0:16 pret Kanādas vienaudžiem...

Pasaules U-20 čempionāta A apakšgrupas pirmajā spēlē sestdienas vakarā Saskatunā (Kanāda) Latvijas jaunie hokejisti ar 0:16 zaudēja turnīra favorītiem, pēdējo piecu gadu čempioniem Kanādas U-20 izlasei.

Brayden Schenn & Alberts Iliško

Pasaules U-20 čempionāta pirmajā spēlē Latvijas jaunie hokejisti piedzīvoja paredzamu sagrāvi cīņā ar pēdējo piecu gadu čempioniem kanādiešiem.

Fotogalerija

Jau pirmajās septiņās minūtēs kanādieši izvirzījās vadībā ar 3:0 (divi vārti tika zaudēti skaitliskajā mazākumā), bet pēc dažām minūtēm Raimondu Ermiču Latvijas izlases vārtos nomainīja Jānis Kalniņš. Tomēr līdz pirmās trešdaļas beigām Kanādas jaunie hokejisti sameta divas ripas arī Kalniņa sargātajos vārtos. Līdz otrā perioda vidum laukuma saimnieki bija vadībā ar 8:0, bet pēdējās divās trešdaļas minūtēs latvieši zaudēja trīs vārtus un tablo vēstīja jau 11:0 Kanādas hokejistu labā. Pēdējās 20 spēles minūtēs Latvijas U-20 komandas vārtos ielidoja vēl piecas ripas, tādejādi mača beigu rezultāts bija 16:0!

Kanādas U-20 izlases labā trīs vārtus guva Gabriels Burks, pa diviem goliem sameta Nazems Kadri,  Džordans Eberle, Patrīss Kormjē, Brendons Kozuns un Luks Edams, bet pa reizei precīzi bija Treviss Hemoniks, Edams Enrike un Brendons Makmilans.

Jāpiebilst, ka kanādieši pa Latvijas U-20 izlases vārtiem izdarīja 67 metienus, kamēr mūsu jaunie hokejisti Džeiku Allenu pretinieku vārtos patraucēja desmit reizes.

Vēl sestdienas vakarā B apakšgrupas spēlē vieni no turnīra favorītiem Zviedrijas U-20 hokejisti ar 10:1 sagrāva Čehijas vienaudžus.

Nākamo maču Latvijas jauniešu izlase aizvadīs pulksten 3.00 naktī uz pirmdienu pēc Latvijas laika, kad tiksies ar Slovākijas vienaudžiem.