību.
Vērsis20.04 - 20.05
Dienas horoskops:
Palutini bērnus, laulāto partneri. Diena vairāk piemērota atpūtai, koncerta apmeklējumam. Ja nolemsi tomēr strādāt, paveiksi apbrīnojami daudz, bet boss tā arī var nenovērtēt veikumu.
Dvīņi21.05 - 21.06
Dienas horoskops:
Klausi savai sirdsbalsij un neļauj citiem ietekmēt nospraustos mērķus. Saskarsmē ar līdzcilvēkiem esi diplomātisks, apvaldi iekšējos pārdzīvojumus, jo tie var radīt asumus tavos vārdos, uzvedībā.
Vēzis22.06 - 22.07
Dienas horoskops:
Nedēļas sākums tev izvērtīsies patiesi jauks, saulains. Nav izslēgts, uzlabosies finansiālais stāvoklis, nostabilizēsies partnerattiecības. Attiecībās ar mīļoto uzbangos jauns jūtu vilnis.
Lauva23.07 - 22.08
Dienas horoskops:
Ja vien esi apmierināts ar esošajiem rezultātiem, tad turpini iesākto un atturies no nevajadzīgām pārmaiņām. Tieši stabilas, pārbaudītas vērtības ļaus gūt arī turpmākus panākumus.
Jaunava23.08 - 22.09
Dienas horoskops:
Nejaušības var jūtami izmanīt dienas notikumu attīstību. Esi pacietīgs, saglabā nosvērtību un mēra sajūtu. Iespējams, kāda Jaunava pievērsīsies radošam hobijam, tieksies pēc līdzīgi domājošajiem.
Svari23.09 - 23.10
Dienas horoskops:
Pieņemsi drosmīgu lēmumu mainīt savus dzīves apstākļus, un šajā sakarā rīkosies ļoti izlēmīgi. Ja nevēlies liekus sarežģījumus, tad līdz pēdējam brīdim neatklāj savus nodomus apkārtējiem.
Skorpions24.10 - 21.11
Dienas horoskops:
Diemžēl tu vari kļūt par intrigu upuri. Parūpējies, lai svešiem cilvēkiem netiktu zināmi tavi turpmākie plāni, arī pats neizrādi nevajadzīgu interesi par citu dzīvē notiekošo.
Strēlnieks22.11 - 21.12
Dienas horoskops:
Dari tikai labi saplānotas lietas, nekāds risks šodien neattaisnosies. Pieņemot vēlamo par esošo, ilūzijas var sagandēt attiecības ar apkārtējiem, radīt nevajadzīgus pārpratumus.
Mežāzis22.12 - 19.01
Dienas horoskops:
Tev šodien var nākties atvērt naudas maciņu, lai nokārtotu senus parādus vai ieguldītu naudu kādā darījumā. Zvaigznes iesaka nedaudz ciešāku vērību pievērst savai veselībai.
Ūdensvīrs20.01 - 18.02
Dienas horoskops:
Par katru cenu centīsies izkļūt no visa ikdienišķā, tas attiecas gan uz darbu, gan arī uz intīmo dzīves sfēru. Būtu vēlams atcerēties arī par apkārtējo vēlmēm, nekļūt pārlieku egoistiskam.
Zivis19.02 - 20.03
Dienas horoskops:
Tu spēj būt viltīgs, taču arī citi to pieprot, tāpēc nemēģini būt pats gudrākais. Pacenties lietas kārtot godīgi, nepārkāpjot pastāvošās normas. Varbūt kāda Zivs dosies braucienā ārpus valsts robežām.

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

Apollo spēles

More

Izklaide & Kultūra

Vairāk
27

2017. gada 27. februāris

Vārda dienas

Līvija, Līva, AndraLivars, Liveta, Livija, Livita, Līvis, Līvs, Liva, Andromeda, Andrelita, Andreta, Andriana, Andriāna, Andrija, Andrijana, Andrika, Andrita, Andre

Valūtu kursi

27.02.2017
Ienākt apollo.lv