10 kilogrami - 10 dienās. Atklāts noslēpums, kā samazināt lieko svaru viegli un uz visiem laikiem.

Apollo
32 komentāri

Šis nav vienkāršs stāsts par to, kā 10 dienās samazināt lieko svaru par 10 kilogramiem. Šis ir stāsts par to, kā izdarīt, lai šie kilogrami nekad neatgrieztos.

10 kilogrami - 10 dienās. Atklāts noslēpums, kā samazināt lieko svaru viegli un uz visiem laikiem.

Foto: publicitātes foto

Neveiksmīga pieredze

Visi cilvēku ir dzirdējuši par vismaz pāris veidiem kā samazināt lieko svaru. Vairums kādu no šiem veidiem ir izmēģinājuši, un pat sasnieguši zināmus rezultātus. Par nelaimi 95% no tievētājiem liekais svars pēc kāda laika atgriežas - bieži vien pat ar uzviju.  

Tomēr cilvēki mēdz būt ne tikai apaļīgi, bet arī mērķtiecīgi un tāpēc atkal mēģina samazināt svaru. Ņemot vērā neveiksmīgo pieredzi, nākošajā reizē viņi izmēģina kādu citu metodi. Parasti jaunā metode izrādās tieši tikpat laba kā iepriekšējā un svars pēc kāda laika atkal atgriežas. 

Kur ir problēma? 

Atbilde, kā jau viss ģeniālais, ir ļoti vienkārša. Problēma ir faktā, ka pēc katras nākošās diētas cilvēki atgriežas pie ēšanas režīma, kāds viņam bija pirms svara samazināšanas. 

Loģiski, ka atgriežoties pie iepriekšējiem ieradumiem, atgriežas arī iepriekšējais svars, un savādāk nemaz nevar būt. Jo kā teica Alberts Einšteins: «Neprāts ir tas, ka tu turpini darīt to pašu taču sagaidīt gribi citu rezultātu».

Vai diētas nepalīdz? 

Tieši tā. Vairums zināmo diētu palīdz svaru samazināt tikai īslaicīgi, bet ne noturēt vēlamajā līmenī.

Ko darīt?

Tātad svarīgākais jautājums ir nevis kā atbrīvoties no liekā svara, bet kā panākt, lai tas neatgriežas un piedevām visu atlikušo mūžu nevajadzētu pārtikt no salātiem, griķiem vai greipfrūtiem?

Atbilde ir ļoti vienkārša. Ir jāizvēlas tāds uztura režīms, kurš būtu saprotams, pieņemams, viegli realizējams visu atlikušo mūžu.

Pēc šāda ieteikuma vairums cilvēku uzdod vienu un to pašu jautājumu.

Kas man jāēd?

Šāds jautājums ir saprotams, taču patiesībā jāuzdod cits jautājums. Ko es tagad daru nepareizi un kas man jāmaina? 

Lai atrastu abildes uz šiem pareizajiem jautājumiem, cilvēkam ir nepieciešama palīdzība un atbalsts, jo vienatnē to izdarīt praktiski nav iespējams. 

Kas palīdzēs?

Šādu palīdzību un atbalstu Sabiedrības Veselības Institūts piedāvā visiem, kuri grib samazināt savu lieko svaru tā, lai tas nekad neatgrieztos un lai visu atlikušo mūžu nevajadzētu pārtikt tikai no salātiem, griķiem vai greipfrūtiem?

Ja vēlaties samazināt svaru, spiediet šeit un uzmanīgi iepazīstieties ar metodes aprakstu.

* Šis ir apmaksāts reklāmas raksts

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Jaunākais no izklaides

Vairāk

Valūtu kursi

18.12.2017
Ienākt apollo.lv