8.jūlijā pieteikties studijām LiepU varēs arī Rīgā Attēlu galerija

Apollo
0 komentāru

Liepājas Universitātē no pirmdienas rit pieteikšanās studijām bakalauru, maģistru un doktoru programmās. Bakalauru studijām ir iespēja pieteikties elektroniskā veidā portālā www.Latvija.lv/studijas, taču vairums studēt gribētāju izmanto iespēju darīt to klātienē.

Uzņemšanas komisijas sekretāre Guna Pūce ir tā, kura sastopas ar topošo studentu jautājumiem: «Uzņemšana notiek diezgan vienmērīgi, arī salīdzinājumā ar citām augstskolām. Īpaši izcelt interesi par kādu konkrētu studiju programmu nevar. Jāatzīmē, ka pirmajā pieteikšanās dienā liela interese bija par maģistra un doktora studiju iespējām. Ārkārtēju gadījumu nav.»

Jāatgādina, ka piektdien, 8. jūlijā, topošajiem maģistrantiem un doktorantiem ir iespēja dokumentus iesniegt arī Rīgā, Liepājas pārstāvniecībā, Torņa ielā 4, 2a-201. Liepājas Universitātes students Agnis Timermanis reflektantu reģistrācijā Rīgā piedalās jau vairākus gadus: «Rīgā pieteikties studijām Liepājas Universitātē nāk tie, kuriem Rīga ir tuvāk nekā Liepāja. Protams, piesakās arī rīdzinieki. Tā kā Rīgā pieteikumus pieņem tikai uz maģistra un doktora studijām, tad reflektanti nāk jau ar pārliecību par izvēlēto nozari. Gribu tikai atgādināt, ka, nākot uz pieteikšanos, jebkurā gadījumā līdzi jāņem vidusskolas beigšanas atestāts, arī tad, ja izvēlētās studijas ir doktorantūrā.»

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Receptes

Vairāk

Valūtu kursi

16.12.2017
Ienākt apollo.lv