Horoskopi

Auns21.03 - 19.04
Dienas horoskops:
Līdz sīkumiem izplānoto izklaidi, var izjaukt kāds telefona zvans. Labi, ka pārmaiņas, nesīs papildus jautrību, piedzīvojumus. Kādam Aunam radīsies iespēja veidot jaunas romantiskās attiecības.
Vērsis20.04 - 20.05
Dienas horoskops:
Ja dodies uz saviesīgiem pasākumiem, der apzināties, ka nejauši vari rast sev jaunus sadarbības parterus. Tava panākumu atslēga slēpsies atklātībā un vienkāršībā. Neslēp, Sv. Valentīna dienā jūtas pret mīļoto!
Dvīņi21.05 - 21.06
Dienas horoskops:
Tev var pietrūkt apdomības, praktiskuma naudas lietās. Labāk veikaliem met līkumu. Nodoties sportiskām aktivitātēm, meklē sev interesējošu informāciju internetā, pašizglītojies.
Vēzis22.06 - 22.07
Dienas horoskops:
Daži Vēži sajutīs sevī mostamies drosmi, pat zināmu pārgalvību. Jo īpaši nevajadzētu savu „varēšanu” pierādīt, esot pie stūres. Labāk pievērsies mājas labiekārtošanai, izklaidējies kopā ar bērniem.
Lauva23.07 - 22.08
Dienas horoskops:
Pēdējās dienās būsi tik daudz strādājis, ka šodien pavisam noteikti varēsi atļauties pienācīgu atpūtu. Zvaigznes solās uzlabot attiecības ar mīļoto, kas dienas noskaņojumu padarīs gluži vai izcilu.
Jaunava23.08 - 22.09
Dienas horoskops:
Pateicoties sev piemītošajam plānošanas garam. Tu jau laikus būsi noorganizējis romantisku izklaidi, ar kuru pārsteigt savu otro pusīti. Valentīna diena jums abiem solās būt gana kaislīga un atmiņā paliekoša.
Svari23.09 - 23.10
Dienas horoskops:
Iespējams, gribēsi nedaudz norobežoties no ārpasaules, lai pilnībā nodotos pārdomām par savu nākotni. Laulātais gan var nebūt sajūsmā par taviem dienas plāniem, bet īpašu domstarpību jūsu starpā nebūs.
Skorpions24.10 - 21.11
Dienas horoskops:
Godkāres mudināts, meklēsi jaunus virzienus, kuros sevi pieteikt. Savā rīcībā būsi nenogurdināms, pat vēlu vakarā būsi apņēmības pilns doties izklaidēties. Ieturi mēru grādīgo dzērienu lietošanā!
Strēlnieks22.11 - 21.12
Dienas horoskops:
Var aktualizēties veselības jautājumi. Lai nebūtu jāguļ mājās ar kādu bacili, turi kājas sausumā un siltumā. Pašsajūta lielā mērā būs atkarīga, no cilvēkiem, kuri būs tev blakus.
Mežāzis22.12 - 19.01
Dienas horoskops:
Nesēdi mājās, izkusties kaut uz nelielu brīdi. Vari apmeklēt sporta zāli vai vienkārši dodies pastaigā gar jūru. Nepiemirti, ka šodien ir Valentīna diena. Parūpējies par nelielu pārsteigumu partnerim.
Ūdensvīrs20.01 - 18.02
Dienas horoskops:
Pratīsi apzināties laulātā cilvēka nozīmi savā dzīvē. Nav izslēgts, ka izmantojot šodienas romantisko gaisotni, lieku reizi atgādināsi par savām jūtām attiecībā pret otro pusīti.
Zivis19.02 - 20.03
Dienas horoskops:
Labprāt neko īpašu nedarīsi, vienkārši būsi kopā ar savējiem, baudīsiet viens otra kompāniju. Ja vēlies, noteikti vari apliecināt savas pavāra dotības, kopīgi ar ģimeni, pagatavojiet sev kādu gardumu.

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

Apollo spēles

More

Izklaide & Kultūra

Vairāk
14

2016. gada 14. februāris

Vārda dienas

ValentīnsValtīns, Valents, Valentins, Valentijs, Valeks, Egnārs, Egmārs, Eginhards, Edna, Edmārs, Edmans, Edla, Eberhards

Valūtu kursi

14.02.2016
Ienākt apollo.lv