Ādažu un Carnikavas pusē jūtama spēcīga gāzes smaka Papildināts

Apollo
0 komentāru

7. septembra rīts Ādažu un Carnikavas novada iedzīvotājus sagaidīja ar ļoti spēcīgu un nepatīkamu gāzes smaku gaisā. Ādažu glābšanas dienestā uzzināju, ka arī tur šis fakts ir konstatēts un viņi šo lietu «izmeklē», kamēr zvanot uz 112 jau uzzināju, ka piesārņojuma avots ir Inčukalna gāzes krātuve, kur gadījusies kāda ķibele, vēstī «Apollo» lasītājs Haralds.

Ādažu un Carnikavas pusē jūtama spēcīga gāzes smaka

Foto: Apollo

Šobrīd – plkst. 10.45 gāzes smaka kļuvusi vēl spēcīgāka, bet mediji joprojām klusē.

Aicinu komēntāros rakstīt,kur vēl jūtama gāzes smaka gaisā,lai apzinātu piesārņoto platību. Un aicinu turēt logus ciet, jo vismaz Gaujā šobrīd var uzturēties tikai telpā jo jau pēc 10 ārā pavadītām minūtēm sāk sāpēt galva.

Valsts Ugunsdzēsības un glābšanas dienesta pārstāve Inga Vetere portālam «Apollo» apstiprināja, ka dienests vairākkārt saņēmis cilvēku zvanus par gāzes smaku gaisā. Tomēr līdz šim nav konstatēts, no kurienes smaka rodas. Inčukalna gāzes krātuvē avārija nav notikusi.

Uzņēmuma «Latvijas Gāze» pārstāvis Vinsents Makaris portālam «Apollo» pastāstīja, ka uzņēmums saņēmis cilvēku sūdzības par jūtamu gāzes smaku gaisā. Veiktas pārbaudes, taču gāzes noplūde nav konstatēta.

Vienlaikus Makaris sacīja, ka gāzei līdzīga smaka gaisā patiešām ir jūtama, taču tā nav dabasgāzes. «Tas ir kāds piesārņojums, taču gāze tā nav.»

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

20.10.2017
Ienākt apollo.lv