3. Ja vīrietis neprot skūpstīties Attēlu galerija

Apollo
0 komentāru

Ir vīrieši, kuri neprot gandrīz neko citu, bet brīnišķīgi skūpstās. Un otrādi. Šoreiz par tiem, kuri to neprot nemaz.

No dažu sieviešu vēstulēm: «Es mīlu savu draugu, taču jāatzīst, ka viņš skūpstās bries­mīgi. Man šķiet, viņš kaut kur dzirdējis, ka ir seksīgi bāzt mēli sievietei rīklē. Tiklīdz mēs sākam skūpstīties, tūlīt manu muti piepilda šī sasodītā mēle — gluži kā milzīgs, mitrs gliemis.»

«Man briesmīgi nepatīk vīrieši, kuri skūpstoties cieši sa­kniebj lūpas. Tās ir tik cietas un saspringtas — man tūlīt pat rodas spriedze.»

«Manam, vīram ir nepatīkams ieradums skūpstoties skaļi šmakstināt. Tas ir ne vien nepatīkami, bet man turklāt uznāk smiekli, tāpēc es vairos skūpstīties ar viņu, ja gribu seksu.»

Skūpsti var būt tik romantiski, burvīgi, seksīgi, arī tik… pretīgi! Nav nekā ļaunāka par vīrieti, kas neprot skūpstīties. Nav vairs svarīgi, ko viņš vēl dara, lai sievieti seksuāli ierosi­nātu, nav vairs nozīmes tam, cik prasmīgs viņš gultā, — jums nemitīgi ir prātā, ka viņš neprot skūpstīties, un tikai tāpēc neizjūtat cieņu pret viņu kā pret mīlētāju.

Kurš vīrietis skūpstās vissliktāk? Tas, kurš sievieti neskūpsta nemaz. Viņam patīk sekss, taču vairās intimitāti izpaust ar skūpstu. Iespējams, jūs saņemsiet paviršu skūpstu uz pieres vai vaiga, taču nevienu kaislīgu skūpstu uz lūpām, par kuru tā sapņo sievietes.

Sievietēm ir savi apzīmējumi dažiem pašiem nejaukākajiem vīriešu skūpstīšanās ieradumiem, piemēram, rakņātājs, ložņājošā ķirzaka un citi.

Par tiem lasiet rīt!

Skūpsti var būt tik romantiski, burvīgi, seksīgi, arī tik… pretīgi! 2 attēli Atvērt

Skūpsti var būt tik romantiski, burvīgi, seksīgi, arī tik… pretīgi!

Foto: Inga Kundziņa

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Jaunākais no izklaides

Vairāk

Valūtu kursi

23.10.2017
Ienākt apollo.lv