Afganistānā viegli ievainots Latvijas karavīrs

Apollo
0 komentāru

Sestdien aptuveni plkst. 9.30 pēc Latvijas laika, Afganistānā, Kunāras provincē, nemiernieku uzbrukumā vieglus ievainojumus ir guvis Latvijas kontingenta karavīrs, kurš pilda dienesta pienākumus Operacionālās sadarbības padomnieku grupā.

Afganistānā viegli ievainots Latvijas karavīrs

Foto: Scanpix/AP

Kā aģentūru LETA informēja Aizsardzības ministrijas Militāru publisko attiecību departamenta Preses nodaļa, ievainotais karavīrs pēc neatliekamās palīdzības sniegšanas evakuēts uz ASV militāro hospitāli, kur tiek sniegta nepieciešamā medicīniskā palīdzība. Patlaban karavīra veselības stāvoklis ir stabils.

Bruņotie spēki par notikušo ir informējuši ievainotā karavīra tuviniekus. Atsaucoties uz valsts noteiktajām fizisko personu datu aizsardzības prasībām, informācija par karavīra personību, medicīnisko diagnozi un ārstēšanas prognozi netiks sniegta.

Šorīt vienam no Afganistānas Nacionālas armijas (ANA) posteņiem Pakistānas pierobežā, kurā dienesta pienākumus, apmācot ANA bataljona vadību un personālu un monitorējot tā darbību, pilda arī Latvijas un ASV kopējās Operacionālās sadarbības padomnieku grupas karavīri, notika vairāku nemiernieku uzbrukums, atklājot tiešu uguni pa posteni.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

19.11.2017
Ienākt apollo.lv