18. novembrī visi aicināti iegriezties «Smaidu pieturās»

Apollo
0 komentāru

Gaidot Latvijas valsts jubileju, LNT un «Laima» organizē akciju «Smaids rada smaidu». Tās ietvaros ikviens aicināts darīt pasauli gaišāku, uzsmaidot apkārtējiem, un 18. novembrī plkst. 21.00 vienoties kopīgā Latvijas valsts himnas dziedāšanā.

18. novembrī visi aicināti iegriezties «Smaidu pieturās»

Foto: www.lnt.lv

Pa ceļam uz svētku norises vietu 11. novembra krastmalā atradīsies «Smaidu pieturas». Tur būs iespēja paņemt savu «Smaida zīmi», piestiprināt to pie apģērba kā apliecinājumu, ka vēlaties dāvāt smaidu sev, citiem un Latvijai, un nofotografēties, iemūžinot šo mirkli savā un Latvijas vēsturē.

Īpašais akcijas simbols «Smaida zīme» būs pieejams «Smaidu pieturās» — Doma laukumā, Rātslaukumā un Kuģu ielā iepretim AB dambim. Tie, kuri svētkus svinēs mājās, ārpus Rīgas vai ārzemēs, «Smaida zīmi» var atrast un lejupielādēt arī portālā «draugiem.lv». Pašlaik akcijai «Smaids rada smaidu» portālā «draugiem.lv» pievienojušies jau gandrīz 50 000 atbalstītāju. Smaidam tic un aicina pasmaidīt arī sabiedrībā zināmi cilvēki — dziedātāji Aisha un Lauris Reiniks, aktrise Baiba Broka, uzņēmējs Gunārs Ķirsons, šova «Dziedošās ģimenes» dalībnieki Grīnhofu ģimene, «Tautas balss» vadītāji Māris Grigalis un Elīna Doļģe un citi.

AS «Laima» Mārketinga daļas vadītāja Dace Kokina: «Sniegt atbalstu otram un saprast, ka varam to arī saņemt. Mūsu kopējais spēks ir atbalstā un vienotībā. Sniegsim to viens otram ar smaidu.»

LNT valdes priekšsēdētājs Andrejs Ēķis saka: «Lai mūsu Latvija būtu labāka, katram jāsāk ar sevi. Tādēļ šī akcija, kurā aicinām dāvāt smaidu sev un citiem, ir sākums tam, lai katrs aizdomātos, ko tieši es pats varu dot savai valstij!»

Jāatgādina, ka akcijas pamatā ir ticējums — ja pasmaidīsi pretimnācējam, tava diena kļūs labāka. Smaids ir tas, ko vienmēr varam gan sniegt, gan saņemt. Tāpēc ikviens ir aicināts iegriezties «Smaidu pieturā» un piespraust smaidu kā zīmi smaidam sev, citiem un mūsu Latvijai. Tā ir iespēja pārliecināties, ka smaids rada smaidu, un saņemt smaidu pretim! Visus smaidus salasīsim kopā un rādīsim tos LNT tiešraidē 18. novembra vakarā uzreiz pēc LNT «Ziņām» astoņos.

18. novembrī, mūsu valsts dzimšanas dienā, tieši plkst. 21.00 pēc Latvijas laika, visi kopā — katrs savās mājās, skolās, kultūras namos, Rīgā, 11. novembra krastmalā, un visā plašajā pasaulē — dziedāsim Latvijas himnu «Dievs, svētī Latviju». Būsim kopā domās un dziesmā, lai sajustu ikvienu, kas tajā brīdī dziedās Latvijas himnu, vienalga, kurā pasaules malā. Kanālā LNT, lai parādītu šo vienotības garu, būs nebijusi tiešraide, jo rādīsim gan to, kā dziedam himnu Rīgā, Krastmalā, gan citās Latvijas pilsētās un pasaules valstīs. 

Būsim vienoti un uzsmaidīsim viens otram, lai Latvija kļūtu labāka!

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

24.10.2017
Ienākt apollo.lv