Horoskopi

Auns21.03 - 19.04
Dienas horoskops:
Pievērsies savu talantu izkopšanai vai arī centies tos sevī pamanīt! Garastāvoklis būs mainīgs, tikai nesāc ar savu slikto omu ietekmēt citus. Netiec galā ar sevi, dodies ārpus mājas, kaut vai pastaigāties.
Vērsis20.04 - 20.05
Dienas horoskops:
Aizrausies ar dzimtas ciltskoka pētīšanu, varbūt dosies viesos pie kāda vecāka ģimenes locekļa, lai iegūtu vērtīgu informāciju. Vakarā vari atļauties pasēdēt kādā krodziņā un draugu lokā nobaudīt mēriņu vīna.
Dvīņi21.05 - 21.06
Dienas horoskops:
Tev prātā būs tikai viens – labi paēst, tāpēc dosies, uz restorānu, lai apmierinātu savas gastronomiskās vajadzības. Attiecības ar kādu ģimenes locekli var kļūt pārmēru emocionālas.
Vēzis22.06 - 22.07
Dienas horoskops:
Ja esi spiests kārtējo brīvdienu pavadīt darbā, tad negaudies par likteni, bet padomā, vai šī vieta tev ir piemērota. Necenties citiem uzkraut savus pienākumus, bet neļauj arī sev kāpt uz galvas!
Lauva23.07 - 22.08
Dienas horoskops:
Kaut kas liks tev skumt par aizgājušiem laikiem, varbūt tie ir bijušie panākumi karjerā vai radošajā jomā. Labāk sāc domāt par rītdienu un iespējams, labie laiki atgriezīsies.
Jaunava23.08 - 22.09
Dienas horoskops:
Labs laiks sakaru veidošanai, tāpēc noteikti dodies ārā no mājas, sevišķi, ja esi kaut kur uzaicināts. Kāda Jaunava organizēs masu pasākumu un pilnībā nodosies darba procesam.
Svari23.09 - 23.10
Dienas horoskops:
Attiecībās uz šodienas izklaides iespējām, nesāc visu plānot viens, noteikti pakonsultējies ar ģimenes locekļiem. Sevišķi patīkams laiks, tiem, kas nesen iepazinušies, izdosies romantiska nedēļas nogale.
Skorpions24.10 - 21.11
Dienas horoskops:
Būsi nolēmis dienu pavadīt kopā ar savu otro pusīti. Naudas trūkums var patraucēt kādas izklaides, tomēr tu tiksi galā ar šo situāciju pavisam oriģinālā veidā.
Strēlnieks22.11 - 21.12
Dienas horoskops:
Šodien labāk neaizrauties ar iepirkšanos ne veikalos, ne internetā, būsi pārmēru izšķērdīgs. Sieviešu kārtas pārstāvēm patiks padarboties pa māju, varbūt tiks pagatavots kāds specifisks ēdiens.
Mežāzis22.12 - 19.01
Dienas horoskops:
Kritika tracinās, nespēsi uz sevi paraudzīties no malas un diemžēl izpaudīsi savu negatīvāko īpašību – stūrgalvību. Pēc tam nebrīnies, ka ar tevi kāds vairs negrib komunicēt.
Ūdensvīrs20.01 - 18.02
Dienas horoskops:
Neskatoties uz to, ka ir brīvdiena, pats meklēsi darbu. Kāds dosies uz ofisu, cits darbosies pa māju vai dārzu. Tavs darbaholisma uzplūds būs saistīts ar vēlmi aizbēgt, no kāda jautājuma risināšanas.
Zivis19.02 - 20.03
Dienas horoskops:
Iespējams, pilnīgi nejauši uzskriesi virsū kādam bērnības draugam vai studiju biedram. Rūpīgi saplānotā diena pārvērtīsies jautrā piedzīvojumā. Daži tomēr dos priekšroku grāmatu lasīšanai.

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

Apollo spēles

More

Izklaide & Kultūra

Vairāk
24

2016. gada 24. jūlijs

Vārda dienas

Kristīne, Kristiāns, Kristiāna, Krista, KristīnaKristilla, Kristina, Kristine, Ķersta, Ķērsta, Kristijāns, Kristijana, Kerstina, Kriste, Kristela, Kristena, Kristiana, Kristianna, Kristians, Kristiāne, Kristija, Kersti

Valūtu kursi

24.07.2016
Ienākt apollo.lv