«Acme Film» DVD jaunumi janvārī Attēlu galerija

Apollo
0 komentāru

 2009. gada janvārī «Acme Film» tautās palaida jaunu zīmolu SMART - īpašu filmu kolekciju gudram skatītājam, kurā tiek un tiks iekļautas izcilas filmas - vizuāli, intelektuāli un emocionāli uzrunājoši mākslas darbi. Pirmās filmas uz DVD, kuras rotā SMART logo, jau veikalos!
Bilžu galerijā iespējams aplūkot DVD vāciņus, bet plašāku informāciju par piedāvājumu atradīsiet www.acmefilm.lv!

«Acme Film» DVD jaunumi janvārī 2 attēli Atvērt

Foto: publicitātes foto

Sadedzināt pēc izlasīšanas (Burn After Reading)
CIP aģents pēc atlaišanas no darba raksta memuārus. Viņa sieva, kas ierosinājusi laulības šķiršanu, slepus iekopējusi diskā pierakstus un iedevusi advokātei, lai viņa atrastu ko kompromitējošu. Taču advokāte nejauši atstāj disku sporta zāles sieviešu ģērbtuvē, kur darbinieki to atrod. Pieņemot, ka disks satur ārkārtīgi slepenu informāciju, viņi nolemj informāciju pārdot.

Filma saņēmusi 2 «Zelta Globusa» nominācijas. Galvenās lomas atveido žilbinošs aktieru ansamblis – Breds Pits, Džordžs Klūnijs, Džons Malkovičs, Tilda Svintone un Frensisa Makdormanda.

Elēģija (Elegy)
Cienījams universitātes profesors iesaistās kaislīgās attiecībās ar studenti, kuras skaistums viņu valdzina un liek zaudēt galvu. Viņš ir vientuļš pleibojs, kurš, seksuālo piedzīvojumu dzīts, pametis sievu un bērnus. Viņa ir katoliskas kubiešu imigrantu ģimenes vienīgā atvase. Šķietami nesavienojamo cilvēku vidū rodas ugunīga tuvība, kas ietekmē un izmaina abu personības, jo pamazām seksuālais sakars pārtop neizdzēšamā mīlasstāstā. Erotiski piesātinātā filma izzina skaistuma spēku, kas spēj padarīt aklu, atklāt un izmainīt cilvēku.

Ņujorkā notiekošo drāmu, kas tikusi nominēta Berlīnes kinofestivāla «Zelta lācim», veidojusi spāņu izcelsmes režisore Izabella Kuaksē, galvenās lomas atveido Penelope Krusa un Bens Kingslijs. Filmas «Elēģija» pamatā ir Pulicera balvas laureāta Filipa Rota stāsts «The Dying Animal».

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

21.11.2017
Ienākt apollo.lv