Horoskopi

Auns21.03 - 19.04
Dienas horoskops:
Piemērota diena, lai cīnītos par taisnīgu lietu, aizstāvētu savas intereses. Lai izvairītos no liekām problēmām, rūpīgāk pārbaudi dokumentus, uz kuriem liec savu parakstu.
Vērsis20.04 - 20.05
Dienas horoskops:
Tava neatlaidība, organizatora talants palīdzēs izcelties kolēģu vidū ar labiem panākumiem. Šodien vari pievērsties materiālas dabas jautājumiem, apsvērt iespējas ieguldīt savus līdzekļus kādā projektā.
Dvīņi21.05 - 21.06
Dienas horoskops:
No paša rīta nevajadzētu cilāt „smagus” darba jautājumus, jo tev var pietrūkt vajadzīgās pacietības, uzmanības. Tomēr ap pusdienas laiku, tu būsi „ieskrējies” un tad jau daudz veiksmīgāk tiksi ar visu galā.
Vēzis22.06 - 22.07
Dienas horoskops:
Jo nopietnāk noskaņosies darāmajam, jo vieglāk izdosies to paveikt. Kāds gribēs ieņemt tavu vietu, tāpēc esi divtik uzmanīgs, jo vari kļūt par upuri savu nelabvēļu negodīgai rīcībai.
Lauva23.07 - 22.08
Dienas horoskops:
Tavs pārlieku tiešais, nedaudz asais izturēšanās veids var saasināt attiecības gan darbā, gan privātajā dzīvē. Labāk liec lietā sev piemītošo dzīvesprieku un humoru, tad apkārtējo labvēlība garantēta.
Jaunava23.08 - 22.09
Dienas horoskops:
Būsi nopietns un vēlēsies vispirms izpildīt solīto un tikai tad ķerties klāt privātajām lietām. Atbildības sajūta brīžiem var kļūt pārmērīga. Mēģini ar darbu saistītās lietas uztvert nedaudz vienkāršāk.
Svari23.09 - 23.10
Dienas horoskops:
Svaru zīmes priekšnieki pret saviem padotajiem būs ļoti prasīgi, taču tas ne mazākajā mērā neatstās iespaidu uz savstarpējām attiecībām. Brīvajiem zīmes pārstāvjiem veiksies mīlas lietās.
Skorpions24.10 - 21.11
Dienas horoskops:
Daudz ideju, daudz iespēju, atliek tikai tās īstenot! Ja pietiks gribasspēks un izturība paveiksi neiedomājami daudz un arī apkārtējie no tā iegūs. Vakaru velti mīļotajam cilvēkam.
Strēlnieks22.11 - 21.12
Dienas horoskops:
Runāšana sudrabs, klusēšana – zelts! To nu gan vajadzētu ievērot. Var parādīties iespēja papildus nopelnīt. Ja iemantosi augstāk stāvošo kolēģu atzinību, varēsi nostiprināt savu līderpozīciju.
Mežāzis22.12 - 19.01
Dienas horoskops:
Tevī modīsies organizatora talants. Labprāt uzņemsies kāda projekta vadīšanu. Padosies praktiskas lietas, saimnieciskā attieksme ļaus ietaupīt ne vien savus, bet arī uzņēmuma līdzekļus.
Ūdensvīrs20.01 - 18.02
Dienas horoskops:
Labāk dubultā pārliecināties vai esi pareizi sapratis līdzcilvēku teikto, citādi pārpratumi var radīt tev jūtamas nepatikšanas. Laulāto starpā valdīs strauja, neprognozējama uzskatu un vārdu pārmaiņa.
Zivis19.02 - 20.03
Dienas horoskops:
Tu ļoti enerģiski aizstāvēsi savas atvasītes it visā. Uzklausot bērnu sūdzības, noteikti ņem vērā to, ka atvasītes var apzināti tevi maldināt, uzdoties par lielākiem cietējiem, nekā tas ir īstenībā.

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

Apollo spēles

More

Izklaide & Kultūra

Vairāk
24

2016. gada 24. augusts

Vārda dienas

Boļeslavs, BērtulisVarfolomejs, Rostislavs, Rosma, Rorijs, Boļeslava, Bierants, Bertrams, Bertolds, Bārtulis, Bartolomejs

Valūtu kursi

24.08.2016
Ienākt apollo.lv