Horoskopi

Auns21.03 - 19.04
Dienas horoskops:
Visiem spēkiem mēģināsi īstenot savas ieceres, taču kā par spīti, nemitīgi radīsies dažādi šķēršļi, kaitinoši kavēkļi. Esi bez bēdu, vienīgais kas tev būs nepieciešams rezultātu gūšanai - nedaudz vairāk pacietības!
Vērsis20.04 - 20.05
Dienas horoskops:
Skaidri apzināsies, ka nekas pats par sevi nenotiek, tāpēc aktīvi dibināsi jaunus kontaktus, meklēsi sadarbības partnerus. Nav izslēgts, vajadzīgos cilvēkus var palīdzēt sadabūt rokā kāds no radinieku saimes.
Dvīņi21.05 - 21.06
Dienas horoskops:
Būsi noskaņots kaut ko mainīt vai uzlabot savā apkārtnē. Iespējams, kārtosi ar mantojumu vai nekustamo īpašumu saistītas lietas. Saskarsme ar līdzgaitniekiem var būt apgrūtināta.
Vēzis22.06 - 22.07
Dienas horoskops:
Ja vien tev tiks dota radošā brīvība, tad darbi ies no rokas. Piemērots brīdis, lai ķertos klāt mākslas projektiem, aktīvāk pievērstos sevis bagātināšanai garīgajā plānā. Mājās var valdīt saspringta gaisotne.
Lauva23.07 - 22.08
Dienas horoskops:
Vērīgāk ieklausies masu saziņas līdzekļos izskanējušais informācijai. Kopumā šā brīža panākumi būs atkarīgi no spējas ātri iegūt vajadzīgo informāciju, rast kontaktu ar ietekmīgiem cilvēkiem.
Jaunava23.08 - 22.09
Dienas horoskops:
Optimismu cels panākumi darbos, kas tev būs pats svarīgākais. Tavi nopelni galvenokārt slēpsies neatlaidībā, taču arī liktenis piespēlēs vērā ņemamas iespējas, tikai proti tās izmantot!
Svari23.09 - 23.10
Dienas horoskops:
Kāds no tuvu stāvošiem cilvēkiem var sagādāt vilšanos. Taču, neskatoties uz negācijām, centies saglabāt gaišu skatu un notiekošo un kaut vien sīkumos saskarīt dzīves jaukās krāsas.
Skorpions24.10 - 21.11
Dienas horoskops:
Tu pratīsi lasīt starp rindiņām, redzēt „cauri” cilvēku apgalvojumiem, tādejādi neuzķeroties uz saldiem solījumiem. Piemērots brīdis, lai veiktu dažādas pārrunas, kārtotu juridiskus jautājumus.
Strēlnieks22.11 - 21.12
Dienas horoskops:
Tikšanās un braucieni būs veiksmīgi, ja vien nekļūsi vieglprātīgs un nepieļausi muļķīgas neuzmanības kļūdas. Kādu cilvēku ieraudzīsi jaunā gaismā un tāds viņš tev patiks daudz labāk.
Mežāzis22.12 - 19.01
Dienas horoskops:
Vairāk domā par savu veselību, izvēlies pilnvērtīgu uzturu, kā arī nepārspīlē ar darba slodzi. Attiecībās ar kolēģiem būsi atsaucīgs, tai pašā laikā, nevēlēsies klausīties pārmērīgās žēlabās par sūro ikdienu.
Ūdensvīrs20.01 - 18.02
Dienas horoskops:
Būsi samērā emocionāli noskaņots, attiecībās ar līdzcilvēkiem, sevišķi ar radiniekiem var parādīties saspīlējums. Viss, kas tev nepieciešams, rast uzticamu cilvēku, kura izsūdzēt sirdī sakrāto.
Zivis19.02 - 20.03
Dienas horoskops:
Tev pavērsies iespējas paplašināt savas profesionālās zināšanas, iemaņas. Vari doties pieredzes apmaiņas braucienos, kārtot ar reklāmu, prezentācijām saistīto. Dienas izskaņā iespējami patīkami pārsteigumi.

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

Apollo spēles

More

Izklaide & Kultūra

Vairāk
09

2016. gada 9. decembris

Vārda dienas

Tabita, SarmīteSārtīte, Tabite, Zenobija, Zenona, Zenons

Valūtu kursi

09.12.2016
Ienākt apollo.lv