15 dramatiskas minūtes: Pārpildītā vilcienā britu sievietei piedzimst meita

Apollo
60 komentāri

Ceturtdien Londonā, 15 minūšu dramatiskās dzemdībās uz pārpildīta vilciena grīdas, piedzima meitenīte, vēsta britu mediji.

15 dramatiskas minūtes: Pārpildītā vilcienā britu sievietei piedzimst meita

Foto:Reuters/Scanpix

Meitenītes tēvs atklājis medijiem, ka vēl joprojām ir izbrīnīts par notikušo: «Es nespēju noticēt, ka mana meita piedzima vilcienā! Tas joprojām šķiet tik nereāli!»

Alans Stenlijs un viņa dzīvesbiedre devušies uz slimnīcu uzreiz pēc tam, kad dzīvesbiedre sajuta dzemdību tuvošanos, taču ārsti abus sūtīja mājās ar atbildi, ka viņu bērniņš vēl tik drīz nedzims. Abi ar vilcienu devās uz mājām, taču, esot vilcienā, sievietei sākās dzemdības.

Dzemdības norisinājušās uz vilciena grīdas un tās pieņēmusi vecmāte, kura brauca mājās no darba. Cilvēku lielā vēlme ātrāk nokļūt mājās pārvērtās priekā un entuziasmā, kad viņi saprata, ka ir klāt tik lielā notikumā, taču pēc vilciena apturēšanas pasažieri tika pārsēdināti uz citu vilciena kabīni, ziņo britu plašsaziņas līdzekļi.

Pēc dzemdībām ģimene ar ātro palīdzību tika nogādāta slimnīcā un šobrīd jaunā māmiņa un meitiņa Fēbe jūtas ļoti labi. Ģimene izteikusi pateicību vecmātei, kā arī pasažieriem: «Liels paldies visiem, kuri bija tik pacietīgi un mūs atbalstīja, kā arī atvainojamies, ja kādu aizkavējām!»

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

23.11.2017
Ienākt apollo.lv