Agešins vēršas Ģenerālprokuratūrā par rusofobiskiem aicinājumiem un draudiem

Apollo
83 komentāri

Saeimas «Saskaņas centra» frakcijas priekšsēdētāja vietnieks Valērijs Agešins šodien vērsies pie ģenerālprokurora Ērika Kalnmeiera un Drošības policijas priekšnieka Jāņa Reinika saistībā ar rusofobiskiem aicinājumiem un viņam izteiktiem draudiem, kas publicēti interneta vietnē www.tautastribunals.lv.

Agešins vēršas Ģenerālprokuratūrā par rusofobiskiem aicinājumiem un draudiem

Foto:Lita Krone/LETA

Apvienībā «Saskaņas centrs» portālam «Apollo» norādīja, ka aizvadītajās brīvdienās reakciju izpelnījusies Agešina vēršanās Ģenerālprokuratūrā ar lūgumu izvērtēt Saeimas Nacionālās apvienības frakcijas deputāta Raivja Dzintara izteikumiem. Agešins aicināja noskaidrot, vai šie izteikumi nesatur nacionālo nesaskaņu veicināšanas pazīmes. Saistībā ar to interneta vietnē www.tautastribunals.lv esot publicēti rusofobiski aicinājumi, kā arī draudi Agešinam.

Saite uz šo publikāciju brīvdienās tikusi nosūtīta uz visu 100 Saeimas deputātu darba e-pasta adresēm.

Raivis Dzintars intervijā sacījis: «9. maijs ik gadus mums atgādina, ka joprojām esam apdraudēti, ka eksistē rusifikācijas draudi un ka joprojām te dzīvo milzīgs skaits Latvijas ienaidnieku, kuri pirmajā izdevīgajā mirklī aizmirsīs visu, kas solīts no tribīnes vai naturalizācijas eksāmenos, un nodos Latvijas valsti.»

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

24.11.2017
Ienākt apollo.lv