Horoskopi

Auns21.03 - 19.04
Dienas horoskops:
Tev negaidīti var uzlaboties materiālais stāvoklis. Nav izslēgts, sāksi saņemt procentus no kāda sena ieguldījuma. Daži var cerēt arī uz mantojumu, kas nokritīs burtiski, kā no skaidrām debesīm.
Vērsis20.04 - 20.05
Dienas horoskops:
Ar sev raksturīgo mieru un apdomību, panāksi kāroto rezultātu. Saskarsmē ar apkārtējiem būsi lietišķs, pratīsi smalki argumentēt savu viedokli, tādejādi izpelnoties uzticēšanos, atbalstu savām idejām.
Dvīņi21.05 - 21.06
Dienas horoskops:
Lieliski tiksi galā ar organizatoriskiem pienākumiem. Laba diena Dvīņiem, kuri ieņem vadošus amatus, kuriem ir savs privātais bizness. Mīlas lietās iespējami nelieli sarežģījumi, greizsirdības uzplaiksnījumi.
Vēzis22.06 - 22.07
Dienas horoskops:
Ja būsi neatlaidīgs, cītīgi strādāsi, neļausi grūtībām uzveikt sevi, gūsi tik kārotos panākumus. Ģimenes dzīvē vajadzēs būt savaldīgākam, jo partneris var kļūt kaprīzs, izteikt nepamatotus pārmetumus.
Lauva23.07 - 22.08
Dienas horoskops:
Var rasties iespēja doties ļoti aizraujošā komandējumā, kurš sniegs iespēju gūt jaunu pieredzi, kontaktus un vienlīdz ļaus izbaudīt laiskuma brīžus. Labi sapratīsies ar pretējo dzimumu.
Jaunava23.08 - 22.09
Dienas horoskops:
Veicot ierastos profesionālos pienākumus, tevi negaidīti var skart Amora bulta, kas sirdī ienesīs dzirkstījošas, uzbudinošas sajūtas. Pēkšņie notikumu pavērsieni var sagriezt kājām gaisā dienas plānus.
Svari23.09 - 23.10
Dienas horoskops:
Šodien būs pagrūti izvairīties no strīdiem ar ģimenes locekļiem. Kā galvenais nesaskaņu cēlonis būs dažādie uzskati par naudas lietām. Šoreiz tev nevajadzētu piekāpties, paliec pie savas pārliecības!
Skorpions24.10 - 21.11
Dienas horoskops:
Esi vērīgāks pret līdzcilvēkiem, palīdzi apkārtējiem bez īpaša uzaicinājuma. Kādam Skorpionam var rasties vēlēšanās apmeklēt zīlnieci, astrologu, lai ielūkotos nākotnes pareģojumos.
Strēlnieks22.11 - 21.12
Dienas horoskops:
Noteikti ir vērts ieklausīties vecāku ģimenes locekļu teiktajā, pat jā tā ir kritika. Šo lielā mērā varēs uzskatīt par garīgās izaugsmes dienu, kuras potenciālu būt žēl neizmantot!
Mežāzis22.12 - 19.01
Dienas horoskops:
Šodien vēlēsies palikt vienatnē, jo pieaugs jūtīgums pret ārējo pasauli. Darba ziņā labāk sekmēsies ikdienišķi pienākumi. Zvaigznes iesaka atturēties no lietišķa rakstura pārrunām, neveikt lielus pirkumus.
Ūdensvīrs20.01 - 18.02
Dienas horoskops:
Nekļūsti pārmērīgi principiāls, spītīgs, vairāk izej uz kompromisiem, atturies asi paust savu viedokli. Ieguvēji būs tie Ūdensvīri, kuri pratīs rast kopīgu valodu ar pretēju uzskatu piekritējiem.
Zivis19.02 - 20.03
Dienas horoskops:
Vari iegādāties mēbeles, dārza inventāru vai arī antikvāras lietas. Centies pārāk neiedziļināties svešu cilvēku personīgajās likstās, dzīvo savu dzīvi un vairāk uzmanības koncentrē tiešajiem pienākumiem.

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

Apollo spēles

More

Izklaide

Vairāk
28

2017. gada 28. jūnijs

Vārda dienas

Viesturs, Viestards, KitijaVieturs, Viesturis, Viestarts, Viestars, Vestards, Nargiza, Nargisa, Narciza, Narciss, Narcise, Klitija

Valūtu kursi

28.06.2017
Ienākt apollo.lv