2008. gada populārākie Holivudas aktieri Attēlu galerija

Apollo
0 komentāru

Kompānija «Harris Interactive» veikusi aptauju, kurā ASV iedzīvotājiem jautājusi, kurus aktierus viņi šobrīd uzskata par populārākajām Holivudas zvaigznēm. Pirmajā pieciniekā iekļuvuši Denzels Vašingtons, Toms Henkss, Džonijs Deps, Džūlija Robertsa un Vils Smits. Sestajā vietā - Džons Veins - leģendārā vesternu zvaigzne, kas Viņsaulē aizgāja 1979. gadā. Septītajā vietā - Mets Deimons, astotajā - Šons Konerijs, bet devītajā - Sandra Buloka. TOP10 noslēdz Brūss Viliss.

2008. gada populārāko aktieru TOP 10 netika iekļauti četri aktieri, kas gozējās 2007. gada TOP 10 - Klints Īstvuds (ierindojās ceturtajā vietā), Mels Gibsons, Džordžs Klūnijs un Harisons Fords.

Džons Veins un Toms Henkss var lepoties ar noturīgu popularitāti. Kopš 1994. gada šie abi aktieri nekad nav izkrituši no pirmā desmitnieka (Veins nekad nav bijis zemāk par septīto vietu)

Skatītāju mīlestība pret aktieriem atkarīga no daudziem faktoriem. Vīrieši dod priekšroku Vašingtonam, sievietes - Henksam. Arī politikai kinomīlestībā ir liela nozīme. Konservatīvās partijas  pārstāvjiem patīk Henkss, liberāļiem savukārt - Vašingtons, neatkarīgajiem - Džonijs Deps. Starp citu, tieši Depu dievina jaunie amerikāņi un ASV iedzīvotāji vecumā no 18 līdz 41 gadiem.Savukārt vecāka gadu gājuma cilvēkiem sirdij tuvaks Denzels Vašingtons.

/>

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

17.12.2017
Ienākt apollo.lv