Horoskopi

Auns21.03 - 19.04
Dienas horoskops:
Dienas fons vairāk mudinās uz nebēdnību, piedzīvojumiem, nevis nopietnu strādāšanu. Saskarsmē ar kolēģiem būsi draudzīgs. Iespējams, būsi iniciators kādam kopīgam izklaides pasākumam.
Vērsis20.04 - 20.05
Dienas horoskops:
Vēlams cītīgāk atsijāt derīgo informāciju no liekās. Zvaigznes iesaka vairāk uzmanības veltīt juridiskajām niansēm. Attiecībās ar otro pusīti svarīgi saglabāt mērenību, nekrist greizsirdības izpausmēs.
Dvīņi21.05 - 21.06
Dienas horoskops:
Tavs darba spars būs neapslāpējams. Galva būs pilna idejām, turklāt neviena no tām nebūs gatava gaidīt. Tomēr, ar realizēšanu nevajadzētu steigties. Visam savs laiks!
Vēzis22.06 - 22.07
Dienas horoskops:
Daudz laika veltīsi dokumentācijai, dažādām formalitātēm. Zīmīga diena juristiem, politiķiem un valsts iestādēs strādājošajiem. Mājas dzīvē iespējami nepatīkami strīdi.
Lauva23.07 - 22.08
Dienas horoskops:
Esi nedaudz stingrāks un prasīgāks pret saviem padotajiem. Ne vienmēr visu ir iespējams panākt ar diplomātiskām sarunām. Labāk šodien veiksies radošās jomas pārstāvjiem.
Jaunava23.08 - 22.09
Dienas horoskops:
Apstākļi var likt ievērojami mainīt tavu viedokli. Neskatoties uz pārmaiņām, saglabāsi pozitīvu skatu uz nākotni. Ja tev jāveic finansiāli darījumi, to labāk īstenot pēcpusdienā.
Svari23.09 - 23.10
Dienas horoskops:
Varēsi nedaudz samazināt darba tempu, atskatīties uz padarīto. Kāds zīmes pārstāvis var baudīt nedalītu otrās pusītes uzmanību, jūtu apliecinājumus. Panākumi mīlas frontē turpinās spārnot jauniem darbiem.
Skorpions24.10 - 21.11
Dienas horoskops:
Skauģis vai nelabvēlis var censties likt sprunguļus riteņos, taču tev jābūt gudrākam un vērīgākam par viņu. Neatbildi uz negācijām ar negācijām, labāk rīkojies likuma un ētiskās morāles ietvaros.
Strēlnieks22.11 - 21.12
Dienas horoskops:
Iespējams, par labi padarītu darbu nu saņemsi pelnīto, ko jau domās būsi paredzējis iztērēt kārotās lietas iegādei. Galvenais, nekrīti galējībās, neiztērē visu uzreiz, pietaupi nedaudz naudas arī rītdienai!
Mežāzis22.12 - 19.01
Dienas horoskops:
Uzdrīksties sekot saviem sapņiem, vairāk ļaujies izdomai. Tieši jaunu lietu ieviešana savā sadzīvē ļaus sasniegt jaunas virsotnes. Mīļotais cilvēks vēlēsies vakaru pavadīt divvientulībā.
Ūdensvīrs20.01 - 18.02
Dienas horoskops:
Par garlaicīgu sūdzēties nevarēsi, darba būs pilnas rokas un darāmais būs patiesi interesants, izaicinošs. Iespējams, tiksi negaidīti pārsteigts, no laulātā puses ar romantiskām vakariņām.
Zivis19.02 - 20.03
Dienas horoskops:
Aktīvi izmantosi visas mūsdienu pieejas informācijai, jo sapratīsi, ka tikai esot soli priekšā pārējiem, var gūt ievērības cienīgus rezultātus. Ģimenes locekļu morālais atbalsts būs patiesi noderīgs.

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

Apollo spēles

More

Izklaide

Vairāk
26

2015. gada 26. novembris

Vārda dienas

Sebastijans, Sebastians, KonrādsVingra, Sebastjans, Manefa, Konrāts, Konrands, Konrads, Kondrāts, Kondrats

Valūtu kursi

26.11.2015
Ienākt apollo.lv