12. aprīlī sāks pārdot biļetes uz hokeja izlases pārbaudes spēlēm

Apollo
0 komentāru

Latvijas hokeja cienītājiem šajā pavasarī būs lieliska iespēja atbalstīt savu izlasi gan pārbaudes spēlēs pašu mājās, gan izbraukumā, gan doties uz pasaules čempionātu Vācijā.

12. aprīlī sāks pārdot biļetes uz hokeja izlases pārbaudes spēlēm

Foto: R.Oliņš/«Apollo»

No 7. līdz 23. maijam Latvijas valstsvienība hokejā 14. reizi startēs pasaules čempionātā elites divīzijā. Lai sasniegtus augstus mērķus turnīrā, komandai būs nopietni jāstrādā sagatavošanas posmā.

Latvijas hokeja izlase aicina jūs atbalstīt komandu klātienē pārbaudes spēlēs 21., 22., 29. un 30. aprīlī «Arēnā Rīga». Latvijas izlases pretinieki būs Francijas un Baltkrievijas hokejisti.

Biļešu cenas interesentiem būs ļoti lojālas: 7, 5 un 3 lati. Pensionāriem, studentiem un invalīdiem biļetes ar 50% atlaidi – 2,50 Ls (uzrādot attiecīgos dokumentus). Biļešu pārdošana sāksies tieši pēc mēneša – 12. aprīlī, informē Latvijas Hokeja federācija. Tās varēs iegādāties SIA «Biļešu Serviss» tirdzniecības vietās un interneta veikalā «www.bilesuserviss.lv».

Invalīdiem ratiņkrēslos ieeja uz spēlēm bez maksas, pavadonim biļetes cena 3 lati. Par šo iespēju lūdzam sazināties ar LHF pa tālruni: + 371 29826337.

Latvijas Hokeja federācija piedāvā iespēju hokeja klubiem un mācību iestādēm pasūtīt biļetes (stāvvietas) par vienu latu. Biļetes ir domātas bērniem: uz 10 bērniem ieeja vienam pieaugušajam (pavadonim) par vienu latu. Biļetes var pieteikt līdz 20. aprīlim plkst. 12:00 pa e-pastu: aleksandra@lhf.lv vai pa tālruni: +371 29826337.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

21.11.2017
Ienākt apollo.lv