Lasītākie raksti

Arests ne par ko: Maskavā aizturētie atklāti pastāsta par Krievijas policijas izdarībām protesta laikā
3

Arests ne par ko: Maskavā aizturētie atklāti pastāsta par Krievijas policijas izdarībām protesta laikā (1095) Attēlu galerija

Par vienu no spilgtākajām fotogrāfijām no protestu akcijām Krievijā svētdien kļuva fotogrāfa Maksima Šipenkova uzņemtais kadrs Maskavā, kad vairāki policijas darbinieki nes uz mašīnu kādu sievieti baltā mētelī. Latvijā bāzētā Krievijas medija «Meduza» speciālkorespondents satika fotogrāfijā redzamo meiteni Čeremušku policijas iecirknī, kur viņa kopā ar vēl 30 cilvēkiem gaidīja izmeklētāju ierašanos. 

Rīgas daudzdzīvokļu nama iedzīvotājs: Katra diena kā uz «pulvera mucas»
8

Rīgas daudzdzīvokļu nama iedzīvotājs: Katra diena kā uz «pulvera mucas» (55) Attēlu galerija

Daudzdzīvokļu nama, kas atrodas Rīgā, Patversmes ielā 30/2, iedzīvotāji dzīvo kā uz pulvera mucas, portālam Apollo raksta viens no ēkas iedzīvotājiem - Aleksejs. Ēkas elektroinstalācijas esot traģiskā stāvoklī, tāpēc iedzīvotāji ir nobažījušies par savu drošību. Saņemts pat brīdinājums no Rīgas Pilsētas būvvaldes par bīstamo situāciju, taču apsaimniekotājs neko nedarot, lai to novērstu, stāsta Aleksejs. 

Ilustratīvs attēls
13

Alkohols, nepiedienīgi foto un izklaides ar skolēniem: Ērgļos satraukumu rada kāda skolotāja (75)

«Ērgļu pusē notiek pamatīgas nejēdzības – vēlos ziņot par vienu no skolotājām, kura vada sporta stundas Priekuļu tehnikuma struktūrvienībā Ērgļos. Viņa bieži neierodas uz sporta stundām nezināmu iemeslu dēļ. Šī skolotāja braukā ar 10. un 11. klases vidusskolniekiem, lieto alkoholu, sociālajos tīklos liek nepiedienīgus foto,» šādu vēstuli saņēmis TV3 raidījums «Bez Tabu».

Lasītāja foto
15

Atkritumu apsaimniekotājs posta pagalmu; iedzīvotājs sašutis par visatļautību (170) Attēlu galerija

Portāla «Apollo» lasītājs Oļegs saskāries ar kādu problēmu, kuru ļoti apņēmīgi arī cenšas atrisināt. Viņš pat veicis pamatīgu situācijas izpēti sniedzot plašu ieskatu tajā, kādi būtu iespējamie risinājumi. Stāsts ir par kādu A. Saharova ielas daudzdzīvokļu namu numur 5 un 7 pagalmu, kurā sadzīves atkritumu izvešanas firmas «Clean R» smagā automašīna pēc Oļega novērojumiem regulāri izbraukā zālāju.

Video: Igauņu glābēji kļūst populāri visā pasaulē
20

Video: Igauņu glābēji kļūst populāri visā pasaulē (37) Video

Pagājušajā nedēļā, 23. martā igauņu glābēji no Harku ezera izvilkuši makšķernieku. Glābšanas video izpelnījies popularitāti lielākajos ziņu kanālos visā pasaulē, vēsta «Postimees». Video parādījies tādos ārvalstu medijos kā «Independent», «Telegraph» un daudzos citos. Ziņu kanālos izcelts sarežģītais un profesionālais glābēju darbs, jo makšķernieks no ezera izvilkts tikai desmit minūtes pēc glābēju izsaukšanas.

Ienākt apollo.lv