Lasītākie raksti

Skudriņa:  Katra piena lāsīte tad man bija lielākais dārgums pasaulē...
8

Skudriņa: Katra piena lāsīte tad man bija lielākais dārgums pasaulē... (17)

«Elzai piedzimstot, viņa bija tik maza, ka visu viņas augumiņu varēju noklāt ar vienu plaukstu… Ārsti teica, ka meitiņa neizdzīvos,» atceras priekšlaikus dzimušās Elzas mamma. Dzīve pastāvīgā neziņā un satraukums, cīņasspars, kā arī bezgalīga ticība un mīlestība – labdarības kampaņas Latvijā pirmās mātes piena bankas izveidei «Dod spēku vismazākajam!» ietvaros pieredzē dalās priekšlaikus dzimušo bērnu mammas – uzņēmēja Gundega Skudriņa, kā arī priekšlaikus dzimušo bērnu vecāku biedrības «Esmu klāt!» dibinātājas Sanita Ziediņa un Laine Damberga.

Inga Antāne
18

Antāne: SM 30 darba dienās jāspēj novērst Latvijas tranzīta konkurētspējas sagraušanu (117)

Biedrības «Baltijas asociācija - Transports un Loģistika» (BATL) prezidente Inga Antāne norāda, ka Satiksmes ministrijai un VAS «Latvijas dzelzceļš» būtībā ir tikai 30 darba dienas, lai novērstu Latvijas ierindošanos līderpozīcijā ar visdārgāko dzelzceļa infrastruktūras maksu Eiropas Savienībā. Šādas situācijas pieļaušana būs nodevība pret valsti un nozari, jo starptautiskā mērogā vēl vairāk sagraus tranzīta konkurētspēju.

Nākamgad Igaunijā uzstāsies «Guns N' Roses»
27

Nākamgad Igaunijā uzstāsies «Guns N' Roses» (46)

Nākamā gada 16. jūlijā Tallinas Dziesmu svētku estrādē norisināsies viens no svarīgākajiem mūzikas notikumiem šajā gadu desmitā - rokmūzikas ikona «Guns N' Roses» pirmo reizi savas pastāvēšanas laikā uzstāsies Baltijā. Trīs stundu garajā brīvdabas koncertā uz skatuves kāps «Guns N' Roses» oriģinālā sastāva dalībnieki - Aksls Rouzs (Axl Rose), Slešs (Slash) un Dafs Makeigans (Duff McKagan), mūziķiem pievienosies taustiņinstrumentālists Dizijs Rīds (Dizzy Reed), ģitārists Ričards Fortuss (Richard Fortus), bundzinieks Frenks Ferers (Frank Ferrer) un taustiņinstrumentāliste Melisa Rīsa (Melissa Reese).

Ienākt apollo.lv