A. Bērziņš: Sākumā nebijām pietiekami agresīvi Video

5 komentāri

Latvijas čempionvienība «VEF Rīga» ļoti svarīgo Eiropas kausa maču pret Izraēlas čempioniem Haifas «Maccabi» sāka nepietiekami agresīvi, tāpēc atlēkušo bumbu attiecība pēc pirmā puslaika bija šausmīga, uzskata Artūrs Bērziņš.

Artūrs Bērziņš

Kā ziņots, ļoti svarīgajā Eiropas kausa turnīra otrā apļa trešajā spēlē «VEF Rīga» trešdien ar 72:74 piekāpās «Maccabi». Šis zaudējums nozīmē, ka pēdējos divos mačos «VEF Rīga» komandai būs jāpaveic neliels brīnums, lai sasniegtu otro posmu.

«Sākumā pārāk daudz atlaidām pretiniekus un bija grūti viņus noķert, bet par cīņas beigām paši esam vainīgi,» intervijā Latvijas Televīzijai izteicās Bērziņš, kurš šajā mačā sameta 12 punktus un izcīnīja astoņas bumbas zem groziem.

«Sākumā nebijām pietiekami agresīvi, un viņi savāca daudz bumbu zem mūsu groza, sametot vieglus punktus, - puslaikā atlēkušo bumbu attiecība bija šausmīga. Otrajā puslaikā sakārtojām aizsardzību un izdevās noķert viņus,» secināja Bērziņš, atzīstot, ka otrajā spēles daļā «VEF Rīga» komandai vairs nebija ko zaudēt.

Pēc šīs neveiksmes kļuva skaidrs, ka «VEF Rīga» nespēs ieņemt kādu no pirmajām divām vietām apakšgrupā un noslēdzošajās divās kārtās tai būs jācīnās par trešo vietu un pēdējo ceļazīmi uz otro posmu, tomēr pašlaik jau daudz labākās pozīcijās ir Turcijas klubs Bandirmas «Banvit».

Pārējos G apakšgrupas astotās kārtas mačos trešdien Krievijas komanda Kazaņas «Unics» ar 94:44 savā laukumā sagrāva Igaunijas čempionvienību Tallinas «Kalev»/«Cramo», bet «Banvit» ar 86:68 izbraukumā pārliecinoši uzveica Maķedonijas spēcīgāko klubu Skopjes «MZT Aerodrom».