14. maijā Grīziņkalna skeitparkā «Degmodell ’05» modes skate

Apollo
0 komentāru

14. maijā Grīziņkalna skeitparka sezonas atklāšanas pasākuma ietvaros notiks kas neredzēts — skeitparks kļūs par modes paradīzi!

Sešas Rīgas Dizaina un mākslas koledžas komandas, kurās apvienojušās vairāk kā 30 jaunās modes mākslinieces, cīnīsies par mūziķa Andra Kiviča, multimākslinieces Beatrises Gores, modes mākslinieka Arta Artemjeva un citu slavenību atzinību.

Tērpi skatei «Degmodell ’05» tika veidoti visai neparastā veidā — savus fantāzijas lidojumus jaunās dizaineres radīja, izvēloties veikalos «Degas» atrodamās drēbes un CONVERSE Chuck Taylor kedas. Lielākajai daļai dalībnieču šī būs pirmā ārpus skolas skate.

«Nolēmu piedalīties, lai gūtu pieredzi, kā šādi pasākumi tiek rīkoti,» stāsta viena no skates dalībniecēm, astoņpadsmit gadus vecā Kristiāna Kalniņa. «Netradicionāla likās gan iecerētā skates norises vieta — Grīziņkalna skeitparks, kā arī pati skates tēma. Nākotnē vēlos kļūt par modes mākslinieci, un, manuprāt, ir tik daudz interesantu tēmu, par kurām var izteikties ar modes palīdzību,» atklāj K. Kalniņa.

«Jaunās mākslinieces tērpus radīja bez kādiem noteiktiem ierobežojumiem — tas bija 100% fantāzijas lidojums», skaidro skates koordinatore dizainere Rastija. Viņa uzsver: «Modes skati Grīziņkalna skeitparka sezonas atklāšanas ietvaros varēs vērot no plkst.16.45.» Labāko kolekciju autores saņems vērtīgas balvas.

«Degmodell ‘05 modes skate ir lielisks pierādījums tam, cik labi gatavo apģērbu var pārveidot par oriģināliem tērpiem, ja vien pieiet šim procesam radoši,» pauž SIA «Degas» izpilddirektors Gatis Krēsliņš. Viņš uzsver, ka «Degas» apģērbi piedāvā saviem pircējiem izvēles iespējas. «Mūsu veikali nepiedāvā kolekcijas pēc ielu modes aktuālākajiem pieprasījumiem. Tāpēc «Degas apģērbi» veikalos katram indivīdam ir daudz lielāka iespēja izvēlēties tieši savu personību raksturojošu un izceļošu apģērbu un aksesuārus. Nodrošinot maksimāli plašu izvēli «Degas» apģērbi veikali ir iecienīti kā pieaugušo, tā arī jauniešu un tīņu vidū.»

14. maijā Grīziņkalna skeitparkā «Degmodell ’05» modes skate

Foto:

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

22.10.2017
Ienākt apollo.lv