5 pazīmes, ka esi kopā ar cilvēku, ar kuru varētu apprecēties

Apollo
18 komentāri

Mūsdienās cilvēki precas ne tikai pēc vairāku gadu ilgas kopdzīves, bet pat pēc dažu mēnešu pazīšanās. Un kāpēc gan ne, ja jūti, ka šis cilvēks tev nozīmē ļoti daudz, jums ir kopīgi mērķi un vēlies ar viņu pavadīt turpmāko dzīvi? Attiecību eksperti amerikāņu izdevumam «Glamour» atklājuši piecas pazīmes, kas liecina, ka pāris varētu arī apprecēties.

5 pazīmes, ka esi kopā ar cilvēku, ar kuru varētu apprecēties

Foto: Panthermedia/Scanpix

1. Jūs sastrīdaties un mākat ar to tikt galā

Protams, ja strīdaties visu laiku, tā nav laba zīme, taču nelielas nesaskaņas un viedokļu nesakritības ir pilnīgi normāla lieta. Ja sākat strīdēties un spējat pēc tam atkal salīgt mieru, rast kompromisu un to aizmirst, tā ir viena no pazīmēm, ka kopā varat pavadīt visu mūžu.

2. Jūs viens otram liekat smieties

Ne velti saka, ka smiekli ir pašas labākās zāles, tāpēc arī vienota humora izjūta ir viena no pazīmēm.

«Smiekli attiecībās ir zīme, ka abi cilvēki var būt viegli ievainojami. Ja tavs partneris var pats par sevi pasmieties, tas ir liels plus, jo tas parāda, ka cilvēkam tik un tā ir pārliecība par sevi,» uzskata attiecību eksperte Rūdaberga Rahbara.

3. Jūs esat tikuši galā ar grūtībām

Ikvienas attiecības to sākumposmā šķiet lieliskas, taču bieži vien, pateicoties personīgām grūtībām un izaicinājumiem, ir iespējams izvērtēt, cik spēcīgas tās ir. Ja esat kopā arī pēc tam, kad kopīgi tikāt pāri grūtībām un joprojām esat pozitīvi, tā ir pazīme, ka esat ar kādu, kuru varētu apprecēt, uzskata eksperte Ronda Ričardsa Smita.

4. Jūs viens ar otru jūtaties ērti

Tas nenozīmē, ka jūtaties ērti viens ar otru, ja esat uzvilkuši treniņbikses un kopīgi zvilnat pie televizora, bet gan tad, ja jūtaties apmierināti viens ar otru, izjūtat cieņu un respektu, kā arī jūtaties droši.

5. Jums ir kopīgi mērķi

Ja jūsu mērķi un dzīves uztvere nesakrīt, ir pilnīgi skaidrs, ka jums nevajadzētu precēties. Protams, jūs varat satikties un kopīgi pavadīt laiku, taču laulība ir pavisam cits stāsts, uzskata eksperts Kolins Kristofers. Kopīgi dzīves mērķi norāda uz to, ka jūs būsiet vienoti arī pēc 10, 20 un 30 gadiem, tāpēc jūsu laulība varētu izdoties.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Jaunākais no izklaides

Vairāk

Valūtu kursi

24.11.2017
Ienākt apollo.lv