«Accenta» pārveidos tavu mājokli

Apollo
0 komentāru

Viens no mūsu konkursa «Ziemassvētku dāvana tavam mājoklim» atbalstītājiem ir kompānija «Accenta» «Accenta» ir moduļu mēbeļu ražošanas kompānija, kas īsā laikā ir kļuvusi par vadošo moduļu mēbeļu ražotāju Latvijā- piedāvājot saviem klientiem augstas kvalitātes, gaumīga un pārdomāta dizaina moduļu mēbeles.

«Accenta» pārveidos tavu mājokli

Foto: «Accenta»

 «Accenta» salonos jūs varat iegādāties savai gaumei un iespējām atbilstošas virtuves iekārtas, brīvi stāvošos skapjus ar durvīm, nišu skapjus, bīdāmas durvis, priekšnamu komplektus un dažāda veida kumodes.

Domājot par saviem klientiem, «Accenta» savu produkcijas klāstu nemitīgi papildina ar dažādiem jaunumiem, tādejādi piedāvājot klientiem arvien jaunus risinājumus mājokļa iekārtošanā.

 Nemainīga lieta, kas raksturo visu «Accenta» produkciju ir -  mēbeles  ir izstrādātas, lai ikviens  pats tās varētu viegli sakomplektēt bez speciālista palīdzības, bet ja nu gadījumā tomēr  ir nepieciešama speciālista palīdzība, tad «Accenta» nodrošina arī to - iegādāto mēbeli piegādājot un uzstādot tiešu jūsu mājoklī.

 «Accenta» moduļu mēbeļu ražošanā tiek izmantoti tikai augstākās kvalitātes mēbeļu materiāli no Rietumeiropas un Skandināvijas kompānijām «Egger», «Blum», «Furnipart», «Cleaf» un citām.

 Skices, mēbeļu dizana izstrāde, plānošana un garantija- tas viss tiek iekļauts produkta cenā.
 Iegādaties un aplūkot «Accenta» produkciju jūs varat «Accenta» salonos- Rīgā, Baznīcas ielā 20/22, mēbeļu centrā «Spice Home»- Lielirbes ielā 29, visos «K-Rauta» tirdzniecības centros Latvijā, kā arī «Accenta» mājas lapa www.accenta.lv.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Horoskopi

Vairāk
19

2017. gada 19. novembris

Vārda dienas

Līze, Liza, Elizabete, BetijaJeļizabeta, Jeļizaveta, Jeļizavete, Lisa, Lisija, Lize, Līza, Līziņa, Jelizavete, Jelizaveta, Jelizabeta, Beta, Betsija, Eba, Elizabeta, Elizaveta, Elizavete, Elizbete, Elīzabeta, Elīzabete, Elzabeta, Elžbeta, Alžbeta

Valūtu kursi

19.11.2017

Dienas skaistuma deva

Vairāk

Mēneša lasītākie raksti

Ienākt apollo.lv