Horoskopi

Auns21.03 - 19.04
Dienas horoskops:
Kaut arī otrā pusīte var vēlēties laiku pavadīt mājas, tev šobrīd pasīvs atpūtas veids nu nekādi neies pie dūšas. Tu vēlēsies tikt vaļā no nedēļas laikā uzkrātās negatīvās enerģijas, sportojot.
Vērsis20.04 - 20.05
Dienas horoskops:
Satiekot jaunus domubiedrus, nesteidzies ar secinājumiem, jo pirmais iespaids var būt mānīgs. Šodien vēlamāk atturēties no alkohola lietošanas vairāk uzmanības atlicināt atvasīšu skolas gaitām.
Dvīņi21.05 - 21.06
Dienas horoskops:
Diena piemērota sportiskām aktivitātēm, veselības uzlabošanas procedūrām. Saviesīgie pasākumi šobrīd tevi nogurdinās, padarīs nervozu. Dodoties garākā pastaigā, parūpējies par atbilstošu apģērbu.
Vēzis22.06 - 22.07
Dienas horoskops:
Kādam Vēzim var nedaudz sašķobīties veselība. Nekas pārlieku nopietns tas nebūs, taču tu vislabāk jutīsies mājās, siltā gultā, ar zāļu tējas tasi rokās. Laulātais pratīs par tevi pienācīgi parūpēties.
Lauva23.07 - 22.08
Dienas horoskops:
Tu nenoliedzami gribēsi doties iepirkties, taču to darot, tu riskē pamatīgi paplucināt ģimenes budžetu. Arī uz izpriecām tevi nebūs divreiz jāskubina. Būtiski it visa ieturēt mērenību, saprāta robežas.
Jaunava23.08 - 22.09
Dienas horoskops:
Radīsies vēlēšanās vairāk laika uzturēties mājās, baudīt mieru un klusumu. Darba lietas tevi šodien nu nebūt nesaistīs, kas labi, jo varēsi ļauties kvalitatīvai un tik ļoti nepieciešamajai atpūtai.
Svari23.09 - 23.10
Dienas horoskops:
Neatkarīgi no tā, cik draudzīgi, diplomātiski tu izturēsies, tomēr būs skaidrs, ka kaut kas tevi nomāc. Iespējams, attiecības ar mīļoto būs nonākušas zināmā strupceļā, tev būs nepieciešams morāls atbalsts.
Skorpions24.10 - 21.11
Dienas horoskops:
Dienas plānus var izjaukt negaidīti viesi. Pierādot sevi kā labu namatēvu, būsi gatavs krietni nopūlēties, lai ciemiņi justos labi un tev tas arī teicami izdosies. Vakars solās paiet romantiskās noskaņās.
Strēlnieks22.11 - 21.12
Dienas horoskops:
Rīkosies ar plašu vērienu un savaldzināsi ne vienu vien pretējā dzimuma pārstāvi. Brīvajiem Strēlniekiem šis var izrādīties patiesi jautrs, piedzīvojumiem bagāts brīdis. Esi piesardzīgāks pie auto stūres.
Mežāzis22.12 - 19.01
Dienas horoskops:
Nerauc pieri krunkās, ja arī saskaries ar negācijām. Ar humoru un vēsu pieeju lietām, tiksi pāri radušajiem šķēršļiem! Ir vērts rūpīgāk ieklausīties mīļotā padomos, būt atvērtākam pret visa veida novitātēm.
Ūdensvīrs20.01 - 18.02
Dienas horoskops:
Būsi diezgan izvēlīgs attiecībā uz sabiedrību, kurā pavadīsi savu laiku. Nav izslēgts, ka dosi priekšroku mazām kompānijām, kurās atklāti varēsi runāt par sasāpējušām problēmām.
Zivis19.02 - 20.03
Dienas horoskops:
Veiksme tev smaidīs, lai kurp tu dotos. Piemērota diena, lai komunicētu ar radiniekiem, kaldinātu kopīgus plānus ar otro pusīti vai arī ļautos radošām iecerēm. Lieliski sapratīsies ar otro pusīti.

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

Apollo spēles

More

Izklaide

Vairāk
17

2017. gada 17. decembris

Vārda dienas

Teiksma, HildaIldars, Ilda, Hilja, Hilga, Hildura, Hildegarde, Dziesma, Borghilde

Valūtu kursi

17.12.2017
Ienākt apollo.lv