8. martā Rīgā koncertēs grupa «БИ-2»

Apollo
0 komentāru

8. martā klubā «Godvil» notiks Krievijas rokgrupas «БИ-2» koncerts, kurā tiks prezentēs grupas jaunākais albums.

8. martā Rīgā koncertēs grupa «БИ-2»

Publicitātes foto

«БИ-2» neapšaubāmi ir viena no Latvijas klausītāju iecienītākajām Krievijas rokgrupām, un arī «БИ-2» dalībniekiem Rīga kļuvusi par vienu no iemīļotākajām pilsētām, kur atgriezties vēl un vēl.

Iepriekšējais «БИ-2» albums, pirms diviem gadiem izdotais «Moloko», pēc kritiķu domām, iezīmējis nozīmīgu pagrieziena punktu grupas daiļradē. Kā komentē žurnāls «Time Out», tas ierindojis «БИ-2» to nedaudzo Krievijas mūziķu skaitā, kas savā mūzikā tradicionālās roka vērtības apvieno ar modernām stilistiskām tendencēm, sākot ar postpunk un beidzot ar new-rave.

Šo stingri nosprausto kursu turpina arī gaidāmais albums, pie kura patlaban noris pēdējais darbs «Toyland Recording Studio» studijā Austrālijā. Jaunā albuma nosaukums un tā izdošanas datums vēl tiek turēts noslēpumā, taču droši ir zināms, ka Latvijas melomāni būs vieni no pirmajiem, kam būs iespēja noklausīties jaunās dziesmas dzīvajā izpildījumā.

Cita starpā 2008. gada oktobrī kā žurnāla «Time Out» pielikums iznācis grupas «БИ-2» EP jeb minialbums, kurā iekļauts gaidāmā albuma pirmais singls «Mūza», kā arī astoņas jaunas kompozīcijas, kas nebūs dzirdamas jaunajā albumā. Taču, tā kā žurnāla eksemplāru skaits ir ierobežots, šis minialbums jau tagad uzskatāms par retumu.

Janvārī grupa devās uz Austrāliju, lai beigtu darbu pie jaunā albuma. Mūziķi atklāj, ka tas būšot ļoti daudzveidīgs. Lai arī stilistiski dzirdēsim veco labo «БИ-2», tomēr kopējais skanējums kvalitātes ziņā būšot pakāpi augstāks nekā iepriekš, tāpēc grupas dalībnieki ir ļoti apmierināti ar paveikto.

Koncerta apmeklētājiem Rīgā būs lieliska iespēja gan novērtēt grupas jaunākās dziesmas, kas iekļautas rudenī izdotajā EP un vēl neiznākušajā albumā, gan arī dziedāt līdzi iecienītākos hitus, kas radīti jau pirms vairākiem gadiem. Protams, netrūks arī dažādu muzikālo pārsteigumu.

Biļetes uz koncertu iespējams iegādāties «Biļešu servisa» tirdzniecības vietās.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

18.10.2017
Ienākt apollo.lv