10. septembrī izjuks «Destiny\'s Child»

Apollo
0 komentāru

Grupa «Destiny's Child» paziņojusi, ka pēc pašreizējās turnejas beigām tā beigs savu pastāvēšanu.

Koncertā Barselonā viena no grupas dalībniecēm Kellija Roulenda pavēstīja faniem, ka tā esot grupas pēdējā uzstāšanās Eiropā.

«Mēs esam strādājušas kopā kā «Destiny's Child» kopš deviņu gadu vecuma un kopā devušās turnejās, kopš mums bija 14,» teikts «MTV News» izplatītajā grupas paziņojumā. «Pēc ilgām diskusijām un arī dziļiem dvēseles meklējumiem, mēs sapratām, ka mūsu pašreizējā turneja ir devusi mums iespēju atstāt «Destiny's Child» uz augstas nots, vienotu mūsu draudzībā un piepildītu ar neizmērojamu pateicību mūsu mūzikai, mūsu faniem un cita citai. Pēc visiem šiem brīnišķīgajiem gadiem, strādājot kopā, mēs sapratām, ka tagad ir laiks tiekties pēc mūsu personīgajiem mērķiem un nopietni nodoties patstāvīgiem centieniem… Lai arī kas notiktu, mēs vienmēr mīlēsim cita citu kā draudzenes un māsas un vienmēr atbalstīsim cita citu kā mākslinieces.»

«Mēs vēlamies pateikties visiem mūsu faniem par viņu neticamo mīlestību un atbalstu un ceram jūs visus atkal redzēt, kad turpināsim piepildīt savu likteni,» piebilda dziedātājas.

«The Destiny Fulfilled…and Loving It» turneja beigsies 10. septembrī Vankūverā.

10. septembrī izjuks «Destiny\'s Child»

Foto: AFI/EPA

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

18.10.2017
Ienākt apollo.lv