«Accenta» atklājusi jauna informācijas lapu serviss.accenta.lv

Apollo
0 komentāru

Moduļu mēbeļu ražošanas kompānija «Accenta» atklājusi jauna informācijas lapu serviss.accenta.lv. Lapas mērķis ir nodrošināt klientam pilnu informāciju un sniegt atbildes uz visiem interesējošajiem jautājumiem par «Accenta» servisa iespējam.

«Accenta» atklājusi jauna informācijas lapu serviss.accenta.lv

Foto: «Accenta»

Lapā ērti var iegūt informāciju par «Accenta» servisa pakalpojumiem- skiču un projektu izstrādi, objektu mērīšanu, preču piegādi, montāžu un uzstādīšanu, kā arī citu nemazāk svarīgu informāciju par «Accenta» servisu.

Serviss.accenta.lv lapas mērķis ir apkopot visus klientam interesējošos jautājumus vienuviet, tādejādi atvieglojot informācijas ieguvi par «Accenta» piedāvātajām servisa iespējām.

«Accenta» ir mēbeļu ražošanas kompānija, kas vienmēr iet līdzi laikam piedāvājot klientam augstas kvalitātes mēbeles par pieejamām cenām.

Iegādaties un aplūkot «Accenta» produkciju jūs varat «Accenta» salonos- Rīgā, Baznīcas ielā 20/22, mēbeļu centrā «Spice Home» - Lielirbes ielā 29, visos «K-Rauta» tirdzniecības centros Latvijā, kā arī «Accenta» mājas lapa www.accenta.lv.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Horoskopi

Vairāk
22

2017. gada 22. augusts

Vārda dienas

Everts, RudīteEvarists, Evars, Evarts, Rode, Rodijs, Ruda

Valūtu kursi

22.08.2017

Dienas skaistuma deva

Vairāk

Mēneša lasītākie raksti

Ienākt apollo.lv