Aicina baudīt Aivara Hermaņa un Vjačeslava Mitrohina ģitārspēli Attēlu galerija

Apollo
0 komentāru

4. jūnijā 21.30 mūzikas bārā «Sunny Melody» apmeklētājiem piedāvājam iespēju baudīt lielisku ģitārspēli Vjačeslava Mitrohina un Aivara Hermaņa  izpildījumā.

Aivars Hermanis. 2 attēli Atvērt

Aivars Hermanis.

Publicitātes foto.

Mūzikas bāra apmeklētājiem piedāvā lieliski pavadīt piektdienas vakaru, baudot izcilu mūziķu ģitārspēli, neatkārtojamu skatu no vasaras terases uz Brīvības ielu, garšīgus grila ēdienus un atspirdzinošus kokteiļus vasaras sākumā.

Ģitārists Vjačeslavs Mitrohins kļuva populārs pēc piedalīšanās festivālā «Liepājas dzintars» 1972. gadā. Tolaik viņu ievēroja Raimonds Pauls un uzaicināja spēlēt Filharmonijas estrādes ansamblī «Modo. Vjačeslavs Mitrohins Latvijā tiek uzskatīts par ģitārspēles leģendu. No 1995. gada muzicē ar grupu «Mitrohins Master Band».

Aivars Hermanis kā profesionāls mūziķis-ģitārists spēlējis grupās: «Suvenīrs», «Tip-Top», «Modo», «Opus», «Remix», Raimonda Paula ansamblī, Latvijas Valsts Televīzijas un Radio orķestrī u.c. Šobrīd A.Hermanis saka šādi – «ģitāras spēlēšana man vairs nav profesionāla nodarbe, tā ir mans vaļasprieks (un par to man vēl maksā arī naudu!). Man ir laimējies muzicēt kopā ar gandrīz visiem Latvijas labākajiem mūziķiem».

Šie vārdi visprecīzāk raksturo atmosfēru un sajūtas abu mūziķu koncertos – viņi muzicē «viegli un ar patiesu prieku», un šo prieku dāvā arī saviem klausītājiem.

Ieejas maksa koncertā - Ls5. Ieeja no 20.00. Dāvanā degustācijai vakara kokteilis.
Rezervējiet galdiņus savlaicīgi, zvanot 28651561. Vietu skaits ierobežots.

Adrese: Brīvības gatve 199c, viesnīcas «Europa City Riga» 6. stāvs.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

17.10.2017
Ienākt apollo.lv