Horoskopi

Auns21.03 - 19.04
Dienas horoskops:
Pilnībā izbaudīsi tīkamu atpūtu, pat domās nepieļausi iespēju, ka vajadzētu strādāt, arī mājas darbu veikšanu atstāsi uz citu dienu. Dosi priekšroku aktīvai atpūtai, izvēloties kādu interesantu apskates objektu.
Vērsis20.04 - 20.05
Dienas horoskops:
Kādu Vērsi sagaidīs patīkamas pārmaiņas. Nav izslēgts, dzīve pamazām nostabilizēsies, varēsi priecāties kā “vistiņa dēj zelta oliņas”. Padomā, varbūt esi nopelnījis atpūtas braucienu.
Dvīņi21.05 - 21.06
Dienas horoskops:
Droši vari uzzvanīt savam tuvākajam draugam, apvaicāties ar ko viņš nodarbojas, varbūt ir vērts kopā kaut kur aiziet, no sirds izrunāties. Brīvie zīmes pārstāvji aktīvi meklēs jaunas iepazīšanās iespējas.
Vēzis22.06 - 22.07
Dienas horoskops:
Labprāt ļausi, lai katrs no ģimenes locekļiem dodas savās izklaides gaitās, tādejādi, ļaujot tev mierīgi baudīt mājas atmosfēru klusībā, tīkamā vientulībā. Palutini sevi ar kādu paša gatavotu gardumu.
Lauva23.07 - 22.08
Dienas horoskops:
Tavas un apkārtējo vēlmes var nonākt izteiktā pretrunā. Lai nerastos nejaukas vārdu pārmaiņas, esi nedaudz pretimnākošāks. Diena daudz piemērotāka praktiskiem, saimnieciskiem darbiem nevis ballītēm.
Jaunava23.08 - 22.09
Dienas horoskops:
Būsi noskaņojies uz romantiskas nots. Labprāt dosies atpūtas braucienā pie jūras, kur gaisā virmo svaigums, sveķu aromāts. Izbaudot šo dabīgo aromterapiju, jutīsies patiesi labi atpūties.
Svari23.09 - 23.10
Dienas horoskops:
Zvaigznes iesaka veltīt laiku savam izskatam, ģērbšanās stilam. Izejot sabiedrībā, būsi pārliecināts par savām spējām, spēku, šarmantumu. Nav izslēgts, izdosies izveidot jaunus lietišķos kontaktus.
Skorpions24.10 - 21.11
Dienas horoskops:
Iespējams, izcelsi dienas gaismā kādu sen aizmirstu darbu, turklāt ļoti savlaicīgi, tā izpilde tiks novērtēta, tu saņemsi pienācīgu atzinību. Mīļotais cilvēks gan nebūs pārāk priecīgs par tavu aizņemtību.
Strēlnieks22.11 - 21.12
Dienas horoskops:
Dīka būšana mājās nebūs domāta tev. Labprāt vēlēsies elpot dzīvi, ar pilnu krūti un īpaši nerēķināsies ar to, cik tas maksās. Apkārtējiem tava rīcība var šķist pārāk spontāna, nepārdomāta.
Mežāzis22.12 - 19.01
Dienas horoskops:
Vari atvilkt elpu, pievērsties savam hobijam, kurš visticamāk jau kādu laiku ir atstāts novārtā. Attiecībās ar mīļoto centies vairot dvēselisko saikni, pavadīt vairāk laika savstarpējās sarunās.
Ūdensvīrs20.01 - 18.02
Dienas horoskops:
Nav izslēgts, saskarsies ar partnera kaprīzumu, nervozitāti. Esi vien saprotošs, mums katru reiz piemeklē nelāgs garastāvoklis. Varbūt partnera omu izdosies uzlabot ar nelielu izbraukumu pie dabas.
Zivis19.02 - 20.03
Dienas horoskops:
Šī tev var izrādīties cerību piepildījumu diena. Jau no paša rīta realizēsies kāds sens nodoms. Iepirkšanās prieku gan labāk atstāj uz citu dienu, jo tu nespēsi ievērot mēra sajūtu, tādejādi pārtērēsi līdzekļus.

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

Apollo spēles

More

Izklaide

Vairāk
22

2017. gada 22. oktobris

Vārda dienas

Airisa, Irīda, ĪrisaArisa, Iraisa, Irida, Irisa

Valūtu kursi

22.10.2017
Ienākt apollo.lv