7000 latu sods par izvairīšanos no mājas uzturēšanas

Apollo
0 komentāru

Pirmdien Rīgas domes Administratīvā komisija atkārtoti sodīja SIA «Mēness akmens» par izvairīšanos no dzīvojamās mājas uzturēšanas Cēsu ielā 23.

7000 latu sods par izvairīšanos no mājas uzturēšanas

Foto: «Apollo»

Komisija lēmumu par soda uzlikšanu 7000 latu apmērā pieņēma, balstoties uz Administratīvo pārkāpumu kodeksa 150. panta otro punktu, kas ļauj piemērot sodu līdz 10 000 latu. Pirms nedēļas nolaidīgie īpašnieki tika sodīti ar 4000 latu lielu sodu par pamatpakalpojumu nesniegšanu īrniekiem.

Mājas īpašnieki uz komisijas sēdi nebija ieradušies arī pirmdien, savukārt īrnieku pārstāvji komisijas locekļiem apstiprināja, ka ēka jau ilgstoši netiek apsaimniekota atbilstoši tehniskajām un sanitārajām prasībām. No tā cieš iedzīvotāji, tostarp gados vecāki cilvēki un mazi bērni.

Komisijas priekšsēdētāja vietnieks Ilmārs Vecvanags norāda, ka īpašnieki ne tikai neatbild uz pašvaldības aicinājumiem sniegt skaidrojumus, bet atteikušies arī no jebkāda kontakta ar īrniekiem, pat nesūta viņiem kvītis: «Pašvaldība šajā gadījumā ir diezgan bezspēcīga. Vienīgais, ko var darīt, ir uzlikt naudas sodu, taču risinājums būs jāmeklē, jo nama īrnieki atrodas neapskaužamā situācijā.»

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Horoskopi

Vairāk
18

2017. gada 18. oktobris

Vārda dienas

Ronalds, Rolands, Rolanda, ErlendsEriands, Ronaldo, Ronijs, Ronta, Ronvalds, Ronalda, Rona, Eriens, Lukass, Lūkass, Railands, Rolande, Rolans, Rolanta, Rolāns, Kaups

Valūtu kursi

18.10.2017

Dienas skaistuma deva

Vairāk

Mēneša lasītākie raksti

Ienākt apollo.lv