Aicina atklāt jaunas riteņbraucējiem draudzīgas vietas pilsētā

Apollo
10 komentāri

Jauno aktīvās atpūtas sezonu velobraucējiem draudzīgais tirdzniecības parks Alfa sāk ne tikai ar 140 drošu velonovietņu piedāvājumu. Šogad ikviens rīdzinieks aicināts dalīties ar sev zināmām un jaunatklātām velobraucējiem draudzīgām vietām Rīgā jaunizveidotajā interneta vietnē www.velovietas.lv. Šobrīd tajā apkopotas aptuveni 30 velobraucējiem draudzīgas vietas Rīgā un tās apkaimē, sākot no sportiskās Biķernieku trases un tālās Bišumuižas, līdz pat Rīgas klusajam centram un AB dambim.

Aicina atklāt jaunas riteņbraucējiem draudzīgas vietas pilsētā

Foto: publicitātes foto

Rīga ar katru gadu kļūst arvien draudzīgāka pilsēta velobraucējiem. To apliecina gan velobraucēju pieaugums, ikgadējie speciālie pasākumi velobraucējiem, kā arī jaunu veloceliņu izbūve un to pilnveidošana. Līdz ar jaunās velosezonas sākšanos aktuāls kļūst jautājums, kur aktīvās atpūtas cienītājiem doties izbraucienos ar riteni, kuri ir populārākie velobraucēju galamērķi, kur justies gaidītam, ja izbrauciena laikā rodas ideja par maltīti draugu vai ģimenes lokā, kur atrast velobraucējiem draudzīgu kafejnīcu, klubu, parku un pludmali vai drošu stāvvietu.

Interneta vietnē www.velovietas.lv noderīgus ieteikumus atradīs ikviens- gan nopietni un sportiski velobraucēji, gan tie, kas vēlas aktīvi izkustēties pusdienas pārtraukumā. Mājas lapā atrodamas norādes par velobraucējiem draudzīgām atpūtas vietām – kafejnīcām, piknika vietām, parkiem un pludmalēm. Ģimenes braucieniem draudzīga būs Lucavsalas atpūtas vieta un Mežaparks. Kopā ar draugiem vērts doties uz Kalnciema ielu vai Andrejsalu, bet iemīļoto aizvest uz Botānisko dārzu vai Arkādijas parku.

Ikvienam velobraucējam ir iespēja papildināt interneta vietnes saturu, ja vien izbraucienos ar velosipēdu līdzi paņemts mobilais tālrunis. Velobraucēji aicināti nofotografēt iecienītu vai jaunatklātu velovietu un, izmantojot sociālo tīklu Twitter un Instagram iespējas, atzīmēt to kartē kopā ar tagu #velovietas. Papildus velobraucēji aicināti pievienot tagus #gimenei, #draugiem, #romantiski, #sportiski vai #dazadi, tādējādi apkopojot velovietas, kas ieteicamas izbraucieniem kopā ar ģimeni, draugiem, otru pusīti vai meklējot īsti sportisku azartu.

* Šis ir apmaksāts reklāmas raksts

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Receptes

Vairāk

Valūtu kursi

24.11.2017
Ienākt apollo.lv