27 gadus pēc notikušā sieviete atrod ģimenes traģēdijā vainojamo

Apollo
17 komentāri

27 gadus pēc tēva slepkavības meita, kurai tālajā 1986.gadā bija deviņi gadi, atradusi slepkavu, kurš vainojams ģimenes traģēdijā.

27 gadus pēc notikušā sieviete atrod ģimenes traģēdijā vainojamo

Foto: Hash Milhan, CC BY-SA 2.0

Ārvalstu mediji vēstī, ka Džoselīnas Martinesas tēvs nogalināts pie sava restorāna un pēc teju trim gadu desmitiem vainīgais saņems sodu.

Ģimenes traģēdija aizsākās 1986.gada 22.novembrī, kad sievietes tēvs iesaistījies konfliktā ar vairākiem viņa restorāna apmeklētājiem.

Konflikts turpinājies ārpus restorāna un galu galā pārauga vardarbībā. Viens no iesaistītajiem, toreiz 16 gadus vecais Džusto Santoss, domājams, izšāva, ievainojot restorāna īpašnieku krūtīs.

Pēc notikušā Santoss, saskaņā ar policijas ziņām, aizbēga uz Dominikānas Republiku, kur nonāca cietumā.

Lieta tika slēgta 1988.gadā.

Tikmēr nogalinātā vīrieša meita pieauga un uzsāka studēt Tiesību zinātnes, kas viņu pamudināja tēva lietai pievērsties vēlreiz.

Neraugoties uz dažādiem šķēršļiem, kas traucēja īstenot viņas apņemšanos, sieviete turpināja sērfot internetā, lasīt un apmeklēt sociālos tīklus, meklējot tēva slepkavu.

Viņa saglabāja attēlus un informāciju, kas, viņasprāt, varētu palīdzēt atšķetināt lietu. Galu galā viņa nāca uz pēdām vainīgajam un noskaidroja, ka viņš slēpjas Maiami.

Sieviete par savu atklājumu informēja policiju un šobrīd vainīgais ir aizturēts.

Policija atzinusi, ka sievietes palīdzība šīs lietas atklāšanā ir nenovērtējama.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

21.11.2017
Ienākt apollo.lv