3. maijā Doma laukumā notiks Atmodas laikam veltīts koncerts Video

Apollo
0 komentāru

3. maijā, plkst. 21:15 Doma laukumā notiks neatkarības dienas ieskaņas koncerts «Ar domu par rītdienu», kurā uzstāsties Latvijā iemīļoti jaunās paaudzes mūziķi. Koncerts tiešraidē tiks translēts Latvijas Televīzijā, un tā laikā mūziķi aicinās skatītājus ziedot barikāžu laikam veltītai vitrāžas izveidei Doma baznīcā.

3. maijā, Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pasludināšanas dienas priekšvakarā, sabiedriskā kustība «Mans Doms» kopā ar mūziķiem Goranu Goru, Renāru Kauperu, Kārli Kazāku, Intaru Busuli, Aneti Kozlovsku, grupām Triānas Parku, Astro’n’out, The Sound Poets, Dagambu, Otru Pusi un citiem māksliniekiem Doma laukumā rīko koncertuzvedumu «Ar Domu par rītdienu».

Koncertam ir izvēlēts īpašs formāts – mūziķi dziedās ne tikai savas, bet arī pašu aranžētas, taču visiem labi zināmas dziesmas no astoņdesmitajiem un deviņdesmitajiem gadiem. Gan mūziķi, gan pasākuma režisors Kaspars Zvīgulis saka, ka šai jābūt citādākai Atmodas piemiņai – ar cieņu pret cilvēkiem, kas piedalījās Atmodas laika notikumos un ar domu par Latvijas nākotni. Kustības «Mans Doms» vēstnieks, mūziķis Goran Gora uzsver, ka Atmodas laiku un barikāžu cīņu pieminēt vēlas citādāk, kā līdz šim ierasts: «Es ļoti gribētu cerēt, ka pēc 3. maija tie, kuri rīko lielus koncertus tautai, pārstās to uztvert kā masu. Ja līdz šim pavēro lielkoncertus, kas ir bijuši krastmalā un laukumos... Tāda sajūta, ka cilvēki uz vietas ir vajadzīgi tikai tāpēc, lai parādītu, ka mums ir lielā masa. Lai parādītu ekrānā, ka mums te ir desmit tūkstoši cilvēku un visi ik pa laikam vicina rokas. Cilvēkiem nepārtraukti uzdod jautājumu «Kā jūs jūtaties?» un tad visiem jāceļ rokas gaisā. Šis ir tas vakars, kad vajag priecāties, ka mums ir viss kārtībā un vajag atcerēties, ka tajā brīdī, kad nebija viss kārtībā, mēs spējām būt kopā.»

Koncerta «Ar Domu par rītdienu» sākums plkst. 21.15 Doma laukumā. Uz to mūziķi silti aicina ikvienu Latvijas iedzīvotāju, ieeja bezmaksas.

Koncerta tiešraidi atbalsta Latvijas Televīzija, tās laikā mūziķi aicinās ziedot barikāžu laikam veltītai vitrāžas izveidei Doma baznīcā.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

24.10.2017
Ienākt apollo.lv