«1188» mājas lapā izveidojis Ziemassvētku ceļvedi

Apollo
0 komentāru

Tuvojoties gada gaišākajiem svētkiem un gadu mijai, Uzziņu dienests «1188» ir izveidojis jaunu uzziņu sadaļu un karti «1188.lv» mājas lapā – Ziemassvētku ceļvedis, kurā apkopota visplašākā informācija par Ziemassvētku pasākumiem un koncertiem, svētku dievkalpojumiem un teātru izrādēm, kā arī Ziemassvētku tirdziņiem un eglīšu tirdzniecības vietām. Jau šobrīd Ziemassvētku ceļvedī ir iekļauta informācija par 506 pasākumiem un 37 svētku tirdziņiem.

«1188» mājas lapā izveidojis Ziemassvētku ceļvedi

Publicitātes foto.

Ziemassvētku ceļvedī ir izveidotas trīs sadaļas, kurās ērti un uzskatāmi var sameklēt gan tuvākos Ziemassvētku tirdziņus «1188.lv», gan svētku pasākumus un koncertus «1188.lv».

Savukārt trešā sadaļa ir veltīta festivālam Ziemassvētku egļu ceļš. Līdz pat 15. janvārim rīdziniekiem un pilsētas viesiem svētku noskaņas iespējams rast, izstaigājot Ziemassvētku egļu ceļu, kur vides objektu festivāla ietvaros ir apskatāmas 42 Ziemassvētku egles gan tradicionālos, gan jaunos un inovatīvos risinājumos. Virtuāli ar Ziemassvētku eglēm var iepazīties un izplānot apskates maršrutu «1188» mājas lapā - «1188.lv».

Visiem tiem, kas lieto planšetdatorus, viedtālruņus un citas mobilās iekārtas, Uzziņu dienests 1188 ir izstrādājis Ziemassvētku ceļveža mobilo versiju – m.1188.lv/Ziemassvetki/

Ņemot vērā laika apstākļu prognozes gada nogalei un plānoto gaisa temperatūras pazemināšanos, Uzziņu dienesta «1188» operatori  būs gatavi ziņot arī par aktualitātēm Latvijas slēpošanas trasēs -  to darba laikiem, pacēlāju cenām un inventāra nomas iespējām, u.c.
 
Ziemassvētku ceļveža datu bāze pastāvīgi tiek papildināta, tāpēc aicinām pasākuma organizatorus sūtīt informāciju par dažādiem pasākumiem un notikumiem uz epastu «pasakumi@1188.lv».

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ienākt apollo.lv