«Accenta» izviedojusi augstas kvalitātes brīvi stavošos skapjus ar durvīm

Apollo
0 komentāru

«Accenta» brīvi stāvošie skapji ir veidoti tā, lai tos būtu ērti novietot jebkurā vietā mājoklī.
Skapju detaļas ir izstrādātas, lai ikviens spētu patstāvīgi sakomplektēt sev brīvi stāvošo skapi. Katras detaļas piestiprināšanai nepieciešamā furnitūra (eņģes, savilcēji, skrūves, atvilkņu bloki, rokturi un stangas) ir iekļauta komplektācijā un preces cenā.

«Accenta» izviedojusi augstas kvalitātes brīvi stavošos skapjus ar durvīm

Foto: «Accenta»

Nepieciešamības gadījumā ir iespējams papildināt skapi ar  plauktiem, groziem un citiem elementiem, tādejādi padarot skapi plašāku.

Visiem  «Accenta» brīvi stāvošajiem skapja ir viens konstants augstums-  2040 mm, taču, ja ir vajadzība pēc augstāka skapja, tad «Accenta» dizaineri ir izstrādājuši antresolus, ko ir iespējams viegli pievienot klāt skapim.

Šobrīd «Accenta» piedāvājumā ir 16 veidu brīvi stāvošie skapji ar durvīm- sākot no mazāka izmēra divdurvju skapja, līdz pat piecu durvju skapim.

«Accenta» brīvi stāvošais skapis ir veidotas sekojot pasaules vadošo ražotāju ieviestajām novitātēm skapju dizainā un tehniskajā risinājumā- tie ir izstrādāti ar mūsdienīgu dizainu, kā arī praktiski un ērti lietošanā.

Pateicoties tam, ka produkts tiek ražots Latvijā Accenta piedāvā ātrus izgatavošanas termiņus un konkurētspējīgas izmaksas.

Kompānija «Accenta» moduļu sistēmas skapjiem piedāvā pasūtīt arī internetā.  To viegli varat izdarīt «Accenta» mājas lapā- www.accenta.lv. Atliek rūpīgi izmērīt ieplānotā skapja nišu vai plānotā skapja vietu un no «Accenta» piedāvā klāsta izvēlēties jums atbilstošāko skapi.

Kā arī «Accenta» skapjus jūs varat iegādāties arī Accenta salonos- Rīgā, Baznīcas ielā 20/22, interjera un mēbeļu centrā Spice Home- Lielirbes ielā 29, kā arī visos «K-Rauta» tirdzniecības centros visā Latvijā.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Horoskopi

Vairāk
23

2017. gada 23. oktobris

Vārda dienas

Dainis, Dainida, DainaJevlampija, Deimons, Deimonds, Dainors, Dainīte, Dainita, Dainārs, Dainarts, Dainars, Daimons, Daimonds, Daimona

Valūtu kursi

23.10.2017

Dienas skaistuma deva

Vairāk

Mēneša lasītākie raksti

Ienākt apollo.lv