Āboltiņa: Laikā, kad citi politiķi spēlē «politisko futbolu», premjers uzņēmies politisko atbildību

Apollo
297 komentāri

Ziņa par premjera Valda Dombrovska (V) atkāpšanos pārsteigusi visus ministrus. Savukārt Saeimas spīkere Solvita Āboltiņa (V) sarunā Latvijas Radio norādīja, ka situācijā, kad redzams, ka traģēdijas brīdī notiek politiskais futbols un politiķi tikai mēģina uz notikušā rēķina sev celt reitingus, Dombrovskis spēris šo soli un uzņēmies politisko atbildību par notikušo.

Āboltiņa: Laikā, kad citi politiķi spēlē «politisko futbolu», premjers uzņēmies politisko atbildību

Foto: Evija Trifanova/LETA

Āboltiņa to vērtē kā ļoti cienījamu politiķa rīcību.

Jau ziņots, ka Ministru prezidents Valdis Dombrovskis (V) šodien pēc tikšanās ar Valsts prezidentu Andri Bērziņu paziņoja par atkāpšanos no amata.

Premjers sacīja, ka tādā veidā viņš uzņemas politisko atbildību par traģēdiju Zolitūdē.

Nepieciešama valdība, kas saņem Saeimas vairākuma atbalstu un kas spēj risināt to situāciju, kas ir izveidojusies valstī, atzina Dombrovskis.

Dombrovskis ir visilgāk premjera amatā nostrādājušais valdības vadītājs pēc Latvijas neatkarības atgūšanas, premjera amatā viņš nostrādājis 1722 dienas. Aptuveni pirms mēneša, 25.oktobrī, šai Dombrovska vadītajai valdībai apritēja divi gadi. Pirmo reizi premjera amatā Dombrovskis tika apstiprināts 2009.gada 12.martā. Otro reizi - 2010.gada 3.novembrī. Savukārt trešo reizi - 2011.gada 25.novembrī.

Kā ziņots, 21.novembrī, iebrūkot lielveikala «Maxima» griestiem, Zolitūdē bojā gāja 54 cilvēki, bet vairāki desmiti guvuši smagus savainojumus. Dzīvību zaudēja arī trīs ugunsdzēsēji.

Šī bija lielākā traģēdija Latvijā kopš neatkarības atjaunošanas.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

14.12.2017
Ienākt apollo.lv