11.maijā Jūrmalā būs plaši satiksmes ierobežojumi

Apollo
5 komentāri

Lai nodrošinātu minirallija un supersprinta «Jūrmala 2013» veiksmīgu norisi, sestdien, 11. maijā, Jūrmalas pilsētā noteikti satiksmes ierobežojumi.

No plkst. 7.00 līdz 17.30 satiksme būs slēgta Ķemeros E. Dārziņa ielas posmā no Tūristu ielas līdz Robežu ielai, Katedrāles ielas posmā no E. Dārziņa ielas līdz Andreja Upīša ielai, Alejas ielas posmā no Bišu ielas līdz Katedrāles ielai, Bišu ielā, Tukuma ielas posmā no Robežu ielas līdz Katedrāles ielai, Senatnes ielas posmā no Tukuma ielas līdz Sēravotu ielai un Sēravotu ielā.

No plkst. 13.30 līdz plkst. 17.00 satiksme būs slēgta Kauguros Skrundas ielā, Skolas ielas posmā no Satiksmes ielas līdz Tirzas ielai, Līču ielas posmā no Skolas ielas līdz Raiņa ielai un Raiņa ielas posmā no Līču ielas līdz Tirzas ielai.

Paredzētas izmaiņas arī sabiedriskā transporta kustības maršrutos. Ķemeros maršruta Nr. 6 un Nr. 10 autobusi kursēs līdz Sēravotu paviljonam. Kauguros maršruta Nr. 6 autobuss kursēs līdz Nometņu ielai un maršruta Nr. 11 un Nr. 10a autobusi kursēs pa apbraucamo ceļu - pa Tirzas ielu, Tallinas ielu un Artilērijas ielu līdz dzelzceļa stacijai «Sloka».

Aicinām pilsētas iedzīvotājus, viesus un transportlīdzekļu vadītājus būt iecietīgiem un saprotošiem, ievērot ceļazīmes un satiksmes organizatoru norādījumus, lai minirallijs un supersprints «Jūrmala 2013» norisinātos bez starpgadījumiem un sniegtu sportisku gandarījumu dalībniekiem un pozitīvas emocijas skatītājiem un atbalstītājiem.


Skatīt Satiksmes ierobežojumi Ķemeros lielākā kartē.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Komentētākie raksti

Satiksmes ierobežojumi

Vairāk

Valūtu kursi

20.11.2017
Ienākt apollo.lv