3,6 tonnas bezmaksas saldējuma nevienam nevajag Attēlu galerija

Apollo
0 komentāru

Pirms pāris nedēļām Valsts ieņēmumu dienests atsavināja apjomīgu kontrabandas cigarešu kravu, kas bija aizslēpta aiz 3,6 tonnām saldējuma kravas. Ja cigaretes noliktavā var stāvēt ilgu laiku, ar saldējumu ir jārīkojas ātri. Tāpēc Iekšlietu ministrija aicināja pieteikties interesentus, kuri labprāt paņemtu šo saldējumu un izlietotu, piemēram, izbarotu dzīvnieku patversmēs mītošajiem.

Taču tā arī neviens nopietnu interesei par šo saldējumu nav izrādījis, tāpēc, visticamāk, to nāksies iznīcināt.

Iekšlietu ministrijas Nodrošinājuma valsts aģentūras Izņemto lietu pārņemšanas nodaļas vadītājs Gvido Lapiņš portālam «Apollo» stāstīja, ka vēl līdz šai piektdienai iespējams pieteikties un paņemt saldējumu, taču pēc tam tas tiks iznīcināts.

Vairāki interesenti, kas līdz šim bija apsvēruši iespēju atbraukt pēc saldējuma, tomēr atteikušies no šādas iespējas. Arī Rīgas Zooloģiskais dārzs no šīs iespējas atteicies saldējuma sastāva dēļ, proti, lakricas īpatsvara dēļ.

Lapiņš paskaidroja, ka cilvēkiem šo saldējumu nav vēlams ēst ne vien tāpēc, ka tam nav izcelsmes dokumentu, bet arī tāpēc, ka produkts ir vairākas reizes atkusis un atkal sasaldēts.
Ja tā arī neviens neizrādīs interesi par saldējumu, tad to vedīs uz Getliņu atkritumu izgāztuvi, kur to iestrādās augsnē.  

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

19.11.2017
Ienākt apollo.lv