Horoskopi

Auns21.03 - 19.04
Dienas horoskops:
Kāds Auna zīmes pārstāvis var būt tā pārņemtas ar iepirkšanās drudzi, ka nemanīs kā izkūst nauda viņa maciņā. Pirms naudas izdošanas, centies pārliecināties par lietas nepieciešamību!
Vērsis20.04 - 20.05
Dienas horoskops:
Mīļotais var aicināt tevi, uz kādu pasākumu, kurā nejauši sanāks saskrieties ar šefu. Dienas notikumi kopumā uzjautrinās tevi, liks aizdomāties par likteņa ironiju. Vakars piederēs tev un otrajai pusītei.
Dvīņi21.05 - 21.06
Dienas horoskops:
Ja mājokļa iekārtojums sāk šķist pārlieku garlaicīgs, uz priekšu - rīkojies, zvaigznes tev neliks šķēršļus. Vienīgi esi atbildīgs, izvērtē savas finansiālās iespējas, vairāk pakārtojies tām.
Vēzis22.06 - 22.07
Dienas horoskops:
Nedalītu uzmanību, no tavas puses izpelnīsies atvasītes, gados jaunākie radinieki. Pēcpusdienā, sveču gaismā, aprunājies ar otro pusīti. Variet apspriest kopīgos nākotnes plānus, baudīt romantiskus mirkļus.
Lauva23.07 - 22.08
Dienas horoskops:
Diena kā radīta mierīgai atpūtai ģimenes lokā. Ja kaut kāda iemesla dēļ nevari apciemot vecākus, sazinies ar viņiem pa telefonu. No veikalu apmeklējuma labāk izvairīties, jo iespējami neapdomīgi pirkumi.
Jaunava23.08 - 22.09
Dienas horoskops:
Piemērota diena sportiskām aktivitātēm. Tomēr, ja neesi kvēls aktīvā dzīvesveida piekritējs, kopā ar ģimeni vari doties nesteidzīgā pastaigā pa tuvējo apkārtni.
Svari23.09 - 23.10
Dienas horoskops:
Otrā pusīte var staigāt apkārt kā pūķis. Žēl, bet iemeslu partnera noskaņojumam būs grūti izprast, izdibināt. Varbūt šoreiz ir vērts brīvdienu pavadīt katram savā nodabā, ļaujot otram tikt ar sevi galā.
Skorpions24.10 - 21.11
Dienas horoskops:
Galvenais, noskaņojies uz pozitīva viļņa, pretējā gadījumā viss kritīs ārā no rokām. Garastāvokli var uzlabot fiziskas aktivitātes, atpūta ūdens tuvumā. Vēlams atturēties no alkohola lietošanas.
Strēlnieks22.11 - 21.12
Dienas horoskops:
Mieru un labsajūtu sniegs, atpūta mājās. Kopā ar mīļoto, variet kopīgi baudīt labu filmu vai arī izpausties kulinārijas lauciņā. Ja iespējams, atturies no ilgstošas atrašanās pie auto stūres.
Mežāzis22.12 - 19.01
Dienas horoskops:
Pilnai laimei tev būs nepieciešamas trīs lietas televizora pults, vīna glāze un vientulība. Ģimene necels pretenzijas, rēķināsies ar tavu izvēli un pat parūpēsies par to, lai nekas neiztraucē tavu mieru.
Ūdensvīrs20.01 - 18.02
Dienas horoskops:
Gribēsi izbaudīt, ko neparastu, pat ekstrēmu. Neviens nespēs atrunāt tevi no taviem nodomiem. Rīkojies, taču zini, ka paaugstināts risks šodien noteikti neattaisnosies.
Zivis19.02 - 20.03
Dienas horoskops:
Diena kā radīta saviesīgiem pasākumiem, ciemiņu uzņemšanai. Labais noskaņojums tikai veicinās vēlmi būt cilvēkos. Nav izslēgts, ka saņemsi simpātijas apliecinājumus vai pat atzīšanos mīlestībā.

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

Apollo spēles

More

Izklaide & Kultūra

Vairāk
28

2016. gada 28. maijs

Vārda dienas

Vilis, VilhelmsVilens, Vilhelmins, Vilhelmīns, Vilijs, Viljams, Villems, Villijs, Viļums, Viļus, Vilberts, Vilārs, Lengina, Leongina, Leongins, Leongīna, Leongīne, Leongīns, Logina, Longina, Longins, Longīna, Langina

Valūtu kursi

28.05.2016
Ienākt apollo.lv