5 pazīmes, kas liecina - tu viņam patīc

Apollo
38 komentāri

Kad kādu satiec pirmo reizi, it īpaši tad, ja tā ir romantiska tikšanās, parasti visai ātri ir radies pirmais iespaids, kas ļauj izdarīt secinājumus par šo cilvēku. Tomēr, kā zināt, vai viņam patīc arī tu un vai starp jums ir izveidojusies saikne? Pastāv dažas neverbālas pazīmes, kas par to liecina. 

5 pazīmes, kas liecina - tu viņam patīc

Foto: Panthermedia/Scanpix

1. Acu kontakts

Cilvēks skatās acīs tiem cilvēkiem, kuri viņam patīk, bet izvairās no tiem, kuri nepatīk.  Skatoties cilvēkam acīs, organismā palielinās oksitocīnu hormonu līmenis, kas sniedz labsajūtu un liecina par savstarpējo pievilcību, raksta «Psychology Today». Ja vīrietis randiņa laikā neizvairās no tava acu skatiena, tā ir laba zīme!

2. Pieskārieni

Ja cilvēkam patīk kāda persona, nereti rodas vēlme pieskarties. Sievietes parasti mēdz maigi pieskarties vīrieša rokai, savukārt vīrieši savu patiku izrāda pieskaroties rotaļīgā veidā. Pieskaršanās pavisam noteikti ir laba pazīme, kas liecina, ka otra persona izjūt simpātijas. Tomēr, ja, pieskaroties kādam, jūtama novēršanās, tad šī persona nav ieinteresēta intīmākām attiecībām.

3. Pieliekšanās

Arī ķermeņa pozas var liecināt par savstarpējām simpātijām. Cilvēki sarunu laikā pieliecas tuvāk cilvēkiem, kuri viņiem simpatizē, bet distancē sevi no tiem, kuri nepatīk. Piemēram, ja divi cilvēki sēž viens otram blakus, sarunājoties viņi pagriezīs ne tikai galvu, bet arī plecus un torsu, kā arī pielieksies viens otram tuvām.

4. Ķermeņa pozas

Ja divi cilvēki, sēžot viens otram blakus, ir vienādās pozās, piemēram, sakrustojuši kājas, vienādi pieliekuši galvas vai pret delnu atstutējuši zodu, var secināt, ka abu starpā valda saskaņa. Ja dodies uz satikšanos ar kādu cilvēku, pamēģini atdarināt viņa ķermeņa pozu, bet pēc brīža pamaini to un pavēro, vai otra persona darīs tāpat. Ja tā notiek, tad jūsu starpā noteikti ir gan saskaņa, gan simpātijas.

5. Barjeras

Ja dodies uz satikšanos ar kādu un, apsēžoties blakus, viņš starp jums nenoliek savas personīgās mantas, piemēram, somu vai jaku, tad zini, ka visdrīzāk šī persona izjūt simpātijas pret tevi. Savukārt, ja starp jums atrodas kāda «barjera», tas nenozīmē, ka šai personai tu nepavisam nepatīc, bet gan liecina par savstarpējo saikni, kura, iespējams, vēl nav izveidojusies.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Jaunākais no izklaides

Vairāk

Valūtu kursi

11.12.2017
Ienākt apollo.lv