Horoskopi

Auns21.03 - 19.04
Dienas horoskops:
Laba diena, lai uzsāktu sportiskas nodarbes svaigā gaisā. Sajutīsi, ka šobrīd ar tevi kopā ir cilvēki, uz kuriem vari paļauties. Var izdoties atrisināt materiālas dabas jautājumus, tomēr lieli pirkumi nav vēlami.
Vērsis20.04 - 20.05
Dienas horoskops:
Aktīva un pārdzīvojumiem bagāta diena. Labi, ja tev ir blakus saprotošs partneris, tāds pats kā tu. Uzaicini savu pacietīgo otro pusīti uz vakariņām, radi visus apstākļus intīmai gaisotnei.
Dvīņi21.05 - 21.06
Dienas horoskops:
Vēlēsies būt sabiedrībā. Ja nebūsi paredzējis apmeklēt kādu pasākumu, tad dosies pastaigā pa veikaliem. Iespējams, apmeklēsi skaistumkopšanas salonu, izvēlēsies veselības uzturēšanas pasākumus.
Vēzis22.06 - 22.07
Dienas horoskops:
Šodien zvaigznes saka priekšā, ka tu ierausies sevī, jo būsi nonācis dziļās pārdomās par personīgajā dzīvē notiekošo. Esi piesardzīgs pie stūres, jo tik sapņainā noskaņojumā var būt problēmas ar reakciju!
Lauva23.07 - 22.08
Dienas horoskops:
Daudz laika, enerģijas veltīsi svešu problēmu risināšanai, kaut tev netrūks savu uztraukumu. Palīdzot citiem, sajutīsies noderīgs un līdz ar to arī laimīgs. Kāda Lauva pievērsīsies mistikai, neizzinātajam.
Jaunava23.08 - 22.09
Dienas horoskops:
Šodien tu neparko nepiekāpsies līdzcilvēku priekšā, darīsi tikai un vienīgi to, ko pats uzskatīsi par pareizu. Labāk lieki nekaitini savu otro pusīti, citādi vakars būs sabojāts jums abiem.
Svari23.09 - 23.10
Dienas horoskops:
Gribēsi noiet maliņā no visa un padomāt par to, kas dzīvē ir galvenais, meklēsi dziļāku jēgu saviem plāniem. Tikai neaizpeldi pārāk tālu no realitātes. Piemērots laiks radošo ieceru īstenošanai.
Skorpions24.10 - 21.11
Dienas horoskops:
Iespējams, ka dienas aktivitātes tavā vietā būs izplānojis kāds cits. Ja piedāvātais plāns atbilst tavām vēlmēm, noteikti pieņem to, ja nē, meklē kompromisu, galvenais, nekonfliktē!
Strēlnieks22.11 - 21.12
Dienas horoskops:
Būsi saliedēts ar saviem tuviniekiem un pēc kopīga darba vai talkas, atradīsi atbilstošu iespēju atpūsties kopā ar visiem. Jaunas un kaislīgas izjūtas valdīs tavā un mīļotā cilvēka starpā.
Mežāzis22.12 - 19.01
Dienas horoskops:
Kāds var negaidīti apciemot tevi. Daiļa dzimuma pārstāves vēlēsies iegādāties jaunu apģērbu, bet nespēs saprast kādu tieši stilu izvēlēties. Attiecības ar bērniem var nonākt sava veida strupceļā.
Ūdensvīrs20.01 - 18.02
Dienas horoskops:
Brīvajiem Ūdensvīra zīmes pārstāvjiem nevajadzētu palikt mājās, jo, izejot sabiedrībā, pastāv lieliska iespēja atrast radniecīgu dvēseli. Zvaigznes iesaka atturēties no lielākiem pirkumiem.
Zivis19.02 - 20.03
Dienas horoskops:
Pievērs uzmanību katram sīkumam, kas šodien atgadās, sevišķi partnerattiecību jomā. Iespējami liktenīgi pagriezieni, jauna posma sākums tavā privātajā dzīvē. Vēlams atturēties no alkohola lietošanas.

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

Apollo spēles

More

Izklaide & Kultūra

Vairāk
22

2017. gada 22. janvāris

Vārda dienas

AustrisBens, Benoventa, Beno, Benno, Benjāmiņš, Benjamiņš, Benjamins, Benjamina, Benijs, Benija, Beneventa, Bendžamins

Valūtu kursi

22.01.2017
Ienākt apollo.lv