Šodienas horoskops

Svari - Saderība

Svari ir diezgan izvēlīgi un savu laulības dzīvi var veidot tikai ar divām zīmēm − Dvīņiem un Ūdensvīru. 

Svaru attiecības ar Ūdensvīru ir visai rosinošas. Ne visas viņu rakstura īpašības sakrīt, bet tomēr viņiem nav grūti vienoties par vienu kopsaucēju. Viņiem abiem patīk atrasties sabiedrībā, un abi ir diezgan neparasti cilvēki. Arī mājas dzīvē viņiem nav garlaicīgi, jo viņi bieži uzņem ciemiņus. Vienīgi Svari ir pārāk sentimentāli, un tāpēc viņiem reizēm ir grūti izprast Ūdensvīra loģisko pieeju visām lietām. Mīlestībā abiem nepieciešama lielāka fantāzija. 

Svari un Dvīņi ir ļoti līdzīgi savā būtībā, abi svārstīgi un it kā dubultas personības. Šī ir brīnišķīga savienība, kurā abi partneri centīsies sagādāt viens otram arvien jaunas izjūtas un pārsteigumus. Brīžiem Svariem nepatiks Dvīņa vieglprātība, bet viņi ir pārāk lieli diplomāti, lai liktu to manīt. Viņiem abiem patīk ceļot, ir saskaņa arī intīmajā dzīvē.  Dvīnim jāiemācās uzklausīt un izprast savu partneri, tad viss būs vienkārši lieliski.

Svari var veidot draudzību ar Aunu, Dvīņiem un Zivīm. 

Seksā viņi sader ar Aunu, Vēzi, Svariem un Strēlnieku. 

Savukārt darba attiecības labi veidosies ar Jaunavu, Ūdensvīru un Dvīņiem.

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

Apollo spēles

More

Izklaide

Vairāk
19

2017. gada 19. novembris

Vārda dienas

Līze, Liza, Elizabete, BetijaJeļizabeta, Jeļizaveta, Jeļizavete, Lisa, Lisija, Lize, Līza, Līziņa, Jelizavete, Jelizaveta, Jelizabeta, Beta, Betsija, Eba, Elizabeta, Elizaveta, Elizavete, Elizbete, Elīzabeta, Elīzabete, Elzabeta, Elžbeta, Alžbeta

Valūtu kursi

19.11.2017
Ienākt apollo.lv