«Acme Film» DVD Top augustā Attēlu galerija

Apollo
0 komentāru

  Rudens ir klāt! Beigusies atvaļinājumu sezona un ir vairāk laika un prieka uzvārīt tēju, ieritināties dīvānā un paskatīties kādu jauku filmu. Augustā SIA «Acme Film» izdoto DVD tops papildinājies ar lieliskām filmām visdažādākajām gaumēm. Bilžu galerijā iespējams aplūkot DVD vāciņus, bet plašāku informāciju par piedāvājumu atradīsiet www.acmefilm.com!

1. Okšķeris (Sleuth)
Endrjū ir slavens un bagāts rakstnieks, kurš dzīvo viens savā tehnoloģijām pieblīvētajā savrupnamā. Milo ir jauns un centīgs aktieris, kurš aizbēdzis ar slavenā rakstnieka sievu. Endrjū sievas jaunais mīļākais Milo ierodas ciemos pie rakstnieka, lai pārliecinātu viņu parakstīt šķiršanās dokumentus. Tomēr rakstniekam nenāk ne prātā padoties. Viņš ar jauno aktieri uzsāk psiholoģisku cīņu, līdz tā pārvēršas spēlē ar bīstamām sekām...
Šī filma ir spraigs un neparedzams trilleris, kas balstīts uz populāras lugas motīviem. Galvenās lomas filmā atveido divi spoži britu aktieri – Maikls Keins un Džūda Lovs. Filma nominēta 2007.gada Venēcijas kinofestivāla Zelta lauvas balvai, kā arī guvusi atzinību Latvijas kinoteātros.

2.Kasandras sapnis (Cassandra‘s dream)
Vudija Alena režisētais krimināltrilleris ar Holivudas zvaigznēm Jūenu Makgregoru un Kolinu Farelu galvenajās lomās vēsta par diviem brāļiem - Teriju un Ianu, kas nokļuvuši smagā finansiālā stāvoklī. Terijs ir kāršu spēlmanis, kurš parādā saviem kreditoriem krietnu naudas summu. Savukārt Ians ir aizrāvies ar kādu jaunu aktrisi. Viņš uzdodas par varenu biznesmeni, taču viņam trūkst līdzekļu, lai savu imidžu atbilstoši uzturētu. Vienīgā cerība materiālā stāvokļa uzlabošanai likta uz tēvoci Hovardu. Terijs un Ians ir pārliecināti, ka turīgais radinieks neatteiks viņiem aizņēmumu.
Hovards piekrīt aizdot brāļiem naudu, bet ar vienu noteikumu - viņiem jānogalina tēvoča biznesa partneri...

3.Eņģelis (Angel)
Anglija, 20.gs. sākums. Andžela Dervela ir jauna literāri apdāvināta angļu sieviete, kura ilgojas slavas, panākumu un mīlestības un sapņo par rakstnieces karjeru. Pirmās publikācijas Andželai sniedz iespēju izrauties no nabadzības un apmesties senā muižā ar daudzsološu nosaukumu – «Paradīze». Viņa aizvada savas dienas greznībā, rotā mājokli ar gleznām un skulptūrām un apgūst arfas spēli. Andželas sapnis ir kļūt par ievērojamu rakstnieci un sabiedrības dāmu, bet pagaidām viņas augšupeja pa sociālajām kāpnēm ir neveiklu kļūmju un piedzīvojumu pilna.
Filmas režisors – Fransuā Ozons. Pērn „Eņģelis” tika iekļauts arī festivāla Baltijas pērle programmā.

4.Lēdija Čaterlija (Lady Chatterley)
Jaunā un ziedošā Konija Čaterlija uzskatīja sevi par laimes lutekli. Viņai bija viss, par ko sapņo sieviete – bagāts un mīlošs vīrs, skaista māja un cerību pilna nākotne. Sapņi sabruka brīdī, kad vīrs no kara atgriezās invalīdu ratiņos, pārvelkot svītru Konijas alkām pēc laimes.
Kad jaunā sieviete gandrīz jau bija samierinājusies ar nenovēršamo likteni, viņa satika vīrieti – muižas mežsargu, kurš spēja atmodināt Konijā snaudošo kaisli un sievišķību...
Filma uzņemta pēc leģendārā un skandalozā D.H.Lorensa romāna „Lēdijas Čaterlijas mīļākais“. 2007. gadā Francijā filma ieguva 5 prestižās „Cēzara“ balvas no 9 nominācijām, tai skaitā labākās aktrises un labākās gada filmas kategorijās.

5. Mans personīgais Aidaho štats (My Own Private Idaho)
Apburoša un dziļa filma par jaunu homoseksuāļu dzīvi, kas jāredz ikkatram neatkarīgā kino cienītājam. Filma var asociēties ar Selindžera darbu «Uz kraujas rudzu laukā», vēstot par sarežģītiem raksturiem - jauniešiem, kuri paši sevi izstūmuši no «normālas» sabiedrības.
Pateicoties unikālajam stāsta pasniegšanas veidam un harizmātiskiem aktieriem, darbs ierindojies kulta filmu sarakstā. Režisoram Gasam van Santam izdevies parādīt to, ko parasti kameras objektīvam neizdodas noķert; viņš spējis sajust un satvert nenotveramo, lai caur ekrānu nodotu to skatītājiem.

6. Mīlestība holēras laikos (Love in The Time of Cholera)
«Mīlestība holēras laikos» ir elpu aizraujošs stāsts par mīlestību, kas uzņemts pēc tāda paša nosaukuma romāna, kuru sarakstījis Nobela balvas ieguvējs Gabriels Garsija Markess. Florentino jau jaunībā atrod savu dzīves jēgu – tā ir daiļā Fermina. Tomēr tēvs Ferminai liek precēt kādu ievērojamu Kartagēnas ārstu vārdā Urbino, kurš pilsētā apkaro holeras slimību. Fermina tā arī dara – apprec Urbino un dodas uz Parīzi, salaužot Florentino sirdi. Kad pēc ilgu gadu prombūtnes Fermina atgriežas dzimtenē, viņa savu jaunības mīlestību šķiet aizmirsusi. Tikmēr Florentino ir kļuvis bagāts kuģu īpašnieks un ļāvies neskaitāmām dēkām. Tomēr visu šo laiku, līdz pat vecumdienām, viņš ir ilgojies pēc Ferminas – savas mūža mīlestības...
Galvenajās lomās – Oscar balvai nominētais un godalgotais spāņu aktieris Havjers Bardems («Prom jūrā», «Goijas rēgi»), Džons Leguzamo, Džovanna Mecodžono, Bendžamins Brats un citi. Filmas režisors - Maiks Ņūels («Četras kāzas un vienas bēres», «Donijs Brasko»).

7. 99 Franki (99 Francs)
Oktavs strādā ietekmīgā reklāmas aģentūrā. Šodien viņš izlemj, ko jūs kārosiet rīt. Viņam cilvēks ir prece kā viss cits šajā pasaulē. Viņš peldas naudā, viņam netrūkst meiteņu un kokaīna. Tomēr reizēm viņu pārņem šaubas. Divi notikumi liks Oktavam izvērtēt savu dzīvi – mīlas sakars ar aģentūras skaistuli Sofiju un vērienīgs reklāmas projekts ar kompāniju «Madone». Talantīgais Oktavs nolemj sacelties pret sistēmu, kura viņu pašu izaudzinājusi...
Filmas pamatā ir daudzviet pasaulē kulta statusu ieguvušais Frederika Beigbedera romāns «99 franki», ko pēc eiro ieviešanas Beigbeders «konvertēja» uz «14,99 eiro».

8.Mīlas svētki (Feast of Love)
Astoņi pāri, četras šķiršanās, divas kāzas, divas bēres, kaisle, sekss, sirdssāpes...Tas ir stāsts par parastu cilvēku neparastu mīlestību. Divi jaunieši, Hloja un Oskars, satiekas Bredlija kunga kafejnīcā un iemīlas viens otrā. Pats Bredlija kungs nemaz nenojauš, ka viņa sieva viņu grasās pamest ar...citu sievieti. Un tikmēr respektablais filozofijas profesors Harijs, kurš sēro par sava dēla nāvi, tiek iesaistīts šajos notikumos. Kāda ir mīlestība? Vai Harijs, Bredlijs, Hloja un citi stāsta varoņi atradīs atbildi uz šo jautājumu?
Romantiska filma ar izcilu aktieru ansambli - Morganu Frīmenu, Gregu Kinearu, Selmu Blēru un citiem.

9. Fido (Fido)
Idilliskā amerikāņu pilsētiņā katrai ģimenei ir savs kalps – zombijs. Asinskārie briesmoņi tiek savaldīti un kontrolēti ar speciālas kakla siksnas palīdzību, ko ražo kompānija «Zomkon». Milzīgs, trūdošs zombijs vārdā Fido Timijam Robinsonam kļūst ne tikai par kalpu, bet arī par īstu draugu. Viss ir lieliski līdz brīdim, kad saplīst Fido kakla siksna, un zombijs apēd Robinsonu kaimiņu.
Šī ir ļoti smieklīga filma ar Matrikss zvaigzni Keriju - Annu Mosu titullomā.

10.Taisnīguma aizstāvji (Ultimate Avengers)
Animācijas filma, kas tapusi studijā Marvel pēc populāra komiksa motīviem.
Otrā Pasaules kara beigās jaunais karavīrs Stīvs Rodžers ir kļuvis par dalībnieku eksperimentā, ar kura palīdzību ASV cer apspiest pēdējos nacistu pretošanās centienus. Eksperimenta rezultātā rodas pārcilvēks - Kapteinis Amerika, kas ikdienas dzīvē zināms kā Stīvs Rodžers. Veicot pirmo uzdevumu - uzbrukumu fašistu slepenajam bunkuram - Rodžers aci pret aci sastopas ar ģenerāli Kleizeru, kas ir neievainojams mutants un monstru vienības komandieris. Riskējot ar savu dzīvību, Rodžers izjauc Kleizera nodomus, bet pats pazūd bez pēdām, tāpēc visi notic viņa bojāejai. Pēc 60 gadiem Pentagona zinātņu nodaļa, veicot pētījumus Antarktīdas ledū, milzīgā ledus gabalā nejauši atrod iesalušu cilvēku. Drīz kļūst zināms, ka šis cilvēks ir pazudušais Stīvs Rodžers. Pārcilvēciskas spējas palīdzējušas viņam izdzīvot, un tagad Kapteinim Amerikai nāksies vadīt veselu supervaroņu vienību, lai stātos pretī ģenerālim Kleizeram, kurš paspējis atgūt spēkus un cenšas ieņemt vienu no centrālajām militāristu bāzēm.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

17.10.2017
Ienākt apollo.lv