Āboltiņa šodien izpildījusi kādu solījumu bērniem

Apollo
116 komentāri

Šodien Saeimas 4.maija svinīgajā sēdē uzrunas laikā Saeimas priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa (V)  atklāja, ka izpildījusi solījumu Alsviķu arodskolas skolēniem  - viņu dāvāto rozi piespraust valsts svētkos.

Āboltiņa šodien izpildījusi kādu solījumu bērniem

Foto:Reinis Inkēns, Saeimas Kanceleja

«Šodien, 4. maijā, uzrunājot parlamentu, šajā tribīnē neesmu viena. Kopā ar mani patiesībā stāv un par Latviju domā daudzi Alsviķu arodskolas skolēni. Tie ir audzēkņi ar invaliditāti, kuri Alsviķos apgūst arodu, mīl Latviju un vēlas būt aktīva un pilnvērtīga sabiedrības daļa.Viņi man dāvināja šo sarkanbaltsarkano rozi ar vēlējumu, lai tā tiktu piesprausta 4. maijā. Es šo solījumu pildu,» sacīja Āboltiņa.

Viņa norādīja, ka roze viņai šodien ir kā atgādinājums par siltām sirdīm, gaišām domām, Latviju un augstiem ideāliem, kam jāmīt ikkatrā no mums.

«Tā ir kā atgādinājums – ja ikkatrs radīs sevī spēku pacelt galvu, nenovērsties, iesaistīties, mēs tuvosimies tādai Latvijai, kurā nav atstumto, kurā ļaudis var dzīvot drošībā, stabilitātē un labklājībā,» pauda Āboltiņa.

Saeimas priekšsēdētāja tāpat atgādināja, ka valsts netop vienreiz un uz visiem laikiem, tā jāveido ik dienu. «Latvija ir nodota mums mantojumā, un mūsu pašu spēkos ir valsti atdot tālāk saviem bērniem un mazbērniem attīstītu, spēcīgu un plaukstošu,» tā Āboltiņa.     

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

24.11.2017
Ienākt apollo.lv