10 dīvainākās pasaules viesnīcas

Apollo
0 komentāru

Nestandarta dizaina risinājumi - tas ir labs veids pievērst klientu uzmanību un ietaupīt uz reklāmas rēķina. Interesantu un dažkārt pat dīvainu viesnīcu veidotāji, pirmkārt, nepārdod ērtus numuriņus ar mīkstām gultām un tīriem dvieļiem, bet gan unikālu koncepciju. Mūsdienu cilvēks sevis un piedzīvojumu meklējumos, gatavs dažas dienas izlikties par kāmi vai pārnakšņot kanalizācijas caurulē, vēstī «Newsru».

Kāmja Villa.

Kāmja Villa.

Foto: Scanpix/Reuters

Kāmja mājiņa (Francija). Pagājušā gada oktobrī Francijā atklājuši viesnīcu «Kāmja villa». Tajā ir tikai viens numuriņš 16 kvadrātmetru platībā, tajā klientam, pēc veidotāju domām, vajadzētu sajusties kā īstam grauzējam. Tajā ir graudu konteiners, dzeramā ūdens muca, gulta, kurā jārāpjas pa dīvainām dzelzs kāpnēm. Virs parastas vannas novietotas izturīgas klūgas, pa kurām tiek piedāvāts pakāpelēt. Un, protams, veidotāju lepnums - 2 metrus diametrā liels ritenis, kurā iespējams skraidīt divatā. Tikko klienti pārkāpj viesnīcas slieksni, viņiem tiek uzvilkts kāmja tērps un īpašnieki liek izmēģināt ratu.

15 metru dziļumā (Fidži). Viesnīcas «Poseidon Undersea Resort» atklāšana plānota šā gada 15.janvārī. Jau lidostā viesnīcas klientus sagaidīs divmotoru lidmašīnas pilots, lai nogādātu Poseidona salā, kur kādreiz atradās vulkāns.

Viesnīca sastāv no 48 bungalo, bet interesantākais, protams, atrodas zem ūdens - 15 metru dziļumā 1962. gadā veidotas zemūdens stacijas izveidota īsta zemūdens viesnīca. Tā sastāv no 24 istabām-kapsulām (10 reiz 5 metri). Tāpat interesantajā viesnīcā ir arī luksus istaba «Nautilus», kas ir 300 kvadrātmetrus plaša. Istabas-kapsulas piestiprināts pie caurules-koridora. Ja klientiem rodas vēlme, kapsulas iespējams atdalīt no caurules un ļaut tām iznirt no ūdens.

Svingeriem un nūdistiem (Jamaika). Viesnīcas «Hedonism II» un «Hedonism III» novērtētas kā labākās kūrorta mītnes nūdistiem un svingeriem. To klienti pa tām pārvietojas puskaili vai pavisam kaili, peldas caurspīdīgās džakuzi, piedalās kolektīvās pludmales orģijās un visas viņu izklaides tiek ļoti atbalstītas. Šeit iespējams nodarboties ar seksu, kur un ar ko vien iegribas - piemēram, ar istabeni, jo tās arī uzkopj telpas īsos svārciņos, ādas krūšturos un caurspīdīgās zeķēs. Bērni šajās viesnīcās gan netiekot ielaisti. Tomēr ne jau tikai nūdisms vai svingerisms iespējams šajās viesnīcās. Tur ir arī viss vajadzīgais, piemēram, lai mācītos nirt vai spēlētu tenisu.

Gulta, kas karājas un slīpā grīda (Vācija). «Propeller Island City Lodge» - tā nav viesnīca, bet mūsdienu mākslas objekts, kurā iespējams dzīvot. Viesnīcai ir 45 numuri, kas nemaz nelīdzinās cits citam. Interjerā izmantoti arī ļoti trausli materiāli. Tik trausli, ka tiem, kas šajā viesnīcā apmetas, izsniedz instrukciju kā apieties ar priekšmetiem, kas atrodas numuriņā. Piemēram, tam, kurš nolems apmesties istabā ar gultu-zārku, instrukcijā ir ieteikums neaizcirst vāku. Šajā viesnīcā ir arī gulta, kas karājas gaisā, bet skapis ir iemūrēts sienā.

Viesnīca uz koka (Brazīlija). «Ariau Amazon Towers» ir lielākā viesnīca pasaulē, kas atrodas uz koka. Tie 15 metru augstumā izvietoti astoņi torņi, kas kopumā aizņem 8 kilometrus.

Viesnīca kanalizācijā (Austrija). «Dasparkhotel» atrodas parkā. Tās numuriņi izvietoti cementa caurulēs, kuras izmanto kanalizācijas notekcauruļu veidošanai. Iekšpusē gan ir visai mājīgi - ir divguļamā gulta, skapis, naktslampiņa, vilnas paklājs, arī elektrība, iespējams pārvietoties ar augstu paceltu galvu. Dušas un tualetes numuriņā nav, bet katram viesnīcas iemītniekam izsniedz plānu, kurā atrodas dušas istabas, tualešu, atpūtas zonas, kafejnīcas, restorānu un arī tuvāko veikalu un kultūras objektu izvietojums.

Viesnīca-cietums (Austrālija). No 1866. līdz pat 1995.gadam šajā cietumā, kā tas tradicionāli pieņemts, tiešām mitinājās ieslodzītie. Lielākoties izvarotāji un slepkavas, taču tagad te mitinās tūristi. Viesnīcā «Jail» var apmesties 99 cilvēki. Tur iespējams palikt divvietīgā, četrvietīgā un arī desmit vietīgā numurā vai arī pabūt pavisam vienam.

Viesnīca-lidmašīna (Kostarika). «727 Fuselage Home» - šika viesnīca uz «Boeing 727» klāja, kas lido kopš 1965.gada. Lidmašīna novietota 20 metrus virs zemes. Tā priekšējā daļa nostiprināta uz izturīgas akmens rampas. Apkārt viesnīcas iemītnieki var vērot tropu mežu un okeānu. Uz lidaparāta labā spārna ierīkota mājīga koka terase.

Viesnīca suns (ASV). «Dog Bark Park Inn» ir viesnīca, kas atrodas... koka sunī. Tās iemītnieki ierāpjas tajā pa kāpnēm, kas ved caur koka dzīvnieka galvu. Tajā atrodas lifts. Suņhotelis varot uzņemt četru cilvēku ģimeni.

Ledus māja (Šveice). Katru ziemu jau 20 gadu garumā 200 km no Polārā apļa atrodas «Icehotel». Katru gadu tā atjaunošanai un celtniecībai tiek pieaicināti daudzi arhitekti un dizaini, tādēļ katru gadu viesnīca atšķiras. Pirms 20 gadiem tās platība bija vien 60 kvadrātmetru, bet šogad - jau 5500. Tas, kas paliek nemainīgs - gaisa temperatūra iekštelpās - tā ir -5 līdz -10 grādu robežās, un tādēļ vairāk nekā vienu nakti tur neiesaka uzturēties.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Horoskopi

Vairāk
18

2017. gada 18. novembris

Vārda dienas

Doloresa, AleksandrsZanders, Zandars, Latvīte, Latvis, Laisve, Dollija, Dolita, Brīvīte, Brīve, Brīva, Alesandrs, Aleksandris

Valūtu kursi

18.11.2017

Dienas skaistuma deva

Vairāk

Mēneša lasītākie raksti

Ienākt apollo.lv