Aicina Edgars Liepiņš!

Apollo
0 komentāru

«Jau desmito gadu sēžu uz mākoņa maliņas, bet mana sirds ir kopā ar jums! Mans prieka, humora un dziesmu akumulators joprojām burbuļo. Tāpēc svētdien, 29. maijā, kad smaržos ievas Skultes pusē, ja esi brīvs, Tevi ļoti gaidīšu…»

Šādi sākas aicinājums sakarā ar Āksta, pulkvežleitnanta Hugo de Djego, iemīļotā aktiera Edgara Liepiņa tradicionālajiem svētkiem «Uz redzēšanos kādreiz maijā!»

Svētdien vienos visi Edžus cienītāji satiksies piemiņas mirklim Skultes kapos, bet trijos Saulkrastu estrādē raus vaļā. «Tā, ka zāle neaug — ar mīkstu pedalizāciju absolūtā si bemol mažorā,» raksturo Imants Skrastiņš, Edgara Liepiņa piemiņas aizbildnis.

Pasākumu kuplinās kolosālais vecis Jērādiņa (Pēteris Liepiņš), Mildiņa Nabiņa un Skaidrīte Krāniņa (Porgants un Jarāns), Žanis Vieplis (Gunārs Placēns), Saulgožu pagastveči (Šoriņš un Neimanis). Arī Rūdolfs Plēpis, Margarita Vilcāne, Ojārs Grīnbergs, Žoržs Siksna un Andris Daņiļenko, kā arī citi muzikālie virtozauri.

«Ja kāds vilks šķērsām, to momentā novērsīs galvenais kapelmeistars Arvids Platpers! Imants Skrastiņš piebilst, ka visiem tiks dāvāta dziesmu grāmata, rotāta ar Edgaru Liepiņu fotoattēlos.

Edgara Liepiņa piemiņas aizbildnis Imants Skrastiņš

Edgara Liepiņa piemiņas aizbildnis Imants Skrastiņš

AFI/Boriss Koļesņikovs

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Zvaigznes sola

Vairāk

KAS GAIDĀMS ŠOMĒNES?

Horoskopi

Vairāk

Valūtu kursi

18.10.2017
Ienākt apollo.lv