Lasītākie raksti

Vējoņa enerģētikas padomdevējs iesaistīts OIK skandālā
15

Vējoņa enerģētikas padomdevējs iesaistīts OIK skandālā (186) Attēlu galerija

Ekonomikas ministrijā un Sadales tīklā joprojām nav pabeigtas pārbaudes par to, kā desmitiem uzņēmumu izdevās saglabāt iespēju pārdot elektrību par paaugstinātu cenu, neuzbūvējot solītās koģenerācijas stacijas. Iestādes pārbauda arī atļauju Ādažos, kur firma «Balteneko» 2012.gadā ir pieteikusies uzbūvēt spēkstaciju, taču piecos gados to nav izdarījusi. Kad atļaujas termiņš tuvojies beigām, firma ar pārvietojamu iekārtu izgājusi elektrības ražošanas testu. «Balteneko» pieder Edgaram Vīgantam. Papildus elektrības un siltuma ražošanas biznesam viņš darbojas Valsts prezidenta enerģētikas drošības komisijā, kas spriež, kā nākotnē atbalstīt atjaunojamās enerģijas ražotājus, svētdien vēsta TV3 raidījums «Nekā personīga».

OIK saņēmēju vidū lieli Vienotības, NA un ZZS ziedotāji
18

OIK saņēmēju vidū lieli Vienotības, NA un ZZS ziedotāji (277)

Pērn «Latvenergo» iepirka elektrību par paaugstinātu cenu no vairāk nekā 100 atjauno resursu uzņēmumiem, kas elektroenerģiju ražo no biogāzes un biomasas. TV3 raidījuma «Nekā personīga» veiktā Uzņēmumu reģistra datu izpēte liecina, ka liela daļa šo firmu īpašnieku un pārvaldnieku reizē ir arī valdošo partiju Vienotības, Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) un Nacionālās apvienības (NA) sponsori.

«Ūdens forma»
30

AFI versija: desmit 2017. gada labākās kinolentes (14) Video

Amerikāņu filmu institūts (AFI) ir izziņojis aizvadītā gada desmit labākās filmas. Filmu institūta sarakstā iekļautas filmas, kuras uzskata par pretendentēm uz prestižākajām Holivudas balvām. To vidū filma «Lady Bird» ar īru aktrisi Sēršu Ronanu galvenajā lomā, Stīvena Spīlberga (Steven Spielberg) Pentagona dokumentu drāma «The Post» u.c. Desmit labāko filmu sarakstu izraudzījušies kinokritiķi, kino zinātnieki, televīzijas un filmu industrijas profesionāļi, kā arī AFI fonda locekļi. Lūk, labāko filmu desmitnieks.

Ienākt apollo.lv