Ādažu novada pašvaldībai bez atlīdzības nodod 3 miljonus latu vērto tiltu pār Gauju

Apollo
0 komentāru

Ministru kabinets šodien pieņēma rīkojumu par valstij piekrītošā nekustamā īpašuma - tilta pār Gauju uz autoceļa Gaujas tilts-Kadaga - nodošanu bez atlīdzības Ādažu novada pašvaldības īpašumā.

Tilta būvniecība izmaksāja 2,9 miljonus latu, no kuriem lielāko daļu izmaksu sedza Aizsardzības ministrija (AM). Jauno tiltu sāka būvēt 2005.gada rudenī, bet tā atklāšana notika 2007.gada decembrī.

AM skaidro, ka tilts pār Gauju savieno divas zemes vienības, kuru tiesiskais valdītājs ir Ādažu novada dome. Tilts ir iekļauts Ādažu novada pašvaldības autoceļu kompleksā «Gaujas tilts-Kadaga» un reģistrēts Pašvaldības autoceļu reģistrā.

Likumā par pašvaldībām teikts, ka pašvaldību autonoma funkcija ir gādāt par savas administratīvās teritorijas labiekārtošanu un sanitāro tīrību - ielu, ceļu un laukumu būvniecību, rekonstruēšanu un uzturēšanu, ielu, laukumu un citu publiskai lietošanai paredzēto teritoriju apgaismošanu, parku, skvēru un zaļo zonu ierīkošanu un uzturēšanu u.c.

Lai sekmētu Ādažu novada pašvaldībai ar likumu noteikto funkciju un pienākumu izpildi, tilts pār Gauju nododams Ādažu novada pašvaldības īpašumā. Tilts pār Gauju nav nepieciešams AM funkciju nodrošināšanai, rīkojuma projekta anotācijā norāda ministrija.

137 metrus garo tiltu būvēja pilnsabiedrība «TCT - Tilti, ceļi un tīkli».

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Horoskopi

Vairāk
16

2017. gada 16. augusts

Vārda dienas

Astrīda, AstraAsterija, Rivo, Riona, Rio, Rinta, Astrīte, Astrīds, Astrīde, Astrids, Astride, Astrida, Astērijs, Astērija, Aistars

Valūtu kursi

16.08.2017

Dienas skaistuma deva

Vairāk

Mēneša lasītākie raksti

Ienākt apollo.lv