Absurda iemesla dēļ Pakistānā klasesbiedrs līdz nāvei piekauj kristiešu pusaudzi

Apollo
90 komentāri

Kristiešu pusaudzim Šaronam Masiham tika uzbrukts pēc tam, kad viņš dzēra no tās pašas glāzes, no kuras dzer viņa musulmaņu klasasbiedri, vēsta izdevums «The Independent». 

Ilustratīvs attēls

Ilustratīvs attēls

Foto: DFID - UK Department for International Development, CC BY-SA 2.0

Septiņpadsmit gadus vecais jaunietis apmeklēja «MC Model Boys Government School Burewala» tikai trīs dienas pirms notika incidents. 

Skolotājs, kurš bijis klāt incidenta brīdī, norādījis, ka nav to pamanījis, jo lasījis avīzi, ziņo «iNews».

Viens audzēknis - Muhamads Ahmeds Rana ticis arestēts, un norādījis, ka viņš uzbrucis cietušajam pēc tam, kad viņš sasitis viņa telefona ekrānu. 

Autopsija atklāj, ka puisis miris pēc atkārtotiem triecieniem pa ķermeni un galvu. Puiša māte raksturojusi viņa nāvi kā «lielu zaudējumu», norādot, ka vēl nav veikta pienācīga izmeklēšana. 

Puisis ticis aizsūtīts uz «MC Model Boys Government School Burewala» pēc tam, kad viņam labi veicies vietējā ciema skolā. Ģimene gadiem krājusi naudu, lai varētu atļauties skolas naudu, bet nebija spējīgi samaksāt par skolas uniformu. Tāpēc pirmajā skolas dienā viņš ieradās savās drēbēs, par ko tika iepļaukāts un atstāts par sodu stāvēt ārā visu dienu. 

Tāpat viņš cieta no citiem apvainojumiem un citi audzēkņi regulāri centās viņu piespiest pievērsties islāmam. 

Pakistānas britu kristiešu asociācijas vadītājs Vilsons Čaudrijs norādīja, ka tas ir atgādinājums tam, ar ko saskaras kristieši Pakistānā. 

«Tas tikai kalpo mums par atgādinājumu, ka naids pret reliģiskajām minoritātēm ir ieaudzināts iedzīvotāju vairākumam jau no mazotnes caur kultūras normām un neobjektīvu valsts izglītības programmu,» viņš teica. 

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

18.11.2017
Ienākt apollo.lv