Aglonas virzienā dodas svētceļnieku grupas; autovadītājiem jābūt uzmanīgiem

Apollo
74 komentāri

Aglonas virzienā dodas svētceļnieku grupas, tāpēc autovadītāji aicināti būt uzmanīgiem, apbraucot tās, un rēķināties ar papildu laiku ceļā saistībā ar remontdarbiem, aģentūrai LETA pavēstīja AS «Latvijas Valsts ceļi».

Aglonas virzienā dodas svētceļnieku grupas; autovadītājiem jābūt uzmanīgiem

Foto: Ieva Čīka/LETA

No Rīgas puses Aglonas virzienā lielākie remontdarbu posmi ir uz Daugavpils šosejas (A6) posmā no tilta pār Aivieksti līdz Jēkabpilij un no Preiļiem līdz Bašķiem uz autoceļa Krāslava-Preiļi-Madona (P62). Remontposms ir arī otrpus Aglonai līdz Grāveriem (P62).

Tāpat nedēļas nogalē notiks vairāku pilsētu svētki, arī Rēzeknē un Ventspilī. Dodoties uz Rēzekni, jāņem vērā, ka laiks ceļā no Varakļānu un no Ludzas puses (A12) būvdarbu dēļ var aizņemt pat vairāk nekā stundu. Slēgts ir arī autoceļa Rēzekn-Gulbene (P36) posms no apvedceļa (A12) līdz Rēzeknes robežai - jāizmanto apvedceļš pa Viļakas ielu, Atbrīvošanas aleju un apvedceļu.

Savukārt ceļā uz Ventspili pieci būvdarbu posmi ir uz Ventspils šosejas (A10), no tiem pašreiz lielākais ar trim luksoforu posmiem ir no Popes līdz Ventspilij. Būvdarbi turpinās arī uz Lielupes tilta un starp rotācijas apļiem pie Tukuma. Braucot no Liepājas (P111) un Kuldīgas (P108) puses, būvdarbu radītu satiksmes ierobežojumu nav.

Kā ziņots, no dažādām Latvijas vietām norisinās svētceļojums uz Aglonu, kur 11.augustā sāksies, bet 14.augustā kulmināciju sasniegs Vissvētākās Jaunavas Marijas debesīs uzņemšanas svētki.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

17.12.2017
Ienākt apollo.lv