15. augustā Ogres estrādē uzstāsies dīdžejs Paul Van Dyk

Apollo
0 komentāru

15. augustā no plkst. 15.00 Ogres estrādē 15 stundu garumā notiks grandiozs pasākums, kurā piedalīsies 15 dažādi dīdžeji no visas Baltijas. Pasākuma galvenā persona — DJ Paul Van Dyk!

23. jūlijā sākas biļešu tirdzniecība uz šīs sezonas ievērojamāko pasākumu Ogres estrādē. Pirmās 5000 biļetes iegādājamas tikai par četriem latiem. Biļetes var iegādāties visās «Biļešu paradīzes» kasēs.

15. augustā Ogres estrādē notiks šovasar nebijis pasākums — 15 stundu deju maratons, uzstāsies dīdžeji no visas Baltijas, būs visdažādākie šovi un atrakcijas, kā arī grandioza pasaulslavenā dīdžeja Paul Van Dyk uzstāšanās. Viņš Ogres estrādē uzstāsies ar šovu «Black and White Ibiza Party», līdz ar to, ierodoties šajā pasākumā, visiem tā apmeklētājiem būs jāievēro arī īpašs dresscode — apģērbs baltā vai melnā krāsā. Pasākuma organizatori būs parūpējušies arī par to, lai Ogres estrādē šajā dienā valdītu īstena Ibizas atmosfēra.

15. augustā Ogres estrādē būs četras muzikālās teltis, kur dažāda stila mūziku spēlēs dīdžeji no lielākajiem un populārākajiem Latvijas, Lietuvas un Igaunijas klubiem. Pa dienu estrādē notiks arī dažādi konkursi un atrakcijas, kas piemērotas dažāda vecuma cilvēkiem un interesēm.

Pasākuma kulminācija, nenoliedzami, būs DJ Paul Van Dyk uzstāšanās. Dīdžeja muzikālo sniegumu papildinās efektīvs gaismas un lāzeru šovs. Pasākuma organizatori parūpējušies arī par dažādiem citiem pārsteigumiem estrādes apmeklētājiem.

Uz tikšanos Ogres estrādē 15. augustā!

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

23.10.2017
Ienākt apollo.lv