Lasītākie raksti

50 veidi, kā plaukstošu Latvijas pilsētu padarīt par «mirušu»
18

50 veidi, kā plaukstošu Latvijas pilsētu padarīt par «mirušu» (89)

Grūti Latvijā atrast vietu ar tik lielu, gan graustu, gan kultūrvēstures pieminekļu koncentrāciju – gruveši un šedevri vienlaikus ir uz katra soļa. Lai gan kādreizējās Baltijas reģiona kūrorta galvaspilsētas vide ir degradēta, infrastruktūra noslaista «līdz kliņķim», Jūrmalas domes ambīcijas ir grandiozas. Ķemeros viss notiks jau nākošgad! Tā sola pašvaldība. Ķemeri gaida savu laimes lāci.

Pārvērtības piedzīvo valmieriete Solvita: no lauksaimnieces līdz dāmai
20

Pārvērtības piedzīvo valmieriete Solvita: no lauksaimnieces līdz dāmai (32)

«STV Pirmā!» skatītājas raidījumā «Ievas jaunās pārvērtības» šonedēļ varēja sekot līdzi tam, kā valmieriete Solvita savai dzīvei piešķīra jaunu asumu – viņa ne tikai piedzīvoja vizuālas pārvērtības, bet arī Ainas Poišas un Initas Silas vadībā centās atvērt savu personību, izkāpt ārpus savas komforta zonas, cīnīties ar rutīnu un dzīvei iegūt pavisam citas, adrenalīna pilnas nokrāsas.

Īpašais stikla konteiners, kurš iekārtots Latvijas Radio 5 - Pieci.lv vajadzībām Rīgas Centrālās dzelzceļa stacijas laukumā, kurā no 15. līdz 21. decembrim 2016. gadā norisinājās labdarības maratons "Dod pieci!".
28

Labdarības maratona «Dod Pieci» studija vairs neatradīsies stacijas laukumā (10)

Ceturtais labdarības maratons «Dod Pieci», ko Latvijas Radio rīko sadarbībā ar Latvijas Televīziju un labdarības organizāciju Ziedot.lv, no 17.-23. decembrim pirmo reizi noritēs Doma laukumā. Arī šogad labdarības maratona laikā trīs dīdžeji Toms Grēviņš, Magnuss Eriņš un Aleksis Vilciņš vienu nedēļu dzīvos un strādās īpašā stikla studijā, atskaņojot klausītāju par ziedojumiem izvēlētās dziesmas Latvijas Radio 5 - Pieci.lv ēterā.

Ienākt apollo.lv