Horoskopi

Auns21.03 - 19.04
Dienas horoskops:
Savos lēmumos, rīcībā būsi drosmīgs un diezgan kategorisks. Brīžiem tev pietrūks piezemētības, sabalansētības. Nav pats atbilstošākais brīdis, lai risinātu ar mantojumiem, apdrošināšanu saistīto.
Vērsis20.04 - 20.05
Dienas horoskops:
Šodien vari sajusties nedaudz atstumts, vientuļš. Neraugoties uz tavām spīdošajām idejām, atbalstītāji var būt neraksturīgi pasīvi. Nemeklē „savu taisnību” strīdos, jo tā iemantosi tikai nelabvēļus.
Dvīņi21.05 - 21.06
Dienas horoskops:
Ja vien gribi panākt cerēto, nāksies būt gan neatlaidīgam, gan izteikti daiļrunīgam, komunicējot ar augstākstāvošajiem, sadarbības partneriem. Nelielas aizķeršanās var radīt bojāta datortehnika.
Vēzis22.06 - 22.07
Dienas horoskops:
Atmiņā var ataust nevisai patīkami brīži, kuri padarīs tevi tramīgu, viegli aizkaitināmu. Centies maksimāli koncentrēties pozitīvajam un neuzturēties agresīvi noskaņotu ļaužu sabiedrībā.
Lauva23.07 - 22.08
Dienas horoskops:
Tu brīžiem vari rīkoties pārāk egoistiski, ignorējot apkārtējo ieteikumus. Zvaigznes gan iesaka vērīgāk ieklausīties līdzcilvēku padomos, it sevišķi no gados vecāko kolēģu puses.
Jaunava23.08 - 22.09
Dienas horoskops:
Jo prasmīgāk nodalīsi darba lietas, no privātās dzīves, jo vieglāk un ātrāk ar sarežģījumiem tiksi galā. Kādam no kolēģiem var būt nepieciešams tavs padoms, morālais atbalsts.
Svari23.09 - 23.10
Dienas horoskops:
Būsi aizņemts ar finanšu jautājumu risināšanu. Kopumā diena paies ļoti lietišķos, piezemētos toņos. Nav izslēgts, atklāsi kādu pagātnes kļūdu, kura liedza tev pilnvērtīgākas izaugsmes iespējas.
Skorpions24.10 - 21.11
Dienas horoskops:
Pirms dot galīgo vārdu, tev būs nepieciešams laiks, lai visu kā nākas izvērtētu un saprastu vai konkrētai lietai vispār ir vērts veltīt savu uzmanību. Zvaigznes iesaka izvairīties no jaunu partneru piesaistes.
Strēlnieks22.11 - 21.12
Dienas horoskops:
Mācēsi ātri noorientēties jaunos apstākļos, gūt apkārtējo atzinību. Lai atturētos no liekiem tēriņiem, šodien nedodies uz veikalu, jo īpaši atturies no lieliem pirkumiem. Vakaru velti mīļotajam.
Mežāzis22.12 - 19.01
Dienas horoskops:
Nelāgā oma var nedaudz apgrūtināt darbaspējas. Būtiskākās lietas labāk atlikt uz pēcpusdienu, jo tieši rīta cēliens būs saspringts no emocionālā viedokļa. Vēlams rast cilvēku, kuram izsūdzēt savu sāpi.
Ūdensvīrs20.01 - 18.02
Dienas horoskops:
Lietas ritēs uz priekšu raiti, ja vien darbosies savas kompetences robežās. Kādam Ūdensvīram var izpausties pārsteidzīgums secinājumos, kas savukārt līdz var nest materiālus zaudējumus.
Zivis19.02 - 20.03
Dienas horoskops:
Ja vēlies uzlabot savu materiālo stāvokli, ieteicams meklēt sadarbības ar jauniem partneriem, doties ārzemju komandējumā. Diena paies nemanot, vēlmju, ideju būs daudz, bet paspēsi samērā maz.

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

Apollo spēles

More

Izklaide & Kultūra

Vairāk
27

2016. gada 27. oktobris

Vārda dienas

Lilita, Ita, IritaProskovja, Praskovja, Lillita, Itvars, Itija, Itārs, Itars

Valūtu kursi

27.10.2016
Ienākt apollo.lv